İçeriğe Yönlendir

Elektronik ürünlerde Hangi Markayı Tercih Edersiniz ?

Arda Akbay

Recommended Posts

Dimitri Hristofyas

Hep bu ülke üretimi olanları kullandım.Şu an yazdığım laptop dahil (Vestel) hep böyle.Beyaz eşyada A'dan Z'ye Vestel Regal.Hiç problem yaşamadım..Güveniyorum..

Yorum bağlantısı
Guest Fehmi Bi

tv arçelik 72 4472 flat double

laptop samsung

masa üstü kasa toplama monitör sony lcd

mp3 çalar sony

telefon nokia

kullanıyorum memnunum

buzdolabı -bulaşık-çamaşır arçelik ;) at çöpe 10 defa servis gördü

bosch tavsiye 2.defa mallar bosch oldu.sorun yok

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz

kim hangi isi yapiyorsa ondan urun alinmalidir sony den yola cikarsak tv panellerini baska marka yapiyor fotoraf makinesinde kendi lensi hicbi ise yaramaz onun icin pahali fiyata carlzeis mercek kullanir vsvsvs bunun gibi daha bircok ornek verebilirim uzun zamandir elektronik parakendecilikteyim belirli markaya takili kalmamasi lazim insanlarin aksi taktirde uzucu durumlar ortaya cikar.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
kim hangi isi yapiyorsa ondan urun alinmalidir sony den yola cikarsak tv panellerini baska marka yapiyor fotoraf makinesinde kendi lensi hicbi ise yaramaz onun icin pahali fiyata carlzeis mercek kullanir vsvsvs bunun gibi daha bircok ornek verebilirim uzun zamandir elektronik parakendecilikteyim belirli markaya takili kalmamasi lazim insanlarin aksi taktirde uzucu durumlar ortaya cikar.

peki o zaman samsung necidir sony necidir philips necidir diye sorsam ?

Yorum bağlantısı
Özgür Ahkem Gökce
tv arçelik 72 4472 flat double

laptop samsung

masa üstü kasa toplama monitör sony lcd

mp3 çalar sony

telefon nokia

kullanıyorum memnunum

buzdolabı -bulaşık-çamaşır arçelik :s at çöpe 10 defa servis gördü

bosch tavsiye 2.defa mallar bosch oldu.sorun yok

Arçelikten aldığımız nofrost buzdolabı buz tuttu, kapağı bir türlü ayar tutmadı, 5-6 sefer servis gördü, vs... kısaca arçelik'in beyazı eskiden çok iyiydi ama en son buzdolabından sonra bir daha arçelik almadık,

Lcd tv olarak sony aldık, panelini başka firma üretiyor olabilir ancak içinde kullanılan işlemci vs'nin mutlaka farkı oluyor, bu konuda da sony'e güveniyorum.(sony'i almadan önce ablam toshiba almıştı fakat görüntü rezaletti, onu iade edip gidip sony aldık şimdi memnunuz :bambam: )

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz
(düzenlendi)

genel olarak soyluyorum samsung televızyoncu phılıps mp3 ses sıstemlerı sony psp cıdı:bambam::D

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
QUOTE(Hasan Aksüt @ 20.03.10 - 09:47) *

Philips her zaman 1 numaradır. http://www.eisa.eu/ 'den avrupa görüntü ve ses sistemleri ödüllerini yıllar bazında incelerseniz, dalında hak eden ödüllerin doğru markalara dağıtıldığını göreceksiniz. Özellikle TV'de Phillips her yılın yeni teknolojisinde ön sırada yer alır.

Hollanda kraliyet familyasi ile yakin iliskileriniz var galiba ? smile.gif

Yok. Beşiktaştan sonra psv eindhoven'ı tutuyorum.

Doğrusu. Philips ürünlerinin kalitesi yanında, 2 defa satış sonrası kaliteli ve hızlı hizmetleri benim güvenimi kazandırmıştır.

İlkinde garanti süresi biten bir TV için yazılım güncellemesi yapmışlardı. Problem TV'nin kendiliğinden çalışmasıydı ve servise zamanında anlatamamıştım. Bir gün elektirikler gitti. Geldiğinde TV çalıştı. :bambam:

İkincisi, yılbaşı gününde aldığım 100HZ geniş ekran TV'nin sesinini sonuna kadar açmam sonrası çıkışlarının yanması ve yenisinin misafirlerim gelmeden teslim edilmesi.

Sonuç olarak; hedeflediğim kalite dışında en az o kadar daha önemli olan satış sonrası hizmetler nedeniyle Philips'e güvenirim.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Aslında her bir ürün için farklı marka seçilebilir. Ama ben en son Samsung marka tv aldığım ve İphone kullanmaya başlamadan önceki son telefonum Samsung olduğu için Samsung seçeneğini işaretledim.

Yine de Sony 'ye olan baygımı ayrıca ifade etmek isterim :unsure2:

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Şayet ithal ürün alacaksam arkasındaki firma kim, ve nakadar var ona bakarım mesela daikin en iyi klima derler, dogru en iyisi o ama yıllardır distrübütör sorunu çözülemedi yine panasonic eleoktronik de derelr evet lkadarki arkasında kimse yok şimdi yeni bi distrübütör buldu ama ismini cismini duymadım

beyaz eşye da ise tam kararlıgım ile yerli derim zira ülede buranın şartlarına üretilmiş alınan hizmet farklı mesela boş almam zira profilo ile aynı banttan çıkıyor etket farkı var üstelik onun için markaya ekstra patent farkı ödüyoruz. yetkili servise çamaşır makinemi degiştirecegim zaman sordum boşmu profilomu dedim profilode 1021 HTR yi sordum bosh da da Maxx 7 yi sordum aldıgım cevab en fazla arıza gelen makinemiz bosh dur dendi profilo önerildi. Eger dvd, müzik sistemi vs alacaksam encuz ama şehrimde yetkili servisi olan garanti içinde arızasının yaptırırım garanti bitince atar yeni alırım çünkü fiatı ucuzdur.

yine küçük ev alatlerinde de aynı şekilde bu arada da arçelikden olabildigince uzak dururum zira artık ürünlerinin büyük bölümü çin malı, beko biraz daha iyi ama servis konusunda ise koç grubunun beyaz eşyasını tek geçerim. vs vs

yani çok arkadaşın dedigi gibi ürüne göre marka tercih ederim

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Telefonda Nokia tercih ediyorum genelde , tv de Samsung , müzik cihazları-kulaklıkta philips , ps3 doğal olarak Sony .

Marka fanatikliğinden öte fiyat-performans- sorunsuzluk olarak bakmak gerekli diye düşünüyorum, zira bu firmaların hiçbirisi bizlere kar payı falan

ödemiyor...

Yorum bağlantısı
Berk Ertürk

telefonda nokia kullanıyorum, 4.5 senedir bozamadım bir türlü ;) mp3 çalarda sony onuda telefonla beraber almıştım kulaklığı bile bozulmadı(japon üretimi olması çok önemli) aynı dönemde ipod alan arkadaşlar şuan yenisini almış durumdalar. laptopta sony kullanıyorum fakat apple ın bu konuda çok başarılı olduğunu biliyorum sony den üstün diyebilirim fakat fiyat çok yüksek.. genel olarakta çin üretimi,montajı olmamasına dikkat ediyorum ama artık oda imkansız hale geliyor maalesef :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...