İçeriğe Yönlendir

Bisikleti Motora çevirme Kiti

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Erkan Kıyak

Valla süper, acaba dönüşümden sonra A2 ehliyeti sorarlar mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Fransız malı dediğim şunlardı: İsmi VELO SOLEX. Zaten VELOSİPET derler bisiklete ordan geliyor.

http://www.e-solex.fr/fr/ elektriklisi çıkmış ama eskisini de yapacaklarmış

3.jpg

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

evet çocukluğumda etrafta görürdüm ,ön lastiğe baskı yaparak dönen lastik tekerlek vardı içinde ,kullanımı pratik olmadığı için unutuldu gitti.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bizim burda bir tane var. Hacı dayı kullanıyor bir tane :D

Ama o motora daha çok benziyor. motoru altta

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
evet çocukluğumda etrafta görürdüm ,ön lastiğe baskı yaparak dönen lastik tekerlek vardı içinde ,kullanımı pratik olmadığı için unutuldu gitti.

sitesine baktım 8 milyon satmış o model. bence ithal edilemedi felan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Şimdi ona bakıyordum. Yeni yönetmelik 250W sınırı getirmiş. 250 üstüne plaka var ama çok güzel 250 likler var. Ayrıca modifiye edilebiliyor akü eklenebiliyor. zaten akü kapasitesi değil motro kapasitesi burda etken.

http://www.bisikletcim.com/store/ProductDe...productid=25276

bu çok satıyormuş.

aynı sitede 600W lıklar da var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
elektrikli motorsikletler de ehliyet soruluyor mu?

Elektrikli bisikletler için ehliyet ve plaka gerekmiyor..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)
Kask kanuni olarak gerekmiyor degil mi ? Yoksa, kask takacak kadar hizli gidemedigi icin mi gerekmiyor ? :bravo:

Kanuni olarak bisiklet statüsünde. Gerekmiyor. Bir de aldıktan sonra servisine götürüp kontrol ünitesinde bir yer lehim yapılıyor galiba ve maksimum hız 25km den 50 ye çıkıyor. (yasal nedenlerle ithalatta 25 ile sınırlandırmışlar)

Trafikli yerlerde bisiklet kaskı takılabilir belki. sonuçta herşeyden düşülür. Benim tek korkum köpekler. Köpek sorunu olmasaydı çoktan almıştım.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

bu ilandaki elektrikli bisikletten bende var , zemin düz olduğu sürece işeyarar , yokuşda kasar

şu bisikletlere takılan motorlar kadar da saçma sapan bişey görmedim, madem mobilet al bin daha rahat edersin

bisiklet bisikletliğini bilsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...