İçeriğe Yönlendir

C-max Için Kayak Taşıyıcı Ve Port Bagaj

Şendoğan Yamakoğlu

Recommended Posts

Şendoğan Yamakoğlu

Herkese günaydın, C-Max'i iki küçük çocuğum olduğu için tercih etmiştim. Hem iç hacminin ferahlığından hem de bagajının kullanışlılığından. Geçen yaz tatiline ikincisi henüz doğmadığı için bir tanesiyle çıkmıştık bagajımız yetti. Ancak bu yıl zor görünüyor. Epeydir port bagaj için etrafı araştırıyorum. Sıradan port bagajların fiyatları 250-350 arasında. Ama önce tavan rayı ya da kayak taşıyıcı almak gerekiyor. Bir türlü bulamadım. Olmadığından değil. Var, ama servis orjinaline 350 Euro gibi bir rakam söylemişti tavan raylarının. Thule'de de kayak taşıyıcı 250 Euro gibi bir rakama vardı. Acaba C-Max için uygun fiyata bulabileceğim kayak taşıyıcı satan bir yer bilen var mıdır? Tavan rayı alsam da bagaj için kayak taşıyıcı takmam gerek. O yüzden sadece kayak taşıyıcı almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
http://www.otoclubturkiye.com/forum/te-Sizlere...ax-t163972.html

Fatih bu tip aksesuar ile çok uğraşmıştı, sonuçta memnun kalacağı birşey bulamadı diye hatırlıyorum, hatta arabasını bile bu yüzden sattı :blink: (şaka)

Teşekkür ederim yanıt için, ben arabamı satmam bu yüzden ama :nazar: olsa çok iyi olurdu. Yine de bilen varsa öğrenmek isterim...

Yorum bağlantısı
Misafir

başka modellere ait tavan rayları silikon ile araç tavanına monte edilebiliyor..mesela biz aracı aldığımızda üzerinde renault kangoo ya ait tavan rayları vardı.ancak çıkarmak istediğiniz zaman o silikonlar orda kalıyor.

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
başka modellere ait tavan rayları silikon ile araç tavanına monte edilebiliyor..mesela biz aracı aldığımızda üzerinde renault kangoo ya ait tavan rayları vardı.ancak çıkarmak istediğiniz zaman o silikonlar orda kalıyor.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için ama ben aksesuvar olarak değil de kullanmayı düşünüyorum. Port bagaj taşımak istiyorum aracın üstünde. Yapıştırma ve mıknatıslılar varmış biliyorum ama sağlıklı değil.

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
Şendoğan bey benim aracıma taktığım vidalı aynen orjinal gibi birazdan linki bulursam eklerim beğenirseniz adres veririm.

arabam8.th.jpg arabam4.th.jpg arabam7.th.jpg

ayrıca diğer yaptırdıklarıma bakmak isterseniz

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Bu-da-beni....html&st=20

Lokman Bey, teşekkür ederim. Nereden aldğınızı ve fiyatını da öğrenebilir miyim? Çok şıkmış gerçekten de...

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
Şendoğan bey benim aracıma taktığım vidalı aynen orjinal gibi birazdan linki bulursam eklerim beğenirseniz adres veririm.

arabam8.th.jpg arabam4.th.jpg arabam7.th.jpg

ayrıca diğer yaptırdıklarıma bakmak isterseniz

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Bu-da-beni....html&st=20

Yaptırdıklarınıza baktım da Lokman bey, epey para dökmüşsünüz arabaya :friends: Çok güzel olmuş hepsi de. Ben de mercekli far düşünmüştüm bir ara ama pahalı diye vazgeçtim. Belki sis farı taktırırım bir süre sonra. Benimki Trend olduğu için sis farı yok...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Şendoğan bey Aksarayda bys tuning var ordan 100 tl ye almıştım. şu an Ankaradayım kartı vardı evde fakat. ,sterseniz İstanbula dönünce bilgisini veririm. yada google den bys tuning diye aratın çıkacaktır.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hakancım bugün öğlen geldik yarın öğleden sonra Kayseriye geçicem.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hakancım hiç vaktim yok abim, vaktim olsaydı sizlere haber verirdim Pazar günü akşam tekrar İstanbulda olmam lazım.

İnşallah bidahaki sefere hanımın ablasının oğlu Ankaraya geldi artık sık sık geliriz :vroom:

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
Şendoğan bey Aksarayda bys tuning var ordan 100 tl ye almıştım. şu an Ankaradayım kartı vardı evde fakat. ,sterseniz İstanbula dönünce bilgisini veririm. yada google den bys tuning diye aratın çıkacaktır.

Çok teşekkür ederim, Aksaray'da bulurum nasıl olsa. Tekrar teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Şendoğan Yamakoğlu
Herkese günaydın, C-Max'i iki küçük çocuğum olduğu için tercih etmiştim. Hem iç hacminin ferahlığından hem de bagajının kullanışlılığından. Geçen yaz tatiline ikincisi henüz doğmadığı için bir tanesiyle çıkmıştık bagajımız yetti. Ancak bu yıl zor görünüyor. Epeydir port bagaj için etrafı araştırıyorum. Sıradan port bagajların fiyatları 250-350 arasında. Ama önce tavan rayı ya da kayak taşıyıcı almak gerekiyor. Bir türlü bulamadım. Olmadığından değil. Var, ama servis orjinaline 350 Euro gibi bir rakam söylemişti tavan raylarının. Thule'de de kayak taşıyıcı 250 Euro gibi bir rakama vardı. Acaba C-Max için uygun fiyata bulabileceğim kayak taşıyıcı satan bir yer bilen var mıdır? Tavan rayı alsam da bagaj için kayak taşıyıcı takmam gerek. O yüzden sadece kayak taşıyıcı almak istiyorum.

Taşıyıcı ayaklarımı nihayet edindim. Mont Blanc marka, HER Oto Ataşehir'den aldım, peşin 270 TL. Sıra geldi port bagaja, yakında ona da karar verip alacağım.

Yorum bağlantısı
Şendoğan Yamakoğlu
Hayırlı olsun gayet güzel olmuş.

Teşekkür ederim, mayıs ayında iki küçük cocukla ilk port bagaj testimizi yapacağız inşallah uzun yolda

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...