İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta Sony Teyp

C.İlker Özsaraç

Recommended Posts

C.İlker Özsaraç

Almanya Ford sitesinde, yeni fiesta için sony teyp tasarlamış çok şık duruyor.

Bakmak isteyenler için pdf dosyası linki ( teyp 17. sayfada ) ayrıca aksesuarlar da mevcut

Yorum bağlantısı
Guest O?uzhan O?uz

teyp dediğin kaç paradır ki ?? şu bizim Türkiye'deki araba standartlarını anlayamıyorum! Peşin 32,5 bin TL para saydım arabanın teyibinde mp3 çalar yok... Ayrıca söylentilere göre made in china... Katlanılmaz bir durum... Arkadaş ne olur delux pakete sony teyp atsan, ufacık bir navigasyon atsan, sağ aynaya dış bükey ayna eklesen ( sol tarafta var)... bunlara mantıklı cevap versinler birşey demicem...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

opsiyon listesinden parayı nasıl kazanacaklar :lol2: merak etmeyin 55.000Eoruluk Bmw de mp3 çalamıyor, yalnız değilsiniz.

Yorum bağlantısı
Guest O?uzhan O?uz

Çağlar kardeşim delux paket aldım hala tatmin olmuyorum... zorla 110 luk aldırcaklar adama... bilemiyorum bir gün bu çizgiyi değiştiren daha doğrusu yükselten satış rakamlarını katlıyacaktır. o zaman sürümden daha çok para nasıl kazanılır görürler. donanım listelerine gelince : ) en ucuz mondeo (1.6 paketleri) ile en pahalı mondeo (2,0 paketinin en lüksü) arasında 30 bin tl fiyat farkı var... ne yani arada bir connect parası çıktı : )

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
opsiyon listesinden parayı nasıl kazanacaklar :lol2: merak etmeyin 55.000Eoruluk Bmw de mp3 çalamıyor, yalnız değilsiniz.

En basitinden paspasları bile vermiyorlar Tr.de, kendi ölçüsünde orijinal olanları..Araç gümrükten geçmeden söküyorlar herhalde sonradan 2 katını ödesin müşteri para kazanalım hesabı. Sora biz yurtdışından sipariş ettik mi fiyatı daha uygun diye, suçlu yine biz oluyoruz paralar dışarı gidiyor diye.

Yorum bağlantısı
Onur Korhan Göytan
En basitinden paspasları bile vermiyorlar Tr.de, kendi ölçüsünde orijinal olanları..Araç gümrükten geçmeden söküyorlar herhalde sonradan 2 katını ödesin müşteri para kazanalım hesabı. Sora biz yurtdışından sipariş ettik mi fiyatı daha uygun diye, suçlu yine biz oluyoruz paralar dışarı gidiyor diye.

sizinkileri bilmiyorum ama

şimdiye kadar gördüğüm sıfır km araçlarda hep halı paspas verilirdi bazen kauçukları da yanında hediye ederlerdi

bu aldığım fiesta da kauçukları görünce sevinmiştim ama yıkamacıya gidince anladım ki halı paspas yokmuş bu sefer de :)

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
opsiyon listesinden parayı nasıl kazanacaklar :) merak etmeyin 55.000Eoruluk Bmw de mp3 çalamıyor, yalnız değilsiniz.

Nasıl yani :unsure:

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
sizinkileri bilmiyorum ama

şimdiye kadar gördüğüm sıfır km araçlarda hep halı paspas verilirdi bazen kauçukları da yanında hediye ederlerdi

bu aldığım fiesta da kauçukları görünce sevinmiştim ama yıkamacıya gidince anladım ki halı paspas yokmuş bu sefer de :)

Aynen yok. Demek istediğim halı da olsa kauçuk da olsa orjinal değil, tek bir modelin paspası oluyor. Yurtdışında gördüklerim de kauçuklu olanlar yere sabitleniyor. Bizde ise öle bir hizmet yok malesef. Sonuç ayağını koydumu kaysın dursun paspas, yok devriyaja takılsın, gaz pedalı tam basmasın vs. vs.

Nasıl yani :unsure:

Bi tanıdığın bmw 1 serisinde de çalmıyordu.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Bi tanıdığın bmw 1 serisinde de çalmıyordu.

eyvah be ya bmw bile yapıyosa bunu ford un boşuna hakkını yemişim :)

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Connectte ilginç oldu yalnız, ESP eklediler, yokuşta kalkış eklediler, bi MP3 ekleyemediler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Sony MP3 player güzel olmuş fiestaya. Bakalım yakında ebay'da satılmaya başlar ozaman :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Her zaman derim, Ford un yeni çıkan modeli asla hemen alınmamalı, ilk makyajı yapılınca alıcaksınızki hem hatalar giderilsin hem donanım düzelsin, resimlerde makyajı yediğinde takılacak sony teyp görünmekte, şimdiki nokia 3310 kılıklı tipsiz birşey bence.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Her zaman derim, Ford un yeni çıkan modeli asla hemen alınmamalı, ilk makyajı yapılınca alıcaksınızki hem hatalar giderilsin hem donanım düzelsin, resimlerde makyajı yediğinde takılacak sony teyp görünmekte, şimdiki nokia 3310 kılıklı tipsiz birşey bence.

