İçeriğe Yönlendir

German Style Ford's

Emre Demir2

Recommended Posts

Yaşar Demirci

ford clubtr plakanın alman degilde tr olmasını isterdim

Yorum bağlantısı
Hakan Baha

Ya bu alçaltılmış olanların lastiği tam turda çamurluğa sürtmüyor mu? Özellikle direksiyon dönükken araba sallanırsa çamurluğu parçalar gibi yakın duruyor lastik.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Araçlar çok hoş olmuşta, arkadaşların da dediği gibi bizim "yol"larda... :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Ya bu alçaltılmış olanların lastiği tam turda çamurluğa sürtmüyor mu? Özellikle direksiyon dönükken araba sallanırsa çamurluğu parçalar gibi yakın duruyor lastik.

Sürtüyor zaten. Ama hiç bi yeri parçalamaz en fazla lastiğin yanaklarını tıraşlar. Bu da sakat bi durum olsa da adamlar 1000km de bir lastik değiştirdikleri için onlara bişicik olmaz.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

fordclubtr yazısından başka hiçbirini beğenmedim desem?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Araçlar çok hoş olmuşta, arkadaşların da dediği gibi bizim "yol"larda... :nazar:

Hemşom heleki şuanki Denizli' mizin yollarında :p Normal araçların bile ön takımları vs. perte çıkıyor :p

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
Hemşom heleki şuanki Denizli' mizin yollarında :D Normal araçların bile ön takımları vs. perte çıkıyor :p

Sorma hemşehrim,hele son gelişimde başım döndü ya şehir içinde :p Saltak caddesine bi girdim,belediyenin dibine çıkabildim ara yollardan :D Her yer kazı kıyamet,şimdi nasıl durum??

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Sorma hemşehrim,hele son gelişimde başım döndü ya şehir içinde :) Saltak caddesine bi girdim,belediyenin dibine çıkabildim ara yollardan :p Her yer kazı kıyamet,şimdi nasıl durum??

Normal araçların çoğu sanayiide ön takım yenileme işleminde :p Şükür bende pek birşey yok. Şükür yüksek araç var :unknw: Yoksa halimiz berbat

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Sadettin Çelik

Eski model jantlar görünümüyle tam 12 den vuruyor bana göre :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

26060378012159725367360.jpg

25660385034094725367360.jpg

25660385034099725367360.jpg

Yeni ekol beyaz-siyah.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...