İçeriğe Yönlendir

Osmaniye Veya İskenderunda Lpg Servis Öneriniz

İsmail Geyik

Recommended Posts

İsmail Geyik

2009 Trendime yazdan önce lpg taktırmaya kararlıyım.Bu akaryakıt vergileriyle yaşanmaz oldu.Sıfır araç aldık binemiyoruz :rolleyes: .Osmaniye İskenderundan lpg servis önerisi olan arkadaşlardan öneri bekliyorum.Servislerden beklenen ortak şeyler.İlgi, garanti, temiz işçilik,devamlılık.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selçuk Karabulut

Evet aynı sorun bende de var. Geçenlerde 2008 focus titanium aldım. Malum benzin fiyatlarıyla baş edilemiyor. Bende Hatayda lpg araştırmalarına iki haftadır başladım ve BRC 2A bayisi İskenderun Köklü Oto çıktı karşıma. Galiba orada taktıracam kiti.

Yorum bağlantısı
İsmail Geyik

Osmaniye Bolat otomotiv brc veya Dörtyol landirenzo arasında kaldım.Arkadaşlar BRC yi tavsiye etmekteler.Landi renzonun da enjektörleri Bosch olduğu için düşünmeye başladm.

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Hocam ben Landi Renzo taktırdım 1,5 yıl oldu ve çok şükür hiç bir problem yaşamadım. servis olarak Adana'da olgun LPG yi tavsiye ederim. Ciddi bir firma ve distiribitölükleri var. Landi Renzonunda çeşitleri var dikkat edin. Tlf. ile irtibata geçerseniz size daha bir detaylı bilgi verbilirler. İnternetten tlf. numaralarına ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Osmaniye Bolat otomotiv brc veya Dörtyol landirenzo arasında kaldım.Arkadaşlar BRC yi tavsiye etmekteler.Landi renzonun da enjektörleri Bosch olduğu için düşünmeye başladm.

Pek bi farkları yok...

Yorum bağlantısı
Mustafa Güneşli

Yaklaşık 7 aydır Landi Renzo Omegas modelini taktırdım.Gaye memnunum. Landi Renzonun enjektörleri Bosch değildir, enjektörlere bağlı ısı sensörü Boschtur; ancak enjektörleri çok kalitelidir belli bir devire kadar benzin enjektörleri gibi çok rahat çalışıyorlar. Landi Renzo Omegas serisi enjektörleri 110 kw lıktır. Landi Renzo taktıracaksanız Omegas serisi taktırın... Ben Adana Olgun da taktırmadım ama taktırdığım yer işin ehlidir....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...