Aynenn

Yorum bağlantısı

Gerçekten güzel olmuş. Yakında ebay'a düşer, yeni kasa fiestam olsa düşünmeden uygulardım. :good1:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çağlar kardeşim delux paket aldım hala tatmin olmuyorum... zorla 110 luk aldırcaklar adama... bilemiyorum bir gün bu çizgiyi değiştiren daha doğrusu yükselten satış rakamlarını katlıyacaktır. o zaman sürümden daha çok para nasıl kazanılır görürler. donanım listelerine gelince : ) en ucuz mondeo (1.6 paketleri) ile en pahalı mondeo (2,0 paketinin en lüksü) arasında 30 bin tl fiyat farkı var... ne yani arada bir connect parası çıktı : )

Birde örneğin VW de şöyle birşey var, 1.6 motor için metalik boya farkı 1.150 lira...2.0 motor için 1.350 lira...Kasa aynı acaba iki katmı atıyorlar boyayı...Sunroof olyı da farklı değil, 1.6 için 2.050 lira 2.0 motor için 2.400 lira...Ben anlamadım bu ithalatçıları...Bilen varsa arasındaki farkı söylesin.. :good1:

Kaynak: http://binekarac.vw.com.tr/#/binek/fiyat_listesi/passat

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aksesuar fiyatına ötv de eklendiği için, aynı şipitak 2 farklı fiyatta oluyor. Metalik boya farkı da, gizli zam, hemen herkes metalik alacağı için, liste fiyatı düşük kalıyor ama sonuçta 1150 TL gizli fiyat yükseltiyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bu firma işi biliyor...Büyük konuşmayım ama sattığı arabaları almam gibi geliyor bana..Antipatik bence... :good1:

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç

Sizin zaten yeni fiesta çıktığından beri eleştirelirinz bitmiyor=). Valla ben 2 senedir ilk çıktığından beri kullanıyorum, bir hata çıkmadı çok şükür ama sırf donanım makyaj vs içinde aracı 2 sene sora alayım diyede beklemem açıkçası.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Vallahi kasıtlı söylemiyorum ama durum bu, sizinki sorunsuz çıkmış ne mutlu güle güle kullanın, zaten ben kendim için söylüyorum, ben almam 2 sene bekler makyajlı alırım, daha dolu aracım olur, ama yeni modelin albenisi çok iyidir araba doludur vs. o zaman en azından 6-7 ay bekleyip öyle alırdım, yani mutlaka minimum 6 ay beklerim, bakalım neler oluyor onu görürüm, model yeni çıkıyor alıyorsun sorun çıkarsa tüm moralim kaçar üstelik 1 sene sonra makyajda yerse benim için o araba biter.

Kendi arabam için söylersem benimkinin makyajlısıyla eskisi arasında çok fark yok ama sadece konsolu bile direk yenisine yöneltti beni, şimdi sizin araba bende olsa makyaj yese ve yıl sonu o sony teyplede geldiği an benim tüm hevesim kaçar, anlatmak istediğim buydu, bu tür şeylere çok takarım o yüzden.

Yoksa tipi falan güzel her ne kadar benim arabaya göre daha dar ve basık olsada yürüyende hiç farkı olmasada böyle. Şimdi aynı sınıfta alacak olsam beyaz 1.6 tdci full fiesta alırdım ama biraz daha bekleyip makyajlı yada iç donanımı değişmiş olanından alırdım.

Örnek verecek olursam, şuan focus almak için çok uygun, kolekşın falan diyip ne varsa doldurup satıyorlar, bunu alıcaksın 2012 de yeni kasası gelicek 2013-14 de yeni kasa makyajlı çıkar nasılsa, satıp onu alıcaksın, yani ben bu ara modelleri daha cazip görüyorum, yeni çıktı hemen alayım diye bir acelem olmuyor benim. Bu yüzden makyajlıyı bekleme taraftarıyım yani.

Bu iş için Ford options olayı hoşuma gitti, tabi şartları bilemiyorum ama kabaca cazip gibi, şimdi fiesta makyajlansın alıcaksın 3 sene sonra takasa verip focusun makyajlısını alacaksın gibi, bu böyle sürüp gidecek, mali durumda uygun olsa tam bana göre bir olay vallahi. :cray:

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Adamlar Sony alıp takmış bile, gece böyle duruyormuş, şuanki teyp oyuncak gibi kaldı bunun yanında ...

IMAG0385.jpg

IMAG0390.jpg

Yorum bağlantısı
Adamlar Sony alıp takmış bile, gece böyle duruyormuş, şuanki teyp oyuncak gibi kaldı bunun yanında ...

IMAG0385.jpg

IMAG0390.jpg

Tek kelime harika..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...