İçeriğe Yönlendir

Plaka Ne Olacak ?

Aykut Ağar

Recommended Posts

Aykut Ağar

Merhaba ustalar sizin tecrübelerinize dayanarak soracağım soru şu; dün okulum sebebiyle gidememiştim babam gitti ve iskenderundan mondeomuzu aldı geldi siyah bide gerçekten 2007 kasalar çok hoş :D neyse aracın üzerinde 06 plaka var şimdi yeni yönetmeliğe göre ne olacak? plaka hep bizdemi kalacak yoksa yeni plaka çıkarıp o plaka mı bizde kalacak... arabayıda vekaletle aldık herhangi bi noter vs. işlem yapılmadı daha..

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
Merhaba ustalar sizin tecrübelerinize dayanarak soracağım soru şu; dün okulum sebebiyle gidememiştim babam gitti ve iskenderundan mondeomuzu aldı geldi siyah bide gerçekten 2007 kasalar çok hoş :D neyse aracın üzerinde 06 plaka var şimdi yeni yönetmeliğe göre ne olacak? plaka hep bizdemi kalacak yoksa yeni plaka çıkarıp o plaka mı bizde kalacak... arabayıda vekaletle aldık herhangi bi noter vs. işlem yapılmadı daha..

Yönetmelik değişti, isterseniz plakayı değiştirebilirsiniz ya da aynı plakayla devam edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Barış Karakaya

dün aksam haberlerde izledim bundan sonraki plakalar değiştirilemicek arac hurdaya cıkana kadar aynı olcakmış daha iyi takip edilmesi açısındanmış bence hiç iyi değil.

Yorum bağlantısı
Aykut Ağar

abi biriniz farklı diğeriniz farklı söylemiş şimdi değiştirebiliyormuyum değiştiremiyormuyum :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
abi biriniz farklı diğeriniz farklı söylemiş şimdi değiştirebiliyormuyum değiştiremiyormuyum :D

Her gün değişiyor kanun. :p

Bugün itibari ile yetkili mercileri değişmesi gerektiğine ikna edebilirsen değişiyor :)

Yorum bağlantısı
Aykut Ağar

ben pek ikna kabiliyeti yüksek bir insan değilim abi ama babam bu işte çok iyidir yılanı,fareyi ve bilimum haşereyi deliğinden çıkarar tatlı diliyle :D Şaka maka abi değiştirebiliyoruz dimi içime su serptin :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
ben pek ikna kabiliyeti yüksek bir insan değilim abi ama babam bu işte çok iyidir yılanı,fareyi ve bilimum haşereyi deliğinden çıkarar tatlı diliyle :D Şaka maka abi değiştirebiliyoruz dimi içime su serptin :)

Her dakika bir değişiklik oluyor...Bence şu dakikalar içinde değiştirilmiyordur :D Daha çok tek rakamlı dakikalarda değiştirildiğine dair bir genel kanı var :p

Yorum bağlantısı
Aykut Ağar
Her dakika bir değişiklik oluyor...Bence şu dakikalar içinde değiştirilmiyordur :D Daha çok tek rakamlı dakikalarda değiştirildiğine dair bir genel kanı var :D

Aynen abi bazı kesimlerse arabanın değişmeyeceğini plakanın değişeceğinin söylüyorlar ömür boyu tek araba evlilik gibi :) Ciddiye alan olmaz sanırım bu mesajımı sonra olay çıkmasın konuda :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...