İçeriğe Yönlendir

Miras Değil Alın Teri

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Herkese merhaba,

Resimleri paylaşmak bu güne nasipmiş. Uzun süre araştırıp, sonunda "Evet bunu istiyorum." diyerek ve eşimle birlikte çok beğenerek aldığımız Focusumuza ait birkaç fotoğrafı paylaşmak istedim.

Yaklaşık 4 ay oldu aracımı alalı. 30 bin km. bakımı yapıldı. Çok şükür kazası ve değişen bir parçası yok. Bugün gazyağı ile zift çıkarma işlemi yaptım. Hazır başlamışken komple gazyağı uyguladım ve ardından yıkattırdım.

Araca sonradan BRC marka kit, cam rüzgarlığı, kapı eşiği koruması, krom egzoz ucu eklendi.

Daha iyileri her zaman sizlerin olsun. Hepimize kazasız belasız ceezasız sürüşler diliyorum.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya
:unsure: hayırlı olsun,kazasız cezasız sürüşler
Yorum bağlantısı
Abdülmecit Cirbil

aracınız çok temiz ve diri gözüküyor,,kazasız belasız

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

collection :unsure: eski arabamız geldi aklıma ne giderdi bee

:unsure:

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

güle güle kullanın maşallahı var aracanızın

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

kazasız belasız kullanırsınız inşallah

Yorum bağlantısı
Emrah İlhan

gerçekten ŞIK bir araba . Güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin. Gerçekten güzel ve süper km. si orijinalse söyleyecek tek bir kelime dahi yok 10 numara

Yorum bağlantısı
Misafir

Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. Herkese güvenli sürüşler diliyorum.

Km.'yi merak eden bir arkadaş vardı, evet km. orijinal. Araç içinde barkod gibi bir etiket var, VIN nosu sanırım, ilk alındığından kalmaymış, onu dahi sökmedim. Araç ünlü bir giyim mağazası sahibinden 2.arac olduğu için ve yenisi alınacağı için satılıktı, km. ile oynayarak 3 kuruş fazlaya satmaya tenezzül edecek biri hiç değil. Her türlü kontrol, ekspertiz yapılıp alındı, güvenli bir alışveriş oldu.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

hayırlı olsun. bende aynı modelini (2005) kullanıyorum. 26 binde . Daha doğrusu kullanamıyorum. Fabrika aracıda olduğu için kendi aracım yatak döşek yatıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...