İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benım Arabam

Volkan Güldür

Recommended Posts

Volkan Güldür
(düzenlendi)

emın olun antalyada ticari focus çok ama benım aracım gıbı aksesuarlısı yok kapı ac kolu kromları kapı kusak kromları çelık jant far kasları tavana balık sırtı on tampon la oynadım bıraz xetec 2 dın navıgasyon tv dvd divx cd mp3 usp sdcard mayıs ayında ınsallah 4 kapıya mid bas xetec prestij p4 amfı kıcker comp serısı 30 cm subwoofer bıtınce dıger fotograflarını da yukler paylasırım sızlerle

tarihinde Volkan G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Vay taxi focus güzel.:friends2: Allah kaza,bela vermesin.Hayırlı,bol müşteriler inşallah.Ön tampon çok hoşuma gitti. :D

Yorum bağlantısı
Volkan Güldür

tesekkur ederım arkadaslar allah daha ıyılerını versın herkese

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

çok güzel. güle güle kullanın, bol kazanç...

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

aracınız çok hoş güle güle kullanın :)

ben geçende bir taksiye bindim o da focustu çok memnundu 330 bin km de motor yaptırmadığını durumunun çok iyi olduğunu ve daha 100 bin km daha binip satmayı düşündüğünü söylemişti , gerçekten dayanıklı araçlar taksi için :)

Yorum bağlantısı
Volkan Güldür
aracınız çok hoş güle güle kullanın :D

ben geçende bir taksiye bindim o da focustu çok memnundu 330 bin km de motor yaptırmadığını durumunun çok iyi olduğunu ve daha 100 bin km daha binip satmayı düşündüğünü söylemişti , gerçekten dayanıklı araçlar taksi için :)

benim duragım da bır focus daha var oda sw ambınce o araç 400.000 de ve hayla problemsız bınılıyor araca 2001 model ve alındıgı gunden bugune tıcarı taksı olarak kullanılıyor araba degıl bunlar bana sorarsanız tank maaşallah :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
:D Bol kazançlar,focus değil mi, gözünü seveyim :rolleyes:
Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Bu araç çok müşteri çeker çok... :D

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

güle güle kullanın, bol kazançlar.

ön tampondaki beyaz/gri şeritler olmasa daha güzel durur bence.

krom görünümlü plastik sadece çok lüks araçlarda ve ince bir çizgi olarak hoş duruyor. bizim araçlarda eğreti duruyor. beğenen ve beğenmeyen iki büyük kesim var ilginç olarak.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Güle güle kullanın Bol kazançlar...

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Bol kazançlar ,Allah kaza bela vermesin...

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :D sw araç gerçekten cok kullanışlı bende kullanınca anladım ahlah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...