İçeriğe Yönlendir

C-max Için Perde

Şendoğan Yamakoğlu

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

Bugün arka bagajınkini aparatsız taktım gayet güzel oldugörüş açısındanda sorun yok, bide gece kullanacağım eğer sorun olursa filmi söktürecem yoksa bu şekilde kullanacağım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Lokman Ceritlioğlu

şu anda filmde mevcut perdeleride taktım hiç sorun yok zaten benim filmler 2 numaraydı açık yani, şimdilik bu şekilde kullanacağım sonra söktürecem filmleri.

yakında bu değişiklikleri şimdiye kadar yaprıklarımı toparlayıp tek başlık alında sunacağım ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Lokman abi, filmler için saç kurutma makinesi ile çözümler var ama bilmiyorum ne kadar işe yarar... :blink:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Serkan bilgilendirme için teşekkürler, müsait zamanda deniyeceğim.

Yorum bağlantısı
Metin Aydın

Perde bir rulonun içine girip kapanmıyor herhalde. Tamamı takılıp tamamı sökülüyor.

Gece görüş kapanmasın diye sökülmesi gerekmez mi acaba?

Yorum bağlantısı

aslında üretici firma deyilmi,bizim araçlar içinde yapsalar çok iyi olur,mondeo 2 hb,arka cam büyük bişey uyduramıyorum.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Perde bir rulonun içine girip kapanmıyor herhalde. Tamamı takılıp tamamı sökülüyor.

Gece görüş kapanmasın diye sökülmesi gerekmez mi acaba?

evet tamamı takılıp çıkarılabiliyor camlarda film olmasına rağmen hiç görüş yönünden problem çıkmadı.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
evet tamamı takılıp çıkarılabiliyor camlarda film olmasına rağmen hiç görüş yönünden problem çıkmadı.

Lokman Abi, toplantıda seninkileri çalacam desene :nazar: sen yenileri şimdiden sipariş et abi :)

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

Bu işi Ankara da yaptırabileceğimiz yer var mı, benimde ilgimi çekti...

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Sedat Şeker

Firmadan sipariş alınmıyor heralde perde için, hepsiburadadan mı alacağız. Bir de 2010 Focusa olurmu bu perde. Çok kullanışlı olduğu burada tescillenmiş zaten :lol2:

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Oğuz Cengiz

Daha önce 2001 fokus ghia varken arka cama vantuzlu olanlarından almıştım parçacıya gidiyorsunuz istediğinizden daha çok çeşit sunuyor.Ama vantuzlar özellikle yaz güneşini yiyince camda fazla tutunamıyorlar ve sürekli onları yapıştırmak için efor sarfediyordum.Eniştemin opel astrasında arka yan camlarda yine vantuzlu vardı,dikkatsiz misafirimiz arkada camı açınca vantuz kapı kartonuna sıkışarak otomatik camı bozdu.Kapı kartonunu sökünceye kadar kış günü Ankara da donmuştuk :) Diyeceğim o ki pencereye vantuzla yapıştırılan perdelerden alacaksanız bir kez daha düşünün derim.Bu arada benim de c-max de perde klips sorunlarım vardı sağolsun usta döşemecinin becerikli kalfası 1 saatte neredeyse orjinale yakın bi çözümle perdeleri kullanılır hale getirdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...