İçeriğe Yönlendir

İpad! Arabanın Içinde... Navigasyon Tarih Oluyor...

Guest Aydan Tambay

Recommended Posts

Guest Aydan Tambay
(düzenlendi)

Araç ta connect galiba.

bi de bu var

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

çok hoş. işçilik de güzel. Kuşkusuz yararlı bir teknoloji ama sürücünün dikkatini çok fazla dağıtacak ve gözünü yoldan ayırmasına sebep olacak cihazlar bunlar

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

plazma tv gibi. Takmam ben onu. Daha çok ipad reklamı yapıyorlar gibi geldi. Güvenlik açısından da çok tehlikeli olur.

konsola entegre olmadıkça güzel durmuyor bu aletler.

En güzelleri navigasyon dvd gibi hepsini içinde barındıran orjinal geniş ekranlı teypler.

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

En güzeli Car-PC ler. Genişletilebilir özelliği düşünce gücüne ve yazılıma sınırlı olan bir cihaz :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

IPAD genişletilebilir bir PC zaten. yazılım desteği olağanüstü. Begenmediniz kendiniz yazın. İçinde ivmeölçer de var (değişik şeyler yapılabilir) ayrıca gps de var.

Konsola entegre için

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
mesela?

Bu soruyu bir akedemisyen sormamalı ama. Adı üstünde bilgisayar bu. Kapalı kutu değil heryerinden birşeyler girebiliyor :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Bir "akademisyen" soruyorsa bir bildiği vardır :D

soru hala geçerli? Mesela PC ile ne yapabileceksiniz de ipad ile yapamayacaksınız?

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Kamera takılıyor

2.jpg

isightlite.jpg

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Fazla büyük gözüküyor, konsol'a entegre olmadıktan sonra bir esprisi kalmıyor.

Konsola entegre edeceksiniz elbette arkadaşlar. Yoksa tabii ki anlamı yok.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
(düzenlendi)
benim çok hoşuma gitti.

yok ya tekrar baktım da resmen ben bu arabanın içinde çok gereksizim araba kullanırken telefonla konuşmak yasakken sen interneti filmi zartı zurtu napcan al beni evine götür adam gibi kurcala diyor resmen

tarihinde Arda Akbay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Fiyat performansa vurdurursam hesabı herşekilde normal pc ipada beş basar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Aydan Tambay

seyahat halinde kullanmamak lazım. "otomatik pilot" gibi bir uygulama olursa, o zaman zevkli olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Fiyat performansa vurdurursam hesabı herşekilde normal pc ipada beş basar.

ikisinin arasında "wow" faktörü var.

- arabana I pad mi taktırdın aaaa

- arabana pc mi taktırdın oooo

yani görenlerin algısı farklı. yapılacak iş aşağı yukarı aynı. Fiyat desen bence PC daha pahalıya gelebilir.

nanoITX kart, 10 inç dokunmatik ekran, GPS, disk, 3G modem lisans vs bunları eklediğinizde 600 dolara getirebiliyorsanız iyi. Ben yapmazdım ayrı mesele. Ama navigasyon için arada bir kullanılabilir.

Bu arada ben siparişimi verdim. Bir adet ipad 3g. daha çok derste kullanmak ve makale okumak amacıyla.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erhan Doruk

Asus, iPad'den daha marifetli

asus-eee-pad-31-mayis.jpg

Apple?ın iPad?i ile kızışan tablet PC pazarına Tayvanlı Asus da Eee Pad ile girdi. Dünyanın en büyük ikinci bilgisayar ve ekipmanları fuarı olan

Tayvan?daki Computex Fuarı?nda tanıtılan şirketin Eee Pad olarak

adlandırdığı cihaz, 10 ve 12 inçlik dokunmatik ekran seçeneklerine, Intel Core 2 Duo (ULV) işlemciye, Windows 7 işletim sistemine ve 10 saatlik pil

ömrü vaadine sahip. 2011?in ilk çeyreğinde 399 ile 499 dolar arasında

değişen bir fiyatla piyasaya çıkması beklenen Eee Pad?in tanıtımında

konuşan Asus?un başkanı Jonney Shih, Apple?in iPad?inde en çok eleştiri

konusu olan özelliklere cevaben, ?Eee Pad, Adobe Flash?ı çalıştırarak tam bir

web deneyimi yaşatıyor. Ayrıca USB girişi ve entegre kamerası da var?

dedi. Apple?ın iPad?inin 499, 599 ve 699 dolarlık fiyat seçenekleri

bulunurken, 10 inçlik Eee Pad?in 399 ile 499 dolar fiyat aralığında satılması

bekleniyor.

kaynak: haberturk

Yorum bağlantısı
Cenk Odakan

Ipad yada çıkacak olan EeePad ön konsol için biraz büyük kaçıyor ama bu cihazların Android tabanlı klonları çoktan çıktı ve 7" ekranlılar hem boyutları hem de 80-100$ fiyatlarıyla ilgi çekiciler, iyi bir anfi + harici GPS modülü ile çok güzel ve hesaplı çözüm olabilirler.

Yakın zamanda çıkacak veya çıkmış tabler pc ler :

http://armdevices.net/category/tablets/

Eken m001 7":

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.39169

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ipad yada çıkacak olan EeePad ön konsol için biraz büyük kaçıyor ama bu cihazların Android tabanlı klonları çoktan çıktı ve 7" ekranlılar hem boyutları hem de 80-100$ fiyatlarıyla ilgi çekiciler, iyi bir anfi + harici GPS modülü ile çok güzel ve hesaplı çözüm olabilirler.

Yakın zamanda çıkacak veya çıkmış tabler pc ler :

http://armdevices.net/category/tablets/

Eken m001 7":

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.39169

bu arada dealextreme.com dan alışveriş yapmayın. ben 6-7 ay önce küçük bir sipariş vermiştim. hala gönderecekler . mail atıyorum. tekrar kargoya verdik diyorlar :) allahtan tutar çok yüksek değildi, üstüne su içtim geçti

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
bu arada dealextreme.com dan alışveriş yapmayın. ben 6-7 ay önce küçük bir sipariş vermiştim. hala gönderecekler . mail atıyorum. tekrar kargoya verdik diyorlar :D allahtan tutar çok yüksek değildi, üstüne su içtim geçti

ben 3 senedir kullanıyorum , kaç alışveriş yaptığımı hatırlamıyorum bile hiç sorun yaşamadım. mutlaka sorunu çözerler.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
ben 3 senedir kullanıyorum , kaç alışveriş yaptığımı hatırlamıyorum bile hiç sorun yaşamadım. mutlaka sorunu çözerler.

birçok mail attım. 1 gün içinde cevap yazıyorlar. sorunun kaynağını hep Hongkong post a bağlıyorlar. kendi içlerinde dışarı bilgi verilmiyormuş takip numarası yokmuş v.s. ilk 50 liralık sipariş geçtim. 7 ayda kervana versen gelirdi valla :D gelmedi sağlık olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...