İçeriğe Yönlendir

Yeni Aracım

Rıdvan Kocabaş

Recommended Posts

Rıdvan Kocabaş

Aracı alalı 2 gün oldu fotolarını çekemedim , araç sahibi ile anlaştığımızda yol kenarında çekmiştim fotoyu .Araç 35.000 km de değişen yok ön çamurlukta küçük bir parça boyalı o kadar usta boyadan saymadı .

Focustan sonra biraz zor olacak ama alışacağım artık , artık eskisi gibi virajlara hızlı girmek otobana çıkınca solu kapatmak yok , ağır ağır devam edecez yolumuza . :nazar:

İlk izlenimlerimse küçük motor olmasına rağmen güzel devirleniyor , yakıt konusunu daha ölçemedim , virajda biraz zorladım çizgiden çıkmadı fakat yana yatma oluyor tabi , koltukları küçük ama rahat , vites geçişleri güzel , amortisörleri yumuşak çukurları hissettirmiyor ,5. vitesi uzun bu hoşuma gitti , bagajı oldukça geniş 515 Lt ,işimiz görecez artık.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. :nazar:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. :nazar:

Cihan bey iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim :flowers:

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin :nazar:

Çok teşekkür ederim Ali bey :flowers:

Hayırlı olsun güle güle kullanın :nazar::nazar::nazar:

Arda bey iyi dilekleriniz için teşekkürler :flowers:

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Hayırlı olsun. Söylediğiniz gibi alışmak zor olacak, özelliklede ABS yoksa frenaja dikkat !

Yorum bağlantısı
Ubade Koçak

Allah kaza bela vermesin. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Gönlünüzce olsun İnşaallah.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Güle güle kullanın. Bakmayın bizler bu forumda biraz ince eliyoruz, sonuçta araba arabadır. Kazasız belasız...

Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil

hayırlısı olsun,,aracınız diri ve temiz gözüküyor,,kazasız belasız..

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Hayırlı olsun :p

Küçük bir uyarı, frenlere dikkat edin, çok dengesiz. Ani frenlerde araba arkasını sağa sola atıyor.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

hayırlı olsun :p .keşke 1.4 olsaydı ama bu yaşta

arabayı bu km,yi bulmak çok zor...aynı benim araba gibi

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

Herkese iyi dileklerinden ötürü teşekkürler :flowers:

Hayırlı olsun :nazar:

Küçük bir uyarı, frenlere dikkat edin, çok dengesiz. Ani frenlerde araba arkasını sağa sola atıyor.

Uyarınız için teşekkürler , aracı kullanırken temkinli kullanıyorum focustaki kadar rahat değilim :yes:

hayırlı olsun :nazar: .keşke 1.4 olsaydı ama bu yaşta

arabayı bu km,yi bulmak çok zor...aynı benim araba gibi

İlker kardeş emin ol 1.4 ü aratmıyor ,daha önce 1.4 aracımda olmuştu pek farkı yok. araç 80 hp devirlenmesi fena değil :good1:

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Hayırlı olsun, 1.2 motor focus a göre baya bir az yakar artık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...