İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta Navigasyon

Deniz Özkan

Recommended Posts

Deniz Özkan

Merhaba arkadaşlar uzun uğraşlar sonunda bende aranıza katıldım:)..2010 1.4 TDCI aracıma alttaki linkteki navigasyon cihazını almak istiyorum ama kararsız kaldım..

http://www.sahibinden.com/ford_fiesta_gps_...pXQQdisplayitem?

Bu ürünle birlikte ön konsol tamamenmi değişiyor yoksa sadece ekranmı değişiyor..

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.. Aracın data sistemiyle %100 uyumludur yazmışlar ama orjinal ekranda birçok özellik var bunları kullanmaya devam edebilecekmiyim..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İlk defa görüyorum ama satıcı ne yazmış ise doğru olacaktır :( fiyatı bence iyi.

Yorum bağlantısı
Deniz Özkan

Evet fiyatı makul geldi ama sorun yaşayıp yaşamayacağım konusunda tereddüt yaşıyorum..

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
(düzenlendi)

Ürün çok güzel fakat satıcının hiçbirşeyin garantisini vermemesi düşündürücü :(

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Deniz Özkan
Ürün çok güzel fakat satıcının hiçbirşeyin garantisini vermemesi düşündürücü :(

Evet beni tereddüte düşürende o zaten.. Ürünü test ettik diye yazmış ama bu devirde kimse kimseye güvenmez..Bursada olsam gidip kendisine montaj yaptıracağım ama 8-9 saatlik mesafede olunca ister istemez insan şüphe duyuyor..

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
Evet beni tereddüte düşürende o zaten.. Ürünü test ettik diye yazmış ama bu devirde kimse kimseye güvenmez..Bursada olsam gidip kendisine montaj yaptıracağım ama 8-9 saatlik mesafede olunca ister istemez insan şüphe duyuyor..

sizin yerinizde olsam yol masrafı kadar indirim isterim gidip montajını onlara yaptırtırım..

Yorum bağlantısı
Muhsin İpek

Yanlış anlamadıysam torpido üzerine bir çıkıntı olacak, bu görüş bozukluğuna neden olmazmı sizce..!

Yorum bağlantısı
Onur Korhan Göytan

ürün güzel gözüküyor ama elektronik bir sorun olup olmayacağını montaj edip test edene kadar anlayamazsınız bence bu riski almaya değmez ki adam da garantisini vermiyor.

Yanlış anlamadıysam torpido üzerine bir çıkıntı olacak, bu görüş bozukluğuna neden olmazmı sizce..!

normalden 3-4 cm yükselecektir ki bu cam seviyesine bile gelmez...

Yorum bağlantısı
Deniz Özkan

En iyisi beklemek.. Bursaya iş yoğunluğu nedeniyle gitmem mümkün değil.Fiyatındada bir gariplik var.. Başka bir sitede 2300 civarında fiyata satılırken sahibindende 1350 TL.. Ford otosan'a mail gönderdim bakalım ne cevap verecekler..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bUnlar çin malı olanlar. Satıcının diğer ilanlarına ve gruptaki diğerlerine bakarsanız bir sürü marka için aynı fiyat. Alanlar tanıyorum VW için memnunlar. TV si de var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Yeni Fiestalarda Astra'daki gibi orta konsolda bir ekran mevcut. Bu onun yerine oturuyor gibi geldi bana. Şekil şemal güzel ama tecrübe etmiş kimse yok ;)

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç

http://www.otoclubturkiye.com/forum/2009-Ford-....html&st=20 - sayfa 2 ve 3 te

Forumda bir kaç örnek var konuşulmuştu . Acele etmeyin bence. Ben de o satıcıyla görüşmüştüm henüz elinde yokmuş .Çinden getirtiliyor 300 - 400 dolar arası değişiyor markasına göre. Direksiyon kumandası çalışmıyor şuankilerde, yeni modeller bekleniyor. Ayrıca mevcut ekrandaki bilgilendirmelerin hepsi yeni gelecek ekranda gözükmüyor, kapı açık uyarısı, led kontrolü, klima bilgisi vs. ama bunların düzeleceği söyleniyor. Ben de bekliyorum düzelirse hemen alıcam. Birde bu link var.

