İçeriğe Yönlendir

Gündüz Farı İçin Uygun Yer Neresi Olabilir?

Misafir

Recommended Posts

tamam abi sökünce resmini çekip koyim buraya

bu arada gidişin üzücü oldu ama gelişin muhteşemdi abi:D

far komple bitmiş.

bu arada takım taklavat basit abi ya youtube den cd4e otomatik şanzımanın sökme bakım ve söküldükten sonra yapılması ve değişmesi gereken işlemleri adamlar çekmiş koymuşlar başlasakmıki bu olaya :nazar:

cd4e master kit

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/FORD-CD4E-T...sQ5fAccessories

Hayırlısı ile kısmet olursa mondiyede takarsam tam olacak. :nazar: O işler ağır işler :unsure2:

Yorum bağlantısı
Az Kaldı ama meraktan Çatlıcam vallaha ne olucak ne bitecek diye merak ediyorum .

Bu hafta sonu eğer kısmet olursa garajdan çıkartacağım.Başlarım toplamaya. :good1: Bende çok meraktayım.Her şey bazı pürüzlere rağmen şu an için gayet iyi görünüyor.Mondi üzerinde durum umarım farklı olmaz.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...

Buğün nihayet gündüz farının kablosunu bağladım.Sağ tarafta 1 led yanmadı oda sanırım kablodan ama sonuç bence harika.Tam öğle vaktindede bakayın resimlerim.

Gece cidden iyi aydınlatıyor.Şimdilik role ucunu kısa farlardan tetiklettim ama sanırım parklara bağlayacağım gibi.

gndzfar2.jpg

gndzfar1.jpg

gndzfar.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Tam güpegündüz farı olmuş. Emeklere sağlık.

Abi senin plaka niye hep sökük? :)

Yorum bağlantısı
Tam güpegündüz farı olmuş. Emeklere sağlık.

Abi senin plaka niye hep sökük? :)

Boyayacaktım kısmet olmadı.Takacağım nasip olursa. :D

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Buğün nihayet gündüz farının kablosunu bağladım.Sağ tarafta 1 led yanmadı oda sanırım kablodan ama sonuç bence harika.Tam öğle vaktindede bakayın resimlerim.

Gece cidden iyi aydınlatıyor.Şimdilik role ucunu kısa farlardan tetiklettim ama sanırım parklara bağlayacağım gibi.

gndzfar2.jpg

gndzfar1.jpg

gndzfar.jpg

Çok güzel görünüyor ellerine sağlık Oktay ağbey :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...