İçeriğe Yönlendir

Oto Süpürgesi

Arda Akbay

Recommended Posts

Arda Akbay

birkaç ay önce Kenwood'dan aşağıdaki süpürgeyi aldım saatlerce şarj etmeme rağmen 1-2 kullanımda hemen şarjı bitiveriyor çok da iyi çekiş gücü olduğunu da söyleyemem, kesinlikle tavsiye etmiyorum...

resim_747511762.JPG

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Bunların çoğunluğu böyle..Sadece buna has bir durum değil.

tamam o zaman oto süpürgesi tavsiye etmem olarak değiştiriyorum :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet bunlar böyle, alacaksanız çakmağa takılanlardan alın, 30tl vivarında olanlar fena değil ama çok şey beklemeyin basitler genelde, daha iyileri black decker lar, mesela bu gayet güzel ama pahalı...

http://www.hepsiburada.com/blackdecker-pav...id=otkalpav1205

ille şarjlı olacaksa mounlex şarjlı el süpürgeleri daha dayanıklı ve güzel çekiyor fakat çakmaktan güç alanlar daha iyi elbette.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Evet bunlar böyle, alacaksanız çakmağa takılanlardan alın, 30tl vivarında olanlar fena değil ama çok şey beklemeyin basitler genelde, daha iyileri black decker lar, mesela bu gayet güzel ama pahalı...

http://www.hepsiburada.com/blackdecker-pav...id=otkalpav1205

ille şarjlı olacaksa mounlex şarjlı el süpürgeleri daha dayanıklı ve güzel çekiyor fakat çakmaktan güç alanlar daha iyi elbette.

ben de kenwood u bu ilandaki gibi bir fiyata almıştım :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
ben de kenwood u bu ilandaki gibi bir fiyata almıştım :)

Üzüldüm gerçekten, direk çakmaktan güç alanından alırsanız rahat edersiniz, bendeki noname ama bu tür, fena değil ama uygun zamanda black decker alıcam, koçtaşta falanda bulunuyor bu linkini verdiğimin bir alt modeli, o daha ucuz ve gayet güçlü üstelik, pişman etmiyor adamı merak etmeyin, çanta ve aparat hortum falanda var üstelik.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Üzüldüm gerçekten, direk çakmaktan güç alanından alırsanız rahat edersiniz, bendeki noname ama bu tür, fena değil ama uygun zamanda black decker alıcam, koçtaşta falanda bulunuyor bu linkini verdiğimin bir alt modeli, o daha ucuz ve gayet güçlü üstelik, pişman etmiyor adamı merak etmeyin, çanta ve aparat hortum falanda var üstelik.

onu kullandınız mı daha önce ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
onu kullandınız mı daha önce ?

Verdiğim linkteki aletin bir alt versiyonunu denedim, memnun kaldım, sağdan soldan hava kaçırıpta çekiş kaybetmiyor, araba için gayet yeterli, bu linkteki model daha iyi gözüküyor, yorumlarıda iyi, tabii sessiz değil klasik vuuu sesi geliyor, ama güzel alettir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

En güzeli 220 V tan şarjolan Bosch gibi ürünler. Şarjını yap, arabanı temizle.

Vesile bey der ki: çakmağa , ne güç çektiğini bilmediğiniz ürünleri pek takmayın.

Yorum bağlantısı
Hilmi Eser

Üstad bu markanın 14.4 Volt olanından alsan böyle düşünmezdin inan bana.Ben aldım çok da memnunum normal süpürgeyi aratmıyor desem yeridir...Bir malzeme almadan önce iyice araştırmak gerekiyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Oto süpürgesinde, çakmaktan çalışanı tercih ederim...

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Bu ürünlerin hiçbirinden mucize beklemeyin yani tam manasıyla temizlik sağlamıyor ama en azından kabasını alıyor. Ben benzinlikte 1 lira veriyorum temizliyorum neredeyse döşemeyi yerinden sökecek :keyifli:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Oto süpürgesinde, çakmaktan çalışanı tercih ederim...

+1

Hanım hediye olarak black decker almıştı çakmaklığa takılanlardan gayet güzel.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Çakmağa basıyorum, atınca sigaramı yakıyorum. :s

Günaydın abi :D

Yorum bağlantısı
Emin Önal

geçen hafta sonu koçtaş'ta gördüm çakmak şarjlı black decker 69 TL idi ama kaç volttu hatırlamıorum..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Araba temiz olmalı, hatta paspasları kaldırınca çorapla içinde oturulabilmeli, bal döksen yalanmalı :rofl: süperge şart, cila wax mikrofiber bez ve eldiven şart, koku şart silikon sprey kontak sprey sıvı şeffaf gres sprey şart, uv korumalı konsol koruyucu sprey şart, şart oğlu şart hepsi olmalı, zaten bagajda yerde yok yakında honda mini jeneratör ve halı yıkama makinasıda alıp koyacağım galiba, e artık arabayıda büyütmek lazım dimi, azıcık eşyam var sığamıyorum, normal kullanıyorum tek başıma biniyorum yinede ufak yapmışlar şu fiestayı sığamıyorum yahu, şikayet edeceğim vallahi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...