İçeriğe Yönlendir

Renk Astrolojisi

Melih Özlem

Recommended Posts

Melih Özlem

Herkese merhabalar. Kız arkadaşımın bir proje çalışması olan web sitesi kurma işlemini yaptık. Sizlerle paylaşmak istedim. Ne kadar çok kişiye ulaşırsa arkadaşımın alacağı not bu bağlamda etkili olacak. Ayrıca doğumgününüze göre renginizi bulabilir ve renklerle ilgili bilgileri bu sitede bulabilirsiniz.

Yönetime soramadım acele açtığımdan dolayı eğer sakıncalı görünürse silinmesinde hiçbir problem yoktur. Reklam değildir bunuda belirtmek isterim. Sadece bir öğrenci çalışmasıdır :)

www.renkastrolojisi.com girip yorum yaparsanız seviniriz. Şimdiden herkese çok teşekkürler...Sakıncalı görünürse silinebilir yönetim tarafından...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

site bana bakıyor, ben de siteye? linkler çalışmıyor:S

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Linkler çalışıyor Çağlar abi. Ama bana lacivert dedi hop dedim noluyoruz :)

LACİVERT: Dikkat çakici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir.Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

İyi hoş ta konsantre olayı tutmamış, duygusallık tutmamış :) affetme olayı tutmamış :) O zaman ben 5 nisanda yani bugün doğmadım mı :p

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Bende turuncu çıktım yoksa bu bir ST işareti mi :ohooh::ohooh:

TURUNCU: Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
site bana bakıyor, ben de siteye? linkler çalışmıyor:S

çalışıyor abi sitede sorun yok :ohooh:

ilginiz için teşekkür ederim :ohooh:

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

"LACİVERT: Dikkat çakici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir.Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder"

Güzelmiş :ohooh:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Dediğim gibi çoğu kişide tutuyor renk durumu :D ama tutmayanlarda var tabi :D Girip ilgi gösterenlere yorum atanlara çok teşekkürler ;) Özelliklede yönetime çok teşekkürler konuyu kaldırmadıkları için :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ben de gümüş çıktım ama son kısım bana uymuyor. :D

GÜMÜŞ: Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Doğumgününüz kutlu olsun.

Ne varsa adaşlarda var :p Bir demet öpüldünüz efenim :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

ilgi gösterenlere teşekkür ederim :s bazen tutmamazlık yapabiliyor ;)

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

"ALTIN: Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür.İnsanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. İlişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker."

Her ne kadar böyle şeylere inanmasamda tutturmayı başarmışlar.. :s

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Bende Lacivert çıktım tutuyor sanırım ya :sanssiz:

LACİVERT: Dikkat çakici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir.Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

Bu arada Melih kardeşim koyu yazdığım yeri düzeltin hoca görmesin :D

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Bende Lacivert çıktım tutuyor sanırım ya :rolleyes:

Bu arada Melih kardeşim koyu yazdığım yeri düzeltin hoca görmesin :)

anam nasıl bir hatadır bu :nazar: Çok teşekkür ederim uyarın için düzeltelim hemen :)

Gümüş bana bayağı uyuyor gerçekten...

soyadınız gibi uygun efendim :fiuw:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
anam nasıl bir hatadır bu :angry: Çok teşekkür ederim uyarın için düzeltelim hemen :)

O kadar yaznının içinde her yeri kontrol edermi bilmem ama Hocayada lacivert çıkarsa kesin farkeder :p:fiuw:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
(düzenlendi)
O kadar yaznının içinde her yeri kontrol edermi bilmem ama Hocayada lacivert çıkarsa kesin farkeder :p:D

söylediğiniz an girip değiştirdim gözümüzden kaçmış ilginize teşekkürler :D görmez görmez orayı görür zaten :D

tarihinde Melih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...