İçeriğe Yönlendir

F1 Ghia Hb Makyajlı Kasa Mı F2 Hb Trend Mi

Cemal Demirezen

Recommended Posts

Fırat Şenol

Cemal bey bence aracınızı sırf kasa sevdasına satmayın.F2'yi kullanmaya başlayınca ne demek istediğimi anlıyacaksınız.F2'nin iç malzeme kalitesi ( Koltuk döşemelerinden tutunda göğüste özelliklede kapılarda kullanılan plastik malzeme rezalet ve uzun vadede çok ciddi ses yapıyor.Ayrıca F2'nin kabine aldığı yol sesi F1'den fazla,enazından benim aracımda bu şekilde.Donanımlar arasındaki uçuruma değinmiyorum bile...) kesinlikle sizin şuan kullanmakta olduğunuz F1Ghia ile kıyaslanamaz.Anlattıklarım tecrübe ile sabittir.( Her 2 kasayıda 3'er yıl kullanmış biri olarak yazıyorum bunları)

Yorum bağlantısı
Yakup Amanvermez

:rolleyes:

Cemal bey bence aracınızı sırf kasa sevdasına satmayın.F2'yi kullanmaya başlayınca ne demek istediğimi anlıyacaksınız.F2'nin iç malzeme kalitesi ( Koltuk döşemelerinden tutunda göğüste özelliklede kapılarda kullanılan plastik malzeme rezalet ve uzun vadede çok ciddi ses yapıyor.Ayrıca F2'nin kabine aldığı yol sesi F1'den fazla,enazından benim aracımda bu şekilde.Donanımlar arasındaki uçuruma değinmiyorum bile...) kesinlikle sizin şuan kullanmakta olduğunuz F1Ghia ile kıyaslanamaz.Anlattıklarım tecrübe ile sabittir.( Her 2 kasayıda 3'er yıl kullanmış biri olarak yazıyorum bunları)

Efsaneler de eskidir; ama hep efsane olarak kalacaklar.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

biraz daha bekleyip F2 ghia almaya çalışın bence. Trend gerçekten sizin aracınıza göre boş. F1 in malzeme kaliteside çok iyi bence fazla plastik yok kaplama genelde 2 tane F1 im oldu malzeme kalitesi f2 in plastik kalitesinden hayli iyi . Ama içinizde ukte kalacaksa F2 Ghia derim :s

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Daha fazla yol sesi, daha kalitesiz iç malzeme gibi olayları dert etmeyecekseniz f2 alınabilir. Bir de 100 ps f2 aldığınızda motoru da sizin aracınızla aynı olacak. Bunların üstüne bildiğiniz sağlıklı bir aracınız varken, böyle bir değişim ne kadar mantıklı düşünmek lazım. Genelde f1'den sonra f2'ye geçenler, f1'i hep aradıklarını söylerler.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Bu konu tamamen kişisel tercih alanına giriyor tabi ama trendlerdeki teyp ve manuel klima düğmeleri çok sırıtıyor bence. Ayrıca jant olayına girmeniz gerekecek,o kapaklarla istediğiniz havayı bulamayabilirsiniz. Şahsi fikrim biraz daha sabırla donanımlı bir F2 alırsanız daha uygun olacaktır.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

f2 nin hb kasa çok hoşuma gidiyor hiç kullanmak nasip olmadı.bekleyip yine ghia donanımı almak lazım o halde f1 le yola devam paylaştığınız bilgi ve deneyimler için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
Valla ne diyeyim eski kasa focus sahipleri az daha övseniz, aracı ben 25e alacaktım :D Aynı aracı 2,5 sene kullandım. Tamam güzel ama mükemmel bir araç değil. Yeni iyidir. Ghia olursa daha da iyi olur.

Biz eski kasa focus sahipleri henüz tam olarak çözülememiş bir nevi tarikat gibiyiz,dikkat et hakan abi :D f1'i övmekten ziyade arkadaşın daha donanımlı bir f2 alması taraftarıyım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Focus 1 classic ciksa ya ne guzel olur. Ben alirdim sahsen.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

hakan abi size 24.5+full depo+yemek+alım-satım+ankaraya kadar da özel şoför hadi hayırlı olsun diyek :-))

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Focus 1 classic ciksa ya ne guzel olur. Ben alirdim sahsen.

:lol2: mk I forever

focus I classic çıksa FII ile aynı paraya çıkar :D artık FII bile tarihe karışıyor. FI leri en son brazilyada mı ne görmüşler sıfır olarak alkolle çalışan ( efkar yapmış garibim)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...