İçeriğe Yönlendir

Yine Yeni Yine Yeniden Focus :d

İbrahim Fındıklı

Recommended Posts

Can Karacaer

Gule gule kullanin. Cocugunuzun Allah yardimcisi olsun.

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
Gule gule kullanin. Cocugunuzun Allah yardimcisi olsun.

AMİN..sağolun..

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Aslan
Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

aracınız hayırlı ve uğurlu olsun çok sevindim esasında mesleki olarak ta engellilere sağlanan hakların bu şekilde işlevsellliğe döküldüğü

nü görünce dahada mutlu oldum.bende sizin çocuğunuz gibi zihinsel engelli öğrencilere öğretmenlik yapıyorum ve elimden geldiği kadar

engelli hakları konusunda bilgilendirmeye çalışıyorum..bu arada muhabbet açılmışken çocuğunuz için evde bakım ücreti alıyomusunuz??

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Aslan

pardon gökhan bey kusura bakmayın ibrahim beye yazarken iletim size özel gözüktü affola..

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. Küçük kardeşimizde sevindiys en mutlu bize :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
aracınız hayırlı ve uğurlu olsun çok sevindim esasında mesleki olarak ta engellilere sağlanan hakların bu şekilde işlevsellliğe döküldüğü

nü görünce dahada mutlu oldum.bende sizin çocuğunuz gibi zihinsel engelli öğrencilere öğretmenlik yapıyorum ve elimden geldiği kadar

engelli hakları konusunda bilgilendirmeye çalışıyorum..bu arada muhabbet açılmışken çocuğunuz için evde bakım ücreti alıyomusunuz??

evet,alıyoruz.sağolun :)

Hayırlı olsun güzel ve kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle.

çok sağolun.

Allah kaza bela vermesin.

amin.arkadaşlar,sağolun.

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle... :)

teşekkürler :)

hayırlı olsun abi Allah kaza bela göstermesin...

amin,cümlemize.. :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. Küçük kardeşimizde sevindiys en mutlu bize :)

çok sağolun.. :) arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:) 5 yıl gibi bir süre sizde olacağı düşünülürse, şimdiden uzatılmış garanti alın derim. Hem şu anda daha ucuza alırısnız, garanti sonuna yakın daha pahalı, bunu da bir araştırın.
Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
:nazar: 5 yıl gibi bir süre sizde olacağı düşünülürse, şimdiden uzatılmış garanti alın derim. Hem şu anda daha ucuza alırısnız, garanti sonuna yakın daha pahalı, bunu da bir araştırın.

Çağlar Bey,zaten 50 ay garantili araç..+26 ay garanti..Ford'un 50.yıl kampanyası.(50 ay ya da 100bin km.)

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın

çok sağolun.

Hayırlı olsun siyahı hep sevmişimdir :wub:

çok sağolun.araç fırtına gri (füme) :)

Hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın...

çok sağolun.

hayurlı olsun. güle güle kulanın

çok sağolun.

herkese iyi niyetlerinden dolayı teşekkürler ederim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...