İçeriğe Yönlendir

Rc Model Uçak Uçuş Denemelerim

Okyay Pay

Recommended Posts

Yurdaer Elay

Siz bu işi kapmışsınız Okyay hocam :)

Ben de modelciler tarafından oyuncak tabir edilen helikopter aldım bir tane. Biraz deneyim ve bilgi sahibi olduktan sonra 5+ kanallı bir mini modele geçmeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Siz bu işi kapmışsınız Okyay hocam :)

Ben de modelciler tarafından oyuncak tabir edilen helikopter aldım bir tane. Biraz deneyim ve bilgi sahibi olduktan sonra 5+ kanallı bir mini modele geçmeyi düşünüyorum.

teşekkürler .

tek rakibim THY dediğimde inanmamıştınız değil mi :):p

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
teşekkürler .

tek rakibim THY dediğimde inanmamıştınız değil mi :):)

Muhtemelen siz de biliyorsunuzdur. Hobbyrc Club ve Bodrum RC Model siteleri var. Oldukça güzel paylaşımları var.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Muhtemelen siz de biliyorsunuzdur. Hobbyrc Club ve Bodrum RC Model siteleri var. Oldukça güzel paylaşımları var.

biliyorum bu videolar asıl orası için çekildi :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

çok güzel 2. videoda iniş iyi değildi :fiuw: diğerleri mükemel :)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Ben olsam helikopter alırdım...

İlk denemede pert :blush:

Süper :good1: manevralar da harika, kolay gelsin zevkli bir uğraş (hobi). :bravo::):fiuw:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bodrum'da, rüzgarsız gün bulabilmenin kıymeti Visa ile ölçülemez :) kolay gelsin. Arazi güzelmiş 4x4 nitro buggy şart :fiuw:

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Bodrum da, rüzgarsız gün bulabilmenin kıymeti, vısa ile ölçülemez :blush: kolay gelsin. Arazi güzelmiş 4x4 nitro buggy şart :)

cidden zor , bu videolar çekilirkende ciddi rüzgar vardı

hatta winddragon (kırmızı uçak) dikkat ettiysen hover yaparak indi hafif .

ha avantajı da var tabii , daha kısa pist.

o arazinin yeşil görünen her yeri ilk bahara kadar bataklık

oralara indirdinmi bekleyecen haziranı , yani senin buggy işi sakat aslında orda hovercraft olabilir tabi biraz büyük boyutlu.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Güzel hobi..Bende merak edip buradaki kulübün Gölbaşında hafta sonu düzenlediği bir etkinliğe gittim. Okula afiş asmışlardı bütün Ankara davetli diye...Kendileri

mangal yakmışlar, bizim gibi misafirlere kokusunu ikram ettiler. İki üç kutusunda model koyup fahiş fiyat yazmışlar, sözüm ona pilot geçinenleri telle ayırıp

kendileri uçtular kendileri eğlendiler..Uçaklara yaklaşmak yasak, ellemek zaten yasak...Bir dahaki sefere sapanla geleceğim diye and içtim bende...Nette kulüpleri v

ar, bir üye referans olmazsa almıyorlar aralarına...Bende THK nın kursuna gitmeyi düşünüyorum, görsünler Red Baron' u Ankara semalarında diye.... :(

Uzun yazdım ama çok sinirlenmiştim gerçekten, bir daha olmaz... :good1:

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Güzel hobi..Bende merak edip buradaki kulübün Gölbaşında hafta sonu düzenlediği bir etkinliğe gittim. Okula afiş asmışlardı bütün Ankara davetli diye...Kendileri

mangal yakmışlar, bizim gibi misafirlere kokusunu ikram ettiler. İki üç kutusunda model koyup fahiş fiyat yazmışlar, sözüm ona pilot geçinenleri telle ayırıp

kendileri uçtular kendileri eğlendiler..Uçaklara yaklaşmak yasak, ellemek zaten yasak...Bir dahaki sefere sapanla geleceğim diye and içtim bende...Nette kulüpleri v

ar, bir üye referans olmazsa almıyorlar aralarına...Bende THK nın kursuna gitmeyi düşünüyorum, görsünler Red Baron' u Ankara semalarında diye.... :(

Uzun yazdım ama çok sinirlenmiştim gerçekten, bir daha olmaz... :good1:

bodruma gel , mangal yaparsak paylaşırız , uçak uçurursak telle ayırmayız , istersen elle istersen içini sök bak , ankara erkanı mevsimden olsa gerek biraz soğuk davranmış anlaşılan :) , biz akdeniz insanıyız sen gel buralara :good1:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gelirim ama sapan arka cebimde olur...Süt yoğurt durumları yani.. :( Aslında buradaki organizasyon firma işiydi kulüpte önayak olmuştu....Aralarına girsemde birkaç denemeden sonra bölünme yaşatırdım onlara... :good1:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Orman feci şekilde katledilmiş.İçim acıdı.O sitede kimler oturuyor ?

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Aferin len Okyay! Burada Can Gökovalı diye bir adam var, taniy misun? O da bu işlerle ilgileniyor da ondan şeyettiydim. :flowers:

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Aferin len Okyay! Burada Can Gökovalı diye bir adam var, taniy misun? O da bu işlerle ilgileniyor da ondan şeyettiydim. :p

teşekkür ederim !

malesef tanımıyorum

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Tebrikler Okyay abi, ben de bu RC modellerin helikopterlerini düşünüyorum bu aralar. Bir ara el atacağım bakalım kısmet. Atıcılık ve fotoğrafçılığın yanına bir de model uçak hobisini de ekleyeceğim inşallah.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

ar, bir üye referans olmazsa almıyorlar aralarına...Bende THK nın kursuna gitmeyi düşünüyorum, görsünler Red Baron' u Ankara semalarında diye.... :nazar:

Uzun yazdım ama çok sinirlenmiştim gerçekten, bir daha olmaz... :nea:

Çinden bir jammer alırsın, indirisin havalarını :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...