İçeriğe Yönlendir

En Uygun Ve Hizmeti Güzel Kasko Firması Hangisidir?

Halis Parlak

Recommended Posts

Halis Parlak

Bu hafta içi 2006 model bir araç alacağım.Kasko için hangi firmayı tavsiye edersiniz.Hesaplı hizmetinden memnun olabileceğim bir firma arıyorum.Kredi kartına taksit olayı da olacak tabi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hizmetinden servislerin memnun kalması gerekir ki siz de memnun kalın. 3-4 ayrı sigorta firmasından fiyat alın, ismi az duyulmuşlara, ne kadar rakam avantajı olsa da bakmayın derim. Ben olsam, Allianz, AK, Güneşten fiyat alır, sonra diğerleri ile karşılaştırırdım. mini onarımlara dikkat ! FKasko (Ford kasko yu da sorun)

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar
Hizmetinden servislerin memnun kalması gerekir ki siz de memnun kalın. 3-4 ayrı sigorta firmasından fiyat alın, ismi az duyulmuşlara, ne kadar rakam avantajı olsa da bakmayın derim. Ben olsam, Allianz, AK, Güneşten fiyat alır, sonra diğerleri ile karşılaştırırdım. mini onarımlara dikkat ! FKasko (Ford kasko yu da sorun)

Ray nasıl abi sence Çaglar abi, fiyatları bana uygun gibi gelmişti hem baya da yaygın gibi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Türk kalan Tek Türk sigorta firması Anadolu Sigorta (iş bankasının) hem uygun fiyat hem de anlaşma özelliği iyi. Bugüne kadar hiçbir zaman sıkıntım olmadı. Defalarca araç çektirdim, mini hasar ya da büyük hasar yaptırdım hepsinde çok yardımcılar ve kurumsaldılar.

Yorum bağlantısı
Rıza Murat Gökkaya
Bu hafta içi 2006 model bir araç alacağım.Kasko için hangi firmayı tavsiye edersiniz.Hesaplı hizmetinden memnun olabileceğim bir firma arıyorum.Kredi kartına taksit olayı da olacak tabi.

muhakkak AVİVA sigortadan fiyat alın çok uyguna çıkıyor.ben uzun incelemeler sonrası en uygun fiyatı avivadan aldım,ve taksitte var.aviva acentesi rahşan hn.arayın fiyat alın derim 0216-481-79-40.tavsiye ettiğimide söyleyin ilgileneceğine eminim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu tür konulardan sonuç çıkmaz... Kafanız karışır...

Herkes kendi sigorta yaptırdığı şirketi iyi diyecektir...

Sanayilerde 10'a yakın şirketle anlaşması olan kaportacılar falan vardır.. Onlara sorun, en iyisini onlar bilir...

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Sanayilerde 10'a yakın şirketle anlaşması olan kaportacılar falan vardır.. Onlara sorun, en iyisini onlar bilir...

Aynen kafam karıştı.Ben fikir almak için sormuştum oysa:)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çok doğru, servislerin hasar bölümündekilere sorun...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ekonomi teorisi şunu söyler. Minimum maliyet ile maksimum çıktı olmaz. Ya belli bir çıktı seviyesinde minimum maliyet olur. Ya da belli bir maliyet seviyesinde maksimum çıktı olur. Özetle, ucuz etin yahnisi...

Bu da noktaydı... :)

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Kaskoda olduğu gibi trafik sigortasında da farklılıklar olabiliyor mu? Benim arabaya anadolu 350 derken axa 250 diyor, aynı şekilde anadolu kaskoyu 650 axa ise aynı teminatlar ile 830 diyor. bende kaskoyu anadoludan trafiği axa dan yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

bana bu gune kadar hep Yapı kredi en uygun fiyatları vermişti.yaygın servis ağı sayesindede sorun yaşamamıştım.ama connecti alınca hepsinden fiyat aldım en uygun AKsigorta verdi mini onarımıda olunca onu tercih ettim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kaskoda olduğu gibi trafik sigortasında da farklılıklar olabiliyor mu? Benim arabaya anadolu 350 derken axa 250 diyor, aynı şekilde anadolu kaskoyu 650 axa ise aynı teminatlar ile 830 diyor. bende kaskoyu anadoludan trafiği axa dan yaptırmıştım.

Hasar ödeme keşmekeşi trafik sigortasında da aynen var..

Birisi; kırmızı da geçmişsin, ödemem derken, öbürü; geri giderken çarpmayaydın, ödemiyorum diyebiliyor...

Daha hınzırı da; bu kaza bana mantıklı gelmedi ödemem deyip çekilirken, Yan sanayi parça alırsanız öderim, çıkma parça gönderrim diyenler gündemde...

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Birisi; kırmızı da geçmişsin, ödemem derken, öbürü; geri giderken çarpmayaydın, ödemiyorum diyebiliyor...

Daha hınzırı da; bu kaza bana mantıklı gelmedi ödemem deyip çekilirken, Yan sanayi parça alırsanız öderim, çıkma parça gönderrim diyenler gündemde...

iyice suyunu çıkartmışlar desee Mehmet abi..

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Sait Aktaş
(düzenlendi)

Abi bu ne demek ya.

Ben çıkma parça alıp takacaksam zaten aracımı kaskolatmam ki. Trafik sigortalarının çalışma ilkelerini düzenleyen bir kurum yokmu peki devlet tarafından?

Her şekilde vatandaş mağdur o zaman.

Bu arada babam polis emeklisi olduğundan hep Ankara Sigorta ile çalışır.

Kendisi de Türk sermayesi ve Polis bakım Yardım Sandığı şirketi. Yani emniyetin bir şirketi. Allaha şükür hiç de sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar. Fiyatlar da çok uygun.

tarihinde Sait Akta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi bu ne demek ya.

Ben çıkma parça alıp takacaksam zaten aracımı kaskolatmam ki. Trafik sigortalarının çalışma ilkelerini düzenleyen bir kurum yokmu peki devlet tarafından?

Her şekilde vatandaş mağdur o zaman.

Trafik sigortasından mağdur olmamanın yolu Doğru kaskoyu almaktır..

Bir kazada kaskonuz varsa, % 100 kusursuz bile olsanız trafik sigortası ile uğraşmayacaksınız..

Kaskonuzdan hasar dosyası açtıracaksınız.. Kasko şirketiniz hasarınızı karşılayıp, karşı tarafın trafik sigortasına rücu ederek, sizin hasarsızlık indiriminizi koruyacaktır..

Önceden daha beterdi.. Piyasadaki poliçelerin % 70'i sahte idi..

Bu arada babam polis emeklisi olduğundan hep Ankara Sigorta ile çalışır.

Kendisi de Türk sermayesi ve Polis bakım Yardım Sandığı şirketi. Yani emniyetin bir şirketi. Allaha şükür hiç de sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar. Fiyatlar da çok uygun.

Almadan vermek Allah'a mahsustur :lol2:

Yorum bağlantısı
Sait Aktaş
Almadan vermek Allah'a mahsustur :)

Haklısın abi.

Ama ne bileyim işte ya. Allah o durumlara da düşürmez inşallah.

Biz yaptıralım herşeyimizi ama kaza bela olmasın aman... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Haklısın abi.

Ama ne bileyim işte ya. Allah o durumlara da düşürmez inşallah.

Biz yaptıralım herşeyimizi ama kaza bela olmasın aman... :)

Hiç kaza olmayacakmış gibi değil.. Yarın kaza olacakmış gibi araştırmalısın.. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...