İçeriğe Yönlendir

Type-r

Arda Akbay

Recommended Posts

Arda Akbay

arkadaşlar bu da benim type-R ım sizden yapılabilcek modifiyeler için öneriler bekliyorum :D

Öncelikle led yapabilirsem güzel olur ama araba biraz küçük bunun farları yanabilcek bile hale getirilebilir mi ?

Ortadan siyah şerit çeksem nası olur ?

resim_638060300.JPG

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
arkadaşlar bu da benim type-R ım sizden yapılabilcek modifiyeler için öneriler bekliyorum :)

Öncelikle led yapabilirsem güzel olur ama araba biraz küçük bunun farları yanabilcek bile hale getirilebilir mi ?

resim_638060300.JPG

Arda yaparız güzel birşeyler.. :D farlar basit.. hatta motor sesi bile eklenebilir (şu shellin verdiği ferrarilerde devresi vardı)..

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Önce camlara film :) Sonrada tek taraftan şerit olabilir, tavana folyo da çekebilirsin mesela :D

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Özen

çamurluklar ısıtılıp genişletilebilir sonra hava girişi eklenebilir... kaputa hava girişi eklenebilir.. camlara film çekilebilir.. küçük bi radyo entegresi koyulup devresi küçük bi düğmeye bağlanıp farlar yanarak müzik çalabilir radyo frekansından..(metro fm' e sabitleyin bence) ..gibi bende şuan mitsubishi evo üzerinde çalışıyorum paylaşırım çok yakında bitmiş hali ile saygılar :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
arkadaşlar bu da benim type-R ım sizden yapılabilcek modifiyeler için öneriler bekliyorum :)

resim_638060300.JPG

Kırmızı şerit istersen bende mevcut, verebilirim.. :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Jantlar metalik griye boyanabilir. Parlak pek açmamış arabayı. ön kaputa kırmızı şerit olabilr. Tavan siyah folyo ile kaplanabilir :good1: Yan tarafa kırmızı- gri şerit atılabilr.

Bi resim bulup shoplalayım.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
(düzenlendi)

Ankarada bi arkadaş bunlar için xenon led uygulaması satıyordu çakar gibi yanıp sönüyordu linkini bulabilirsem yollıcam..

Buna bi bak istersen dediğim bu değil ama buda şimdilik işini görür her halde..

http://www.sahibinden.com/monster_bright_r...pXQQdisplayitem

tarihinde Serhat S. Yaz?c? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Arda yaparız güzel birşeyler.. :good1: farlar basit.. hatta motor sesi bile eklenebilir (şu shellin verdiği ferrarilerde devresi vardı)..

istiyorum istiyorum hepsini istiyorum :good1:

Hemen Mugen parçalarla başlayın : )

Hemen bütçe ayırayım :p

Önce camlara film :p Sonrada tek taraftan şerit olabilir, tavana folyo da çekebilirsin mesela : D

hiç dil çıkarma çıkarma denicem hepsini zaten modifiyenin böylesi daha hesaplı oluyo :)

çamurluklar ısıtılıp genişletilebilir sonra hava girişi eklenebilir... kaputa hava girişi eklenebilir.. camlara film çekilebilir.. küçük bi radyo entegresi koyulup devresi küçük bi düğmeye bağlanıp farlar yanarak müzik çalabilir radyo frekansından..(metro fm' e sabitleyin bence) ..gibi bende şuan mitsubishi evo üzerinde çalışıyorum paylaşırım çok yakında bitmiş hali ile saygılar : )

vay işin erbabı asıl burdaymış :)

Kırmızı şerit istersen bende mevcut, verebilirim.. : D

isteyenin bir yüzü :good1:

Şurayı bi incele derim abi. :)

oyy iyimiş biz de yapalım ford club arabası onunla yarışmaya katılalım ?

hondacivictyperdcopy.jpg

Güzel olmuş bakalım ben de yapabilirsem paylaşıcam yapamazsam zaten sesimi çıkarmam :)

Serhat kardeşim sağolasın benim arabaya büyük gelir sanırım bunlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...