İçeriğe Yönlendir

Babamın Olmayan Ilk Arabam :)

Nurettin Aktürk

Recommended Posts

Nurettin Aktürk

okul bitti okul boyunca çalıştım didindim para biriktirdim biter bitmez peşinatı verdim kalanı taksitle genç osmanımı aldım :bravo: peşinat yetmedi full alamadım ama olsun ayağımı yerden kesiyor :p bu daha taze işe girer girmez son halinin resimlerinide paylaşıcam öncesi sonrası yaparım ustalardan yorum alırım artık.. zaten forumda ne yapmam gerektiğine dair güzel tiyolar alıyorum gereksiz birşey yapmam ama şimdiden önerilere açığım abartıyı sevmem ama kişiseltirmek istiyorum aracımı??

2010 ford fiesta 1,4 tcdi trend.

bu windows fiesta ;)

arabamı alır almaz ilk iş memleket Erzuruma gitmek oldu,

haliyle yolarda pislendi, bir jant yamuldu ufakta bir çizik atıp nazarlıklarla döndüm sağsalim..

son olarak herkes koyu renkler alıyodu benimki farklı olsun dedım beyaz yoktu gri aldım caddeye çıktım :p grilerle dolmuş

bu gri renge ne yapılabilirki birşey yakışmıyooor??? aydınlatın benii :crazy:

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

hayırlı olsun güle güle kullanın. :bravo:

plakalık iptali

jant

yoksa sis farı (resimlerde görünmüyor)

abartısı olmayan modların güzel duracağı kanaatindeyim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:bravo: biraz kullanın, alışın, değişim zamanı sonra gelsin, zevki katlansın.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Hayırlı olsun.

Ben olsam titanyum farı, sis farı çok kollu 15" jant ve aynalı filim uygular binerim :bravo:

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Hayırlı olsun, Şimdilik böyle binmeye devam edin. Sonra ufaktan başlarsınız daha zevkli gelir sürüşü. İyi günlerde kullanın. :bravo:

Yorum bağlantısı
Nurettin Aktürk
Ben olsam titanyum farı, sis farı çok kollu 15" jant ve aynalı filim uygular binerim :)

hocaem söyledikleriniz hepsi ok sadece film konusunda sorum şu bu renge mavi film nasıl olurr ??

herkese teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
hocaem söyledikleriniz hepsi ok sadece film konusunda sorum şu bu renge mavi film nasıl olurr ??

herkese teşekkürler..

Yakışmaz sanırım, siyahın tonlarından gitseniz daha güzel yakışıcaktır. Araç o zaman kendini gösterir :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile, Yeni kasa Fiestalara sonradan sis farı takmak için tampon değişmeli, zaten ledli gündüz farı yaptırılır , hem trend bu yönde.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Güle güle kullanın.Allah kaza bela vermesin...

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hayırlı olsun, çok güzel bir araç aldınız. Bence modifiye yaparsanız, titanyum jantı falan takmayın. Beğendiğiniz başka güzel bir jant alın. Bence özgün olmalı modifiye.

Yorum bağlantısı
Ali Şendur

herkese teşekkürler..

hayırlı olsun :rolleyes:

benimkinin orjinali siyah, siyah yakısıyo bence

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

İnsanın kendi parasıyla aldığı şeylerin tadı başka olur...Güle güle kullanın... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Nurettin Aktürk
Vesile ile, Yeni kasa Fiestalara sonradan sis farı takmak için tampon değişmeli, zaten ledli gündüz farı yaptırılır , hem trend bu yönde.

hocam ben sis farı için ford yetkili servisiyle görüştüm 1200 tl dediler bildiğiniz üzere tamponda değişmelii.peki bunu dışarda yapsam kaça patlar garanti konusunda ne diyorsunuz?

Hayırlı olsun, çok güzel bir araç aldınız. Bence modifiye yaparsanız, titanyum jantı falan takmayın. Beğendiğiniz başka güzel bir jant alın. Bence özgün olmalı modifiye.

jant konusunda evet bende kendimi yansıtacak birşey düşünüyorum..

teşekkürler herkese

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
okul bitti okul boyunca çalıştım didindim para biriktirdim biter bitmez peşinatı verdim kalanı taksitle genç osmanımı aldım :) peşinat yetmedi full alamadım ama olsun ayağımı yerden kesiyor :p bu daha taze işe girer girmez son halinin resimlerinide paylaşıcam öncesi sonrası yaparım ustalardan yorum alırım artık.. zaten forumda ne yapmam gerektiğine dair güzel tiyolar alıyorum gereksiz birşey yapmam ama şimdiden önerilere açığım abartıyı sevmem ama kişiseltirmek istiyorum aracımı??

2010 ford fiesta 1,4 tcdi trend.

bu windows fiesta :p

arabamı alır almaz ilk iş memleket Erzuruma gitmek oldu,

haliyle yolarda pislendi, bir jant yamuldu ufakta bir çizik atıp nazarlıklarla döndüm sağsalim..

son olarak herkes koyu renkler alıyodu benimki farklı olsun dedım beyaz yoktu gri aldım caddeye çıktım :( grilerle dolmuş

bu gri renge ne yapılabilirki birşey yakışmıyooor??? aydınlatın benii :nazar:

Bu arada merak ettim sakıncası yok ise anahtar teslim Trafik sigortası dahil kaça maal oldu ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

herkese teşekkürler..

Mavi film kocaelinde bulamadım. Aynalı gibi olanlar açık ton hem sorun yaratmaz hem sade durur hem güneşten korur.

Tampon olarak 250 tl ye çıkmasını almış birsi dışarda. Ama çağlar abinn dediğide güzel. Sis farının olduğu yerlerde (sizinkinde küçük bir yer olacaktı) orda power led mi ne diyorlar gündüz farı yapılan. onlardan koyarakta şık bir görüntü olur.

Yorum bağlantısı
Nurettin Aktürk
Tampon olarak 250 tl ye çıkmasını almış birsi dışarda. Ama çağlar abinn dediğide güzel. Sis farının olduğu yerlerde (sizinkinde küçük bir yer olacaktı) orda power led mi ne diyorlar gündüz farı yapılan. onlardan koyarakta şık bir görüntü olur.

evet yer var ama nasıl ne şekilde koyarsam hoş durur bilemiyorum, fikriniz nedir ?

Bu arada merak ettim sakıncası yok ise anahtar teslim Trafik sigortası dahil kaça maal oldu ?

kasko dahil 32 TL ye geldi araç

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
evet yer var ama nasıl ne şekilde koyarsam hoş durur bilemiyorum, fikriniz nedir ?

kasko dahil 32 TL ye geldi araç

kasko dahil süper fiyat bende

ben 2. ayda 33 e almıştım

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Darısı başıma abi :nazar: bende yavaştan başladım para biriktirmeye çalışıyorum aynı zamanda boş vakitlerimde kendi arabamı almak için şahin olsun benim olsun :p 1.5 sene var bakalım ehliyete..

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim :)

Yorum bağlantısı
Nurettin Aktürk
kasko dahil süper fiyat bende

ben 2. ayda 33 e almıştım

yanlız aracı ford çalışanı akrabamın üstüne aldım 2bin tl kadar indirimi oldu bana

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Abi araban harika maaşallah ;)

Yapılacak 4 şey var abi:

1. Ön tampondaki sislerin yerini gündüz farı ile (led)

2.Güzel bi jant

3.Güzel bir 3,5 yay

4.Güzel bi cam filmi.

bunlar olursa harika bişey olur.. :beee:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...