İçeriğe Yönlendir

Yutub'a Girebilen Var Mı?

Misafir

Recommended Posts

Aranızda youtube'a girebilen var mı? Başka site üzerinden değil direkt girmenin bir yolu var mı? Daha önce youtube jacker diye bir program vardı ama şimdi o da işe yaramıyor.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

DNS numarası değiştirilerek girilebiliyor google da "youtube DNS giriş" diye aratırsanız anlatımı olan sayfalar çıkıyor

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi

mozilladan direk giriyo,baska sıtelere girip ordan youtube girmenıze gerek yok,mozilla fırıfox indirin yukleyın direk gırersiniz...

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
Aranızda youtube'a girebilen var mı? Başka site üzerinden değil direkt girmenin bir yolu var mı? Daha önce youtube jacker diye bir program vardı ama şimdi o da işe yaramıyor.

Başbakan bile giriyor :D

İnternette aratmanız yeterli..

dns numaralarınızı değiştirin

208.67.220.220

208.67.222.222

Yorum bağlantısı
mozilladan direk giriyo,baska sıtelere girip ordan youtube girmenıze gerek yok,mozilla fırıfox indirin yukleyın direk gırersiniz...

Mozilla var zaten bende oradan da girmiyor. Siz mozilladan girebiliyor musunuz şu anda?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Başbakan bile giriyor :D

İnternette aratmanız yeterli..

dns numaralarınızı değiştirin

208.67.220.220

208.67.222.222

hehe bu güzel di :bravo:

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
DNS de işe yaramıyor bir iki haftadır. Proxy ile giriyorum forumda yazılmıştı geçen. İşte linki

Ayarları değiştirdikten sonra makinayı kapatıp açmalısınız. Yeniden başlatmak değil!

Evet şu an bile girebiliyorum, mozilla ya da ie farketmez...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
DNS ayarlarınız değiştirin.

208-67-222-222

208-67-220-220

Buna rağmen giremeyebilirsiniz...

DNS de işe yaramıyor bir iki haftadır. Proxy ile giriyorum forumda yazılmıştı geçen. İşte linki

Her şeye rağmen giremiyorsan, santralden kapatmışlardır...

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

156.154.70.1

156.154.71.1

Bu dns leri deneyiniz. Bunları kullanıyorum uzun süredir şimdi girdim gene bir sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi
Mozilla var zaten bende oradan da girmiyor. Siz mozilladan girebiliyor musunuz şu anda?

evet,dırek gırıyorum..

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

nette ben de işe yaramadığına dair yazılar gördüm ama şu anda iki bilgisayarda DNS ile girebiliyorum

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

İnternet sayfanızı açın--Araçlar--Internet seçenekleri--Bağlantılar--Yerel Ağ ayarları(sağ altta)--Otomatik yapılandırma komut dosyasını kullan(buna tik işareti koy)-- Oradaki yere http://go.navige.com/ yaz.

Youtube'ye devam :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Bu şekilde sadece üste 8.8.8.8 girerek ve altı boş bırakarak da olur.

+1

Bu şekilde sorunsuz çalışıyor

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
İnternet sayfanızı açın--Araçlar--Internet seçenekleri--Bağlantılar--Yerel Ağ ayarları(sağ altta)--Otomatik yapılandırma komut dosyasını kullan(buna tik işareti koy)-- Oradaki yere http://go.navige.com/ yaz.

Youtube'ye devam :D

Navige başarılı gerçekten..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hosts dosyasını orjinal hale getirin...

DNS olarak 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 girin arkadaşlar...

Yorum bağlantısı
Okan Balcı
(düzenlendi)

dns yi değiştirin hosts dosyasını silin açılıyor.ben denedim oldu ;)

tarihinde Okan Balc? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Youtube'ye devam :rolleyes:

Bende de birtek bu işe yaradı.teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Ayarları değiştirdikten sonra makinayı kapatıp açmalısınız. Yeniden başlatmak değil!

Evet şu an bile girebiliyorum, mozilla ya da ie farketmez...

Makineyi kapatıp açmakla yeniden başlatmak arasında hiç bir fark yoktur.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

En son ip ler bunlar, şuan host dosyasına ekledim sorun yok.

209.85.229.99 www.youtube.com

209.85.229.99 youtube.com

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...