İçeriğe Yönlendir

5 Temmuzda Izine Geliyorum

Mustafa Mermertas

Recommended Posts

Mustafa Mermertas
:angry: Arkadaslar ...baslikta da belirttigim gibi ;allah kismet ederse 4-5 Temmuzda Explorerimla Canakkale`ye dogru yola cikmayi planliyoruz...Buradan herhangi yedek parca v.s talebi olan dostlar mümkün oldugunca erken bildirsinler elimden geldigince yardimci olmaya calisirim....
Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
Ben bi liste yapıyım :angry:

Hangi ülkeydi acaba ?

Almanyadan :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sağ salim gelmek nasip olsun, olursa isteğimiz yazarız...Teşekkürler... :angry:

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
Sağ salim gelmek nasip olsun, olursa isteğimiz yazarız...Teşekkürler... :angry:

eyvallah arkadaslar :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
hüops :rolleyes: Enişte bey :rolleyes: Denizliye uğramak yok mu? :)

Hakanim insallah ,hersey yolunda giderde ugramazsak olmaz demi :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Aslında küçüklükte hep alman çikolatası diye yediklerimizden istemek lazım :rolleyes: Ayıcıklı jelibonlar falan :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Yolunuz açık olsun Almanyanın neresi acaba?

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayılısı olsun Offenbach ve Gelsenkirchen de arkadaşlarım vardı bu yüzden sormuştum.

tekrar hayırlı yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

İyi yolculuklar, Hangi güzergahı kullanıcaksınız. Gemi en güvenlisi ve rahatı. Karayolu kullanıcaksanızda bulgaristanı es geçerek gelin :good1:

Wuppertal'a gecenin ikisinde gelip shell benzinliