İçeriğe Yönlendir

Focus 2,5 Alt Halı D&#246şeme Ölçüleri

Bora Akbaş

Recommended Posts

Bora Akbaş

Arkadaşlar,Focus 2,5 alt halı döşeme ölçülerini çıkarttım sizler için.Halı döşemesini korumak isteyen,yeni bir iç görünüm vermek isteyen üyelerin hizmetine sunulur. Şekillerdeki uzunluk ölçüleriyle görünen çizim oranları birbirini tutmayabilir.Siz cm olarak yazılmış rakamları asıl alacaksınız.Takıldığınız yerler varsa sorularınızı cevaplandırmayada hazırım. Umarım faydalı bir iş olur.Bu arada ölçülere göre bir iş yapmak için önce bir kartonda veya büyük paket kağıdında ön tatbik yapmanız şiddetle tavsiye olunur. Arka sol halı döşeme ölçüleri Arka Sağ Halı döşeme ölçülerinin Simetriğidir. Yani arka sağ ölçüyü tersten uygularsanız Arka soluda yapmış olursunuz.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
bora abi epey uğraşmışsınız:)

Sorma, 2 gündür ölçüleri çıkartmaya çalışıyorum,daha öncede 5 m2 halıfleks alıp bu ölçüleri çıkartmadan yapmıştım ama halıfleks heç oldu(boşa gitti),çünkü çok amatörce olmuştu,bende attım.5 m2 halıfleks yeterli bu ölçüleri uygulamak için.Hatta artıyor,artanı ile de bagajın zeminini kapatabilirsin.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş

Arkadaşlar,unutmadan söylüyeyim,ölçülerde 1-2 cm lik hata payı olabilir. O yüzden mutlaka önce bir şablon kağıt yada naylona uygulamanızı,hata paylarını düzeltip ondan sonra 5 m2 lik malzemeye (Halıflek,plastik halı v.b.) uygulamanızı tavsiye ederim. 2008 sonrası Focus 2,5 larda renk tercihinizin Koyu Gri yada siyah olması doğru olur.2006-2008 arası iç düşemesi bej olan Focus 2 ler için ise bej yada kahverengi materyal kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Süper, teşekkürler Bora kardeş.

Rica ederim,umarım işe yarar.Ama bu işi yapmak çok ama çok zahmetli ve yorucu bir iş.Fakat dışarıda en az 250 TL ye ypılacak işi hem arabanızı tanıyarak,hem spor yaparak hem de daha az masrafla kendiniz yapabilirsiniz.Hatta değişik desenlerle arabanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Ama tekrar uyarıyorum,çok enerji harcatan bir iş.Bel fıtığı olan hiç yapmasın. :good1: Benim 2 gün belim ağrıdı,kondisyon olsaydı olmazdı :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ferat Gökdemir

gerçekten inanılmaz. :D .tebrik ederim.mutlaka birilerinin işine yarar.ama ben cesaret edemem herhalde :D

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
İsa Demirel
Arkadaşlar,Focus 2,5 alt halı döşeme ölçülerini çıkarttım sizler için.Halı döşemesini korumak isteyen,yeni bir iç görünüm vermek isteyen üyelerin hizmetine sunulur. Şekillerdeki uzunluk ölçüleriyle görünen çizim oranları birbirini tutmayabilir.Siz cm olarak yazılmış rakamları asıl alacaksınız.Takıldığınız yerler varsa sorularınızı cevaplandırmayada hazırım. Umarım faydalı bir iş olur.Bu arada ölçülere göre bir iş yapmak için önce bir kartonda veya büyük paket kağıdında ön tatbik yapmanız şiddetle tavsiye olunur. Arka sol halı döşeme ölçüleri Arka Sağ Halı döşeme ölçülerinin Simetriğidir. Yani arka sağ ölçüyü tersten uygularsanız Arka soluda yapmış olursunuz.

öncelikle teşekkür ederm bu kapsamlı çalışma için.

1) bu uygulama için ön koltuklar sökülecekmi?

2) kendimiz bunu yapabilirmiyiz

3) yan plastikler altına giecek 1 cm kısım deöişsin yandaki plastikler mi sökülecek?

4) hangi tür bir döşeme tavsiye edersin.

şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...