İçeriğe Yönlendir

Focus 1 Ime Kaset çalar Yerine Cd çalar

Eyüp Uzer

Recommended Posts

Eyüp Uzer

arkadaşlar merhaba benim focusumda orjinal kaset çalar var onu orjinal cd çalarla değiştirsem çalışırmı? çalışırısa direksiyondan kumandayı kullanabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
arkadaşlar merhaba benim focusumda orjinal kaset çalar var onu orjinal cd çalarla değiştirsem çalışırmı? çalışırısa direksiyondan kumandayı kullanabilirmiyim?

Kullanırsınız... 6000cd ile değiştirirseniz olur... ancak sadece track cd çalar, mp3 filan dinleyemezsiniz...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Kullanırsınız... 6000cd ile değiştirirseniz olur... ancak sadece track cd çalar mp3 filan dinleyemezsiniz...

+1 geçenlerde birisi satıyordu forumda..350 TL fiyatı vardı sanırım.

Yorum bağlantısı
Eyüp Uzer
Aracınız 1,6 ghia ise cd çalar olması lazım. Cd çalarınız yok muydu?

benimkinde cd çalar var da bir arkadaşım için sordum soruyu cevaplarınız için hepinize teşekkürler

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Bi direksiyon kumandası için track çalan bi cd çalar almazdım...

Ayrıca o forumdaki 350tl olan satıldı...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bahtiyar Aydoğdu
teşekkür ederim öneriniz için bu cd changer nedir? maliyeti nedir ?

6 adet cd'yi içine alan istediginiz mp3 müzigi takıp dinleyebileceginiz bi cihaz,track modelleri var piyasa da onlar fiyat olarak daha uygun eger mp3 dinlemek istiyosanız böle bişey şart, takribi interface ile birlikte 400-600 tl arası malolacaktır size ikinci elleride mevcut internette...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Adem Tarı

Ben aracımda yalancı kaset kullanarak MP3 çalarımı kullanıyorum. Track için CD çalar yada CD Changer gereksiz masraf bence. FM Transmitterlerin de özellikle büyük şehirlerde verimli olduklarını düşünmüyorum, çakmak soketini işgal etmeleri de cabası. Bence en ucuz çözüm yalancı kaset, yada Xcarlink kullanmak...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...