İçeriğe Yönlendir

C-max Için Perde

Şendoğan Yamakoğlu

Recommended Posts

Şendoğan Yamakoğlu
www.hepsiburada.com bu adrese bir göz atın isterseniz. www.otoperde.com.tr bu adrese de bakın buyuk ıhtımal vardır

Ferhat, perdenin parçaları geldi, sana göndermezlerse 2 adet hediye edebilirim

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Ferhat, perdenin parçaları geldi, sana göndermezlerse 2 adet hediye edebilirim

abi bana da geldi 6 tane göndermişler. :angry: Çok teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bu adamlar benim mailime cevap vermediler :)

ben sadece arka cam ve arkadaki 2 cam için sormuştum hala dönmediler.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
bu adamlar benim mailime cevap vermediler ;)

dönerler abi :good1:

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
bu adamlar benim mailime cevap vermediler ;)

Lokman Bey, cevap verdiler mi bilmiyorum ama, üretici oldukları için belki yaparlar bir iyilik. Ama yerleri Aydın'da olduğu için çok emin de olamıyorum. İstanbul'da sadece internetten ya da Elif Tuning'den (Kartal'da) bulabilirsiniz. En ucuzu internet yine de. Forumlarda okumuştum, İzmir'de bile 125 liranın altında bulan yok :good1:

Yorum bağlantısı
Hakan Adalıoğlu

Arkadaşlar, ben de İzmir'den Klass oto diye bir yer var. İmalatçılar kendileri, tüm araba modelleri için yapıyorlar bu perdelerden. Dün benim focus için aldım, gayet pratik ve güzel bir çözüm oldu. İmalat yerlerine gittim oradan aldım. 100 TL'ye mal oldu. İnternet adreslerini veriyorum lazım olanlar için. www.otoklas.com

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

Şendoğan Bey bugün sizin aracınızı gördüm.. Jantlar çok hoşuma gitti.. Yeni de yıkanmıştı galiba ;)

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
Şendoğan Bey bugün sizin aracınızı gördüm.. Jantlar çok hoşuma gitti.. Yeni de yıkanmıştı galiba :good1:

Benzetmiş olmayasın Ferhat kardeşim :) araba evin önünde yatıyor Gayrettepe'de. Çaldılar mı yoksaaaaa :D

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Perdeden bende aldım oldukça şık oldu, Efe Bey güneşten rahatsız olmadan rahatça gezebilecek arabayla :)

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
(düzenlendi)
Benzetmiş olmayasın Ferhat kardeşim :D araba evin önünde yatıyor Gayrettepe'de. Çaldılar mı yoksaaaaa :s

Tamam ben de Gayrettepe de yatarken gördüm. :rolleyes: Orda işim vardı dün dikkatimi çekti. bugün de aynı yerde yatıyodu. Tavandaki portbagaj taşıyıcılarından ve perdelerden hemen tanıdım aracı :good1: hemen girişte sağda :rolleyes: resmını bile çektim isterseniz buraya koyarım Şendoğan Bey :rolleyes:

tarihinde Ferhat Gen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
Tamam ben de Gayrettepe de yatarken gördüm. :nazar: Orda işim vardı dün dikkatimi çekti. bugün de aynı yerde yatıyodu. Tavandaki portbagaj taşıyıcılarından ve perdelerden hemen tanıdım aracı :good1: hemen girişte sağda :good1: resmını bile çektim isterseniz buraya koyarım Şendoğan Bey :)

Deşifre olduk desene Ferhat :s Birbirimize iyilik yapacak durum olursa artık evimi biliyorsun demektir. Gorusmek uzere...

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Deşifre olduk desene Ferhat ;) Birbirimize iyilik yapacak durum olursa artık evimi biliyorsun demektir. Gorusmek uzere...

her zaman abi ne demek :)

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
perde siparişini verdim arkadaşlar :D

Hayırlı olsun, memnun kalacağınıza eminim

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Teşekkürler Şendoğan bey telefonlada irtibata geçtim fazla clips yollasınlar diye :D

şimdi camdaki filmleri çıkartmam gerek önerisi olan arkadaşlar, yanlar okadar önemli değilde arka camda resistanslara zarar vermeden nasıl çıkaracam :D

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu

Ek klips istemekle iyi etmişsiniz, çok narin yapısı var klipslerin takarken dikkatli olun.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
perde siparişini verdim arkadaşlar :rolleyes:

hayırlı uğurlu olsun çok iyi bir hava katacak aracınıza :i-ih:

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Bende çok memnunum perdelerden, bod marka değilmi sizinde aldıklarınız, altı kendinden bantlı klipslerin...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aynı olması lazım henüz benimki gelmedi :) ama sitesinde bod olarak geçiyor.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Perdeler geldi arkadaşlar filmi söktürünce takacam.

arka camın filmini hiç söktürmesemmi diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bir deniyecem eğer dediğiniz gibi olursa mecbur söktürecem artık :s

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...