İçeriğe Yönlendir

Çevreye Saygı Diyenler Var Ya....

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Guest Fehmi Bi

dünyaya ne olmuş böle fotomontajmı karnım aç olunca kurabiye üstüne serpimiş çikolata gbi görmeye başladım :bravo:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sayın meslektaşım sen en iyisi bir psikoloğa görün. Ya da göz doktoruna. Olmadı intaniyeci de olur. Daha olmadı Muğla'ya gel ben yardımcı olayım. :bravo:

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

bu resimler biraz abartı. dünya ile uydular arasındaki mesafe çok olduğundan uydular dünyaya göre bu kadar büyük ve sık görünüyo. uydular çok büyük yapılar değil. küçük bi merkez ve geniş güneş panelleri var alt tarafı.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Korgan
bu resimler biraz abartı. dünya ile uydular arasındaki mesafe çok olduğundan uydular dünyaya göre bu kadar büyük ve sık görünüyo. uydular çok büyük yapılar değil. küçük bi merkez ve geniş güneş panelleri var alt tarafı.

gibi geliyor bana da..

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Bu kadar eklenti balans yapar...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fotoğrafı hazırlayanların çıkış noktası, Dünya çevresinde 12.000 irili ufaklı uydu veya uydu çöpleri olduğu gerçeği. Fotoda tam olarak 11.500 adet ölçekli parça resmedilmiş.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Fotoğrafı hazırlayanların çıkış noktası, Dünya çevresinde 12.000 irili ufaklı uydu veya uydu çöpleri olduğu gerçeği. Fotoda tam olarak 11.500 adet ölçekli parça resmedilmiş.

Hayır aslında tam sayısı 11.627. Bir de bana deli derler. Çağlar sayınca bir şey yok, biz sayınca deli. :crazy:

Yorum bağlantısı
Yusuf Esin

Resim gerçeği yansıtmıyor. Böyle olsa gökyüzünde güneşi bile gölgeli görürdük. Öbür yandan kontrolden çıkmış/kullanım ömrünü tamamlamış uydular ciddi sorun olacak ilerleyen yıllarda.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Kıyamet alameti gibi ya. Pıtır pıtır dökülecekler dünyanın çekimi bitince.

Yorum bağlantısı
Guest Fehmi Bi
(düzenlendi)
Sayın meslektaşım sen en iyisi bir psikoloğa görün. Ya da göz doktoruna. Olmadı intaniyeci de olur. Daha olmadı Muğla'ya gel ben yardımcı olayım. :p

Murat doktor önerecegine karnımı doyur bakış açım degişir ;) neyse muglaya gelince sonra seni tanımıyorum deme :) inşallah bebe2 yi biraz büyüteyim Türkiye truna devam diyecem güney ve batı Anadolu kaldı

tarihinde Fehmi Bi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere
Murat doktor önerecegine karnımı doyur bakış açım degişir ;) neyse muglaya gelince sonra seni tanımıyorum deme :) inşallah bebe2 yi biraz büyüteyim Türkiye truna devam diyecem güney ve batı Anadolu kaldı

Topla, sağ yap geel! :p

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bi ara kullanılmayan bir rus uydusu amerikanın İridyum uydusuna çarpmıştı. İridyumun uydusunu devre dışı bırakmıştı. Çarpışmaları çok küçük bir ihtimal olsada mümkünmüş :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Uzay belediyesi kursunlar, versinler başına bizden bir başkan tertemiz olur oralar.. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...