İçeriğe Yönlendir

Bir Kaç Ufak Değişiklik

Hakan Yavaş

Recommended Posts

Hakan Yavaş

Siteyi takip ederekten kanım kaynadı benimde nacizane bikaç değişiklikde ben yaptım.

Arabanın eski hali

Yapılan değişiklikler;

-Dandik bir cam filmi

-Sis farları(arka sise bağlandı işlevsel kullanılacağı için)

-Direksiyonu deri kaplama(En hoşuma gitmeyen bu oldu, çünkü bağlantı yerini üst kısımda bırakmış gözüme batıyor.)

-Bir kaç plastik aksamın boyanma işi.

img1805i.jpg

img1806q.jpg

img1807a.jpg

img1808p.jpg

img1809d.jpg

img1810o.jpg

img1811vj.jpg

img1812s.jpg

img1813s.jpg

img1814db.jpg

Her türlü yorumada elbette açıktır.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Olması gerekenlerdi, Güzel olmuş ama direksiyon biraz kaba gibi duruyor, kullanımda nasıl?

:)

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Direksiyon çok ince bir deriyle güzel bir şekilde yapıldı. Kullanımda pek bir sorun yok. Tek hoşuma gitmeyende o ek yeri.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Bende yapılanları özellikle siyah aksamların neredeyse hiç boya farkı olmayarak boyanmasını çok beyendim birçok arkadaşta ton farkı oluyor bu durumlarda.. fakat sis farlarınızı arkaya bağlatmanız bence doğru değil yani ön sis farlarınızı açmanız gereken havada arka sislerinizde yanacak ve arkadaki sürücüyü olumsuz etkileyecek ne yazık ki.. kaplama dikişlerini neden o renk seçmişler onu merak ettim evet yukarıda olan dikiş koyu renk olsa daha az göze batacak ama o dikişi alt kısıma getiremiyorlarmıydı??

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
Bende yapılanları özellikle siyah aksamların neredeyse hiç boya farkı olmayarak boyanmasını çok beyendim birçok arkadaşta ton farkı oluyor bu durumlarda.. fakat sis farlarınızı arkaya bağlatmanız bence doğru değil yani ön sis farlarınızı açmanız gereken havada arka sislerinizde yanacak ve arkadaki sürücüyü olumsuz etkileyecek ne yazık ki.. kaplama dikişlerini neden o renk seçmişler onu merak ettim evet yukarıda olan dikiş koyu renk olsa daha az göze batacak ama o dikişi alt kısıma getiremiyorlarmıydı??

Öncelikle sis farını yeni bir anahtar almamak için o şekilde bağlattım. Ve şahsi kanaatim ön sisleri yakmam gereken durumlarda arka sisinde yanması gerekir.

Direksiyonun kaplama işine gelincede acemilikten diyim ip rengini ve bağlantının nereye denk geliceğini konuşmadığım ve işin başında durmadığım için öyle oldu:(

Şimdi ona bi çare arıyorum..

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Çok yakışmış yapılan değişiklikler güle güle kullanın. Direksiyona da takılmayın bence.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Değişiklikler hayırlı olsun,güzel olmuş.Direksiyonun bağlantı yeri gözünüze batıyorsa eğer ince siyah bir şerit çekilebilir,ya da yapılan yere bunu niye böyle gözüme sokacak şekilde burada bıraktın diye ekşinebilir :) Bir de şartlar uygun olursa jant düşünebilirsiniz aracınıza :D Kazasız belasız kullanın.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Eski haline göre daha güzel olmuş. Beyaz olduğu için citaların ve kapı kollarının boyanması arabayı dahada değiştirmiş. Jant Olarak 17'' ince kollu yeni focus RS jantına benzer bir jant güzel olur diye düşünüyorum.

Jantlı olanda orjinal lastik ebatları 205 55 16'ydı. 50 yanağın altına düşmeden 205 50 17 takılabiliyorsa iyi olur. Bizim yollarda rahat gezmek için bence sınır 50 yanak.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Güle güle kullanın :) Beyaz her zaman iyidir :D

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Beyaz renk araçlarda bu çıtaların boyanması gerçekten çok fark ettiriyor. Araç kendini bulmuş. :) Jant olayına siz zaten değinmişsiniz. O da olunca tam süper olacak. :good1: Güle güle kullanın. :good1:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

hoş olmuş maşallah allah kaza bela göstermesin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Direksiyon işlevsel olmuş, şahsen üst orta da böyle bir işareti isterdim, eski araçlarımda da kendim yapmıştım.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

gercekten güzel değişiklikler jantla beraber süper olacak. benim önerilerim

plakalık iptali

ön plaka altındaki ızgaranın siyaha boyanması (far zeminleride siyah olursa süper olur)

plaka ışıklarıda beyaz led olursa tadından yenmez

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Sanırım bundan sonrada plakalık iptalini yapmak lazım doğru sölüyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Değişiklikler gayet güzel olmuş, uygun bir alaşım jantla değişim tamamlanabilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yapılan değişiklikler gayet güzel olmuş. Direksiyon konusunda size katılıyorum, ek yeri çok fazla sırıtıyor. Keşke daha işinin ehli bir yerde yaptırsaydınız. Plakalık iptali + 17 inch güzel bir jant ile eksiği kalmayacaktır. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Çok güzel olmuş elinize sağlık. Direksiyonu kaça kaplıyorlar ?

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
Çok güzel olmuş elinize sağlık. Direksiyonu kaça kaplıyorlar ?

Direksiyonu 100 TL ye kaplattım ve sadece ek yeri hoşuma gitmedi.

Bu arada dün oturdum plakalık iptali işide bitti resimleri koyarım bi ara.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yalçın Yaşbey

Güzel araç ALLAH kazasız belasız ve cezasız sürüşler nasip etsin..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...