Ekran değişiyor, mevcut teyibin içindeki cd player, yeni cihazla değişiyor. Görüntü orijinalliği bozulmuyor. İsterseniz eski haline getirebiliyorsunuz kolayca.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

ford a en uyumlu navigasyon sistemi necvox dur connetc focus mondeo lar için birebir uyumlu ve hiç sıkıntı yaşatmayan bir ürün şuan için fiesta için varmıdır yokmudur bilmiyorum ama emin olun biraz daha bekleyin acele etmeyin necvox yeni fiesta içinde oem bir ürün çıkaracaktır...

Yorum bağlantısı
Deniz Özkan

sahibindendeki navigasyon hiç güven vermiyor.Zamanla alternatiflerde artacaktır.. bekleyip görelim.Çin malı olmayan,fiestaya uyumlu navigasyon çıkarsa hemen alacağım.

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
sahibindendeki navigasyon hiç güven vermiyor.Zamanla alternatiflerde artacaktır.. bekleyip görelim.Çin malı olmayan,fiestaya uyumlu navigasyon çıkarsa hemen alacağım.

Videosu da var youtube da "ford fiesta dvd" diye yazınca çıkan ilk video sanırım. Orda uygulanmışını gösteriyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gökhan Sevinç

uygulanmış resimi olmadığı için böyle gibi görünüyor fakat o ekran kısmı bildiğimiz erkan kısmı ile yer değiştiriyor, yanı Muhsin Bey'in dediği gibi 3-4 cm çıkıntı değil, hiç bir fazlalık olmuyor.

yani uygulanmış resmini eklersek daya iyi anlaşılmış olacaktır;

Fiestaincar.jpg

aydınlatabildiysem ne mutlu,

buralarda takıldığını duyduğum anda ilk müşterileri olabilirim :good1:

saygılar

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bunun focus için olanı varmıdır acaba çok merak ettim bay iyi duruyor tabi çin malı olması kafa karıştırıcı ama

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
(düzenlendi)
uygulanmış resimi olmadığı için böyle gibi görünüyor fakat o ekran kısmı bildiğimiz erkan kısmı ile yer değiştiriyor, yanı Muhsin Bey'in dediği gibi 3-4 cm çıkıntı değil, hiç bir fazlalık olmuyor.

yani uygulanmış resmini eklersek daya iyi anlaşılmış olacaktır;

Fiestaincar.jpg

aydınlatabildiysem ne mutlu,

buralarda takıldığını duyduğum anda ilk müşterileri olabilirim :rolleyes:

saygılar

Bende baya bi hevesliydim bunun için, çok fazla araştırdım bi okadar da memnun olmadıklarını okudum nette. Yolda giderken uzanması zor oluyor dokunmatik ekrana, ısınma problemi var güneşte, yazın bu sıcaklarda, havlu koyan varmış :). Önceden dediğim gibi kapı uyarıları vb. gibi uyarıları göremiceksiniz.

ebay de şu ürün var bence bunu araştırın, ben fiyatı düşmesini bekliyorum ya da burda yan sanayi yapabilecek birini.

tarihinde Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Yagtu

Arkadaşlar nexvox ve cyclone un focus, mondeo ve fiestaya birebir orjinal uyumlu sistemleri var. Hiçbir ek yapılmıyor. Direkt olarak yerine oturtuluyor. İki markanın da kasaları aynı. Yalnız ikisini de kullanmış biri olarak açık farklı cyclone u tavsiye ederim. Çünkü işlemcisi çok daha hızlı bunun için necvox ta 2 uygulama aynı anda çalışırken yavaşlama olurken bunu cyclone da hiçbir şekilde görmüyorsunuz.

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
Arkadaşlar nexvox ve cyclone un focus, mondeo ve fiestaya birebir orjinal uyumlu sistemleri var.

Fiesta için link alabilirmiyiz, göremedim ben dediğiniz markalarda. Mondeo ve focus için var sadece

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...