İçeriğe Yönlendir

C-max? Sedan Focus?

Guest Fehmi Biçer

Recommended Posts

Guest Fehmi Bi

biliyorum artık arabayı al da kurtul diyeceksiniz.son bir soru :D C-max mı focus sedan mı .c-max lar güzel görünüyor piyasada göremiyorum pek.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

C-max çok daha ferah bir araba.. Bence bir aile için c-max çok ideal..

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

bu soruya tarafsız kalamayacığım objektifte olamayacağım. kendi şahsi düşüncem aracımı yenilemek için bir bütçeye sahip olursam ilk ve tek tercihim c-max olacaktır . sebebine gelince çok yönlü olabilmesi sportif aile aracı, akssuarı çok güzel taşıyor tutumlu değişik ve piyasada ne çok fazla var nede çok az.

kendi düşüncelerim olup al- sat - tut v.b gibi yatırım tavsiyesi değildir.:rolleyes:

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Fiyat olarak ta Focus sedan uygun olur.Bagaj,hacim olarak çok yeterli...

Birde;

focus sedan,hem kişisel kullanıma hem aile ile kullanıma daha uygun,bence..

C-max'e hiç bir lafım yok.bende çok düşündüm ama fiyat ve yeterlilik ortalaması alınca Focus sedan aldım.

Bütçe rahatsa C-max'te süper olur :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

İkisi arasında tercih yapmak zorunda kalsaydım tabiki CMAX seçerdim. Ama Makyajlı ve Titanium üzerindne konuşuyorsak. Yoksa trend sürümü hoşuma gitmiyor. Trend ise konuştuğumuz mutlaka ikinci elinide düşünürek Sedan derdim.

Yorum bağlantısı
Guest Fehmi Bi

yorumlarınız için teşekkürler .bütçem 25000 tl c-max hoşuma gidiyor fiyatlarda temizligine göre bu civarda.bu parayada 1.6 trend bir c-max veya 1.6 trend focus olacak gibi.tabii dediginiz gibi GHİA olsa ikiside tadından yenmez bütçemi aşar. saglık olsun en yakın zamanda inşallah kararımı verecegim.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Bence de acele etmeyin.. Şimdi yaz geliyor fiyatlar yüksek.. Biraz daha beklerseniz daha iyi araçlar alabilirsiniz bence. Esasında araba almak için en güzel dönem, yıl sonuna doğru tatiller bayramlar bittikten sonraki dönem..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aynı teknik, aynı parçalar var. Kullanım şekliniz ve göz zevkinize karar vermeli. Şehir içi park kolaylığı - arkada oturacak insan sıklığı, baş mesafesi rahatlığı için C-max. Bavulla seyahat rahatlığı için Sedan.

Yorum bağlantısı
Ümit Akkaya
(düzenlendi)

Focus Sedan...

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

c-max diyen arkadaşlara katılıyorum.

Bilgehanın linkine bakın fiyatı uygun. km 77000 de tabi geri alınmadıysa.

Yorum bağlantısı
Onur Çiftçi
c-max diyen arkadaşlara katılıyorum.

Bilgehanın linkine bakın fiyatı uygun. km 77000 de tabi geri alınmadıysa.

Şu piyasada hangisinin ozenle kullanılmış bakımlı temiz binilmişini bulursanız onu alın... focus alırsanızda gri ve beyaz renklere ozellıkle dikkat edin çogu kmsi düşürülmüş şirket arabası....

Yorum bağlantısı
Serdar Seyhun
biliyorum artık arabayı al da kurtul diyeceksiniz.son bir soru :nazar: C-max mı focus sedan mı .c-max lar güzel görünüyor piyasada göremiyorum pek.

bence 2side değil paran varsa S-max

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...