İçeriğe Yönlendir

İzmir'den Selam

Hüseyin Kırız

Recommended Posts

Hüseyin Kırız
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar bende ford focus 2003 comfort alarak ford clube katılmış bulunmaktayım :) artık burda cok zaman geciregim sanırsam . 83 dogumluyum elektronik pc teknisyeniyim 5, sanayide ecu ve chiptuning işiyle meşgulum hep obd üzerinden programlayabilecegim bi arac istedim ama nasip buymuş :) bu araca chiptuning işlemi biraz zahmetli normalinden biraz farlı ama olsun bakıcas caresini artık aklıma takılan bazı sorular var comfort modelleri arasındada bazı donanım farklılıkları var sanırsam benim aracta 2 airbag abs ön camlar elektrikli aynalar da analog klima galiba bu kadar :D aracın düşük devirlerdeki ivmesi hoşuma gitmedi daha önceki aracım daha iyiydi sanki yada ben henüz alışamadım bu sorunuda program yaparak alt devirlerdeki performası arttırarak aşmayı dşünüyorum lpg yok benzin de yakıt miktarını test edip gerekliyse takmayı düşünüyorum ...

herkese saglıklı mutlu kazasız günler diliyorum ...

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu motorun alt devirleri ölü... Klima açınca kalkmazdı bunlar da, yazılım güncelleyince biraz yürür oldu...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kırız

Hoşbulduk abi evet bende birazdaha performans istiyorum ama eec-v elektronik kontrol ünitesi oldugu icin okutmak ve programlamak biraz zahmetli bu işlem icinde bende olmayan aparatları hemen şipariş ettim :D ilerki günlerde gelişmeleri yazarım ...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hoşgeldiniz. Chip mip yazılım falan güzel şeyler bunlar. Civic 1.4is için bişeyler yapılabileceği zaman haberim olsun :)

Bu arada Aracınızı güle güle kullanın :D

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Hoşgeldiniz.aracınız harika temizlikte görüküyor,hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Hoş geldiniz aracınız çok güzel ve temiz görünüyor..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hoşgeldin Hüseyin kardeş. Üye olmak için Ford sahibi olman gerekmezdi ki. :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

tanışma bölümünde 15.ileti olmuş.10.iletide CLOSED diye bir şey yazıyordu ama . :rolleyes:

Şaka yapıyorum,yanlış anlaşılmasın :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hüseyin bey hoşgeldiniz.. :D

tanışma bölümünde 15.ileti olmuş.10.iletide CLOSED diye bir şey yazıyordu ama . :)

Şaka yapıyorum,yanlış anlaşılmasın :rolleyes:

Burası arabam bölümü :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
Hüseyin bey hoşgeldiniz.. :)

Burası arabam bölümü :)

Kesinlikle tanışma bölümüydü :p mod.lar gördü konuyu taşıdı çaktırmadan :p:) hehhehee.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kırız

İlginize samimiyetinize teşekkür ederim arkadaşlar konuyu yanlış yere actım sanırsam taşınmış :) arabam cidden cok temiz motoru dışı ici cok şanslıyım bu konuda :) ya camları hep acık unutup tekrar kapatmak icin geri dönüyorum kontagı ac camları kapa şeklinde bunun bi cözümü varmı bide serviste ekletebilecegim neler var özellik olarak ....

iyi günler herkese...

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

oto elektrikçiler cam kaldırma modulü takabiliyor.50-60 tl. arası birşey.

Forumu incelerseniz geçenlerde Mehmet Özyürek Bey kendi takmıştı bu modülü.yapılışıda anlatılıyordu.Araçla uğraşmak sizin için bir zevkse ve uygun zamanınız varsa sizde yapabilirsiniz,inşallah. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...