İçeriğe Yönlendir

İzmir'den Selam

Hüseyin Kırız

Recommended Posts

Adnan Çakır

SANIRIM Bu arabayla çok uğraşaçaksınız jantları da unutmayın.Hayırlı olsun :nazar:

Yorum bağlantısı
Guest Aydan Tambay
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, kazasız belasız binin inşallah...

tarihinde Aydan Tambay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kırız
(düzenlendi)

Teşekkür ederim herkese 17bin tl ye aldım fiyat nasıl bilmiyorum jant ilerki günlerde alacagım inş. bu ikinci aracım ilki 96 corrolla 1,3 xl idin suspansiyonlarını arıyorum onun :p

birde yakıtını :p

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hüseyin Kırız

arkadaşlar aracıma remap chiptuning yapmak icin gerekli olan donanımı aldım ve sonunda aracın programını yeniden düzenledim biliyorsunuz alt devirler cok ölüydü ama artık alt devirlerde canlandı klima acıkkın artık kalkışta zorlanmıyor hangi viteste olursa olsun gaza basınca araba toparlıyor ve uzuyor abimdede aynı arac var artık araclarımız daha bir keyifle sürer olduk :p

herkese tavsiye ederim .....

kolay gelsinn

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
(düzenlendi)

Biraz geç oldu ancak bir hoşgeldinde benden. Resimde aracın çok temiz ve diri gözüküyor. Nazar değmesin :p

Bu arada ne tür araçlara chip tuning uyguluyorsunuz? İşyeri nerede?

tarihinde Necat Ertan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kırız

bütün araclara uyguluyoruz 5.sanayi sitesinde yerimiz profilimde web adresimiz var harita üstünde görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hayırlı olsun... Haftasonu sizin tam karşınızdaki dost otodaydım. Temizliği gerçekten çok dikkat çekici. Kazasız belasız.. :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kırız

teşekkür ederim gercekten harika araba yol tutuşunu seviyorum özellikle ve frene basınca durması da :rolleyes:

Yorum bağlantısı
İsmail Akyol
teşekkür ederim gercekten harika araba yol tutuşunu seviyorum özellikle ve frene basınca durması da :D

Arabanız temiz görünüyor. Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Eski patronumda sw modeli vardı. Uzun yolda, bagaj ful yüklü olmasına rağmen 950 km gitmiştim. Allah kaza bela vermesin. Focus iyi seçim bence :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...