İçeriğe Yönlendir

White Angel

Furkan Akyüz

Recommended Posts

Furkan Akyüz
hocam bende white angel sahibiyim..:)) kazasız belasız kullanmak nasip etsin allah..bendearacınızda sunroof + folyomu var?

Teşekkür ederim.Sizin white angel'ın resimlerine bakmıştım gerçekten harika ama bir eksiği var(nazar bocuğu) küçükte olsa bir yerine nazar boncuğu yapıştırın :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Çonkarlı

Evet ya bizde yaptırmak istiyoruz

Nerede ve kaça yaptırdığınızı öğrenebilir miyiz ?

Yorum bağlantısı
Furkan Akyüz

İstanbul perpa ticaret merkezinde reklam malzemeleri satan aynı zamanda komple araç kaplama, tavan folyo ve carbon kaplama işini yapan firmalar var.O firmalardan birisine 100 tl ye yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Beyaz siyah tavan mercekli farlar süper xenonlarda çok iyi fakat jant jant diye fısıldıyor bence kesinlikle jant olmalı.. st jant süper olur..

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
(düzenlendi)
:(:( Aracınız hayırlı olsun folyo çok güzel olmuş, beyaz da ayrı bi güzellik, boya garantim bitsin, beyaza çevirmeyi düşünüyorum aracımı siyahtan, tavanı da aynı bu şekilde. tarihinde Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Akyüz
Beyaz siyah tavan mercekli farlar süper xenonlarda çok iyi fakat jant jant diye fısıldıyor bence kesinlikle jant olmalı.. st jant süper olur..

Bir aksilik çıkmazsa 1-1,5 ay içerisinde st jant ve yay takacağım.

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir

Bence sunroofun görüntüsünü kapatmışsın..Bu araçlara folyodan daha çok sunroof yakışıyor. Kazasız belasız inş..

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

Yok ben değil de , nişanlım orada çalışıyor . arasıra geliyorum perpaya .

tarihinde Ali G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Akyüz
Bence sunroofun görüntüsünü kapatmışsın..Bu araçlara folyodan daha çok sunroof yakışıyor. Kazasız belasız inş..

Ramazan bey yorumunuz için teşekkürler.Aslında folyoyu yaptırdığım günden beri sadece sunroof lu daha iyiydi diyende olmuştu böyle daha güzel olmuş diyende olmuştu.Herkezin zevkine saygı duyuyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yalçın Yaşbey

Güzel araç ALLAH kazasız belasız ve cezasız sürüşler nasip etsin..

Yorum bağlantısı
Furkan Akyüz
Güzel araç ALLAH kazasız belasız ve cezasız sürüşler nasip etsin..

Yalçın bey çok teşekkür ederim.Allah herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...