İçeriğe Yönlendir

Yeni Aracım

Rıdvan Kocabaş

Recommended Posts

Tolga Cevizci

Hayırlısı olsun, kazasız belasız ve cezasız günlerde binmeniz dileğiyle :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

O motor çok güzel devirlenir. Kıymetini bilin. Aracın tek kusuru yüksek hızda yol tutuştur. O da şehiriçi konfor olarak geri gelir. Hızlı gitmek "zaten" problem. O zaman çok güzel araç. Yakıtı da düşük devir giderseniz azdır.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

rıdvan güle güle kullan. çok güzel rengiyle sürüden rahatlıkla ayrılıyor zaten :good1:

bence kişinin ihtiyacı iyi arabayı belirler. fiyat/performans dengesi tutturulmuş ve o ihtiyacı karşılayanı da en iyisidir. dolayısıyla çok güzel bir aracın olduğunu düşünüyorum.

Ben de 2004 octaviamı verdiğimde aynı kilometredeydi. 1 sene oldu vereli. İstanbullular alışmışlar çok kilometreli araçları görmeye böyle görünce 0 diyorlar :)Biz az kullanılmış diyoruz :)

:blush:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş
(düzenlendi)
Yüksek hızlarda beklenmeyecek derecede sessiz ve konforlu bir araç. Yapılan sürati kesinlikle hissettirmiyor. İyi günlerde kullanın :bravo:

Çok teşekkür ederim ,gerçekten düşündüğümden sessiz , yol seside az çukurlara grirince hafif ses oluyor ama eski focusumda da vardı :lol2:

C-max almadan evvel aklım bunlardaydı kesin alcam derken kısmet ford a oldu güle güle kullanın

İyi dilekleriniz için teşekkürler ,C-Max la kıyaslanamaz bile

O motor çok güzel devirlenir. Kıymetini bilin. Aracın tek kusuru yüksek hızda yol tutuştur. O da şehiriçi konfor olarak geri gelir. Hızlı gitmek "zaten" problem. O zaman çok güzel araç. Yakıtı da düşük devir giderseniz azdır.

Evet entersan 1.2 bir araç olmasına rağmen kimse inanmıyor ateşli sesi ile güzel devirlenen bir motor , yüksek hızlarda gerçekten tehlikeli ben otobanda 100-110 u geçmemeye çalışıyorum :unknw:

rıdvan güle güle kullan. çok güzel rengiyle sürüden rahatlıkla ayrılıyor zaten :good1:

bence kişinin ihtiyacı iyi arabayı belirler. fiyat/performans dengesi tutturulmuş ve o ihtiyacı karşılayanı da en iyisidir. dolayısıyla çok güzel bir aracın olduğunu düşünüyorum.

:unsure:

İyi dileklerin için teşekkürler :ohooh:

+10000 gerçekten öyle ihtiyacımı gideren bir araç ,lüks ve konforu az olsada ihityacımı gideriyor ,12-13 bin'e eski 98-2000 (corolla v.s ) bir araç alacağıma bunu almayı tercih ettim :good1:

çok arabaya binen bir insan değilim yalnızca haftasonu bazen senede bir kez uzun yolculuk ,ihtiyacımı olanaklarım dahilinde karşılıyor ,parçaları ucuz , on disk balata takımını orjinal opar 95 TL ye aldım :fiuw:

Focus satılıp bu alınırmı diyen çok oldu fakat öyle olması gerekiyordu :unknw:

tarihinde R?dvan Kocaba? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...