İçeriğe Yönlendir

Mercedes W124 200d

Yasin Yaparoğlu

Recommended Posts

Yasin Yaparoğlu

aracımızın bitmiş hali ve detaylı fotoları , iyi seyirler ....

sdc11923z.jpg

sdc11932r.jpg

sdc11933d.jpg

sdc11929e.jpg

d3a3bfc1.jpg

95c26bd7.jpg

aracın özellikleri ;

1986 model 200D 75 HP 5 İLERİ (herhalde bütün beygirler hakkını veriyor çekiş mükemmel )

ABS

KLİMA

HİDROLİK DİREKSİYON

ELEKTRİKLİ SUNROOF

ELEKTRİKLİ ÖN CAMLAR

ELEKTRİKLİ SA

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu

içerden fotolar için bende yorum bekliyordum sistem izin vermedi çünkü :D

bu fotolar cep telefonu ile çekildiği için bazı fotolar biraz bozuk çıkmış...

fotoraf0030d.jpg

fotoraf0031.jpg

fotoraf0036u.jpg

fotoraf0037o.jpg

fotoraf0038hu.jpg

fotoraf0039v.jpg

fotoraf0040.jpg

fotoraf0041r.jpg

fotoraf0043c.jpg

fotoraf0045u.jpg

fotoraf0046m.jpg

fotoraf0047.jpg

fotoraf0048bv.jpg

fotoraf0049b.jpg

fotoraf0050l.jpg

fotoraf0051.jpg

fotoraf0052k.jpg

fotoraf0053.jpg

fotoraf0054.jpg

fotoraf0055q.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

En sevdiğim merso diyebilirim buna. Bir ara gümrükte bayağı bi aramıştı babam, temizini denkgetirememişti :D

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Harika bir araç çok temiiz çok diri duruyor allah kaza bela vermesin.Yalnız arka tampon sesnsörlerin oldugu kısım olmamış gibi sanki arka tampon içe doğru değilde aşağıya doğru dursa daha tok bir görüntü olsa süper olcakmış.Allah nazarlardan korusun aşık oldum resmen. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hey maşallah... Ne kadar tatlı olmuş bu böyle... Güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Maşallah nazar değmesin, Çok güzel görünüyor..

Yakıtı nasıl bu arada?

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Yasin araç çok hoş olmuş ellerinize sağlık kazasız günlerde keyifle binmeni dilerim...

Yorum bağlantısı

Harika hala seviyorum bu kasaları, hatta yeni tasarımları gördükçe eski tasarımları özlüyoruz. Emeğinize sağlık. Gerçekten çok güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Murathan Yüksel

:fiuw:

maşallah, çok güzel olmuş gerçekten :good1: merak ettiğim şey, acaba yeniden doğup gelme döneminde bu güzelin motoru, sizi ve babanızı çok yordu mu? ne durumda şimdi? :)

kazasız belasız cezasız iyi günlerde güle güle kullanmanız dileğiyle..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Valla bu kasa süper, jeolog arkadaşta 300d turbo verisyonu var, şantiyede sağa sola gidiyoruz bununla, V6 motorun sei yeter, gülle gibi gidiyor araba, oto vites ama gaza bastınmı pati çekmeden kalkmıyor, uçuyor resmen, kaç model arabada ABS var Cruze Conrol var, klima otomatik kafalık yatması vs. bir sürü şey, biz yıllarca acaip eski model araçlara binmişizde haberimiz yok, adamlar yıllar önc aşmış gerçekten.

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu
Çok güzel. Çok seviyorum bu kasayı. Gerçi diğer kasalarını da seviyorum :D

Devir saati yok mu?

devir saati yok bi onu koymamışlar :D

:) eski sahibi görmesin çatlar.

Çağlar abi eski sahibi gördü baktı inceledi filan hayırlı olsun dedi :)

Maşallah nazar değmesin, Çok güzel görünüyor..

Yakıtı nasıl bu arada?

100 kmde 7 litre şu anda ama ekonomik kullanmadık

:)

maşallah, çok güzel olmuş gerçekten :) merak ettiğim şey, acaba yeniden doğup gelme döneminde bu güzelin motoru, sizi ve babanızı çok yordu mu? ne durumda şimdi? :)

kazasız belasız cezasız iyi günlerde güle güle kullanmanız dileğiyle..

aracı aldığımızda motor yeni yapılmıştı bir sıkıntı olmadı motorunda saat gibi çalışıyor şu anda da 2000 km yaptık hiç yağ eksiltme üfleme filan yok..

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
100 kmde 7 litre şu anda ama ekonomik kullanmadık

Daha ne abi o koşullarda bile :) 7 litre yakıyorsa.Meganeyi bile 8 litreden aşağı düşüremedik.Daha 2.000 km de ondan mı acaba ? Araç hemde dizel. :)

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu
Daha ne abi o koşullarda bile :) 7 litre yakıyorsa.Meganeyi bile 8 litreden aşağı düşüremedik.Daha 2.000 km de ondan mı acaba ? Araç hemde dizel. :)

o kadar yakmaması lazım bizde şirket aracı megane 2 1.5 dci var 4,5 - 5 litre yakıyor 100kmde ... ??

Yorum bağlantısı
Fırat Bozkurt

Hadi bakalım şimdi getirin fordları, pejoları, fiatları hemde en krallarını getirin hangisinde bu arabadaki konfor var acaba bi karşılaştıralım :)

Güle güle kullanın çok süper olmuş...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Çok güzel olmuş, güle güle binin. İç mekanda herşey çalışır durumda ve eskime belirtisi görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu
Çok güzel olmuş, güle güle binin. İç mekanda herşey çalışır durumda ve eskime belirtisi görünmüyor.

iç mekanda güneşten dolayı deformasyonlar vardı araç uzun süre yatmış şekilde aldığımız için biz topladık ön göğüslük çatlaktı komple söküldü tekrardan kaplandı iç koltuk döşemelerinin rengi solmuş yeni döşeme yapıldı sunroof ayakları çürümüş bende çok merak ettim bi açtım sunroof açıldı ama kapanmadı sunroof, babamın bana bakışını görmeliydiniz :D emniyet kemeri ikaz lambalarında peoblem var lambalar yanıyor ama ses çıkmıyor ayrıca kemerleri takınca sönmüyor o sistem gözden geçirilecek çalışmayan aksam olarak bi o kaldı.. ama acelesi de yok bi ara yapılcak :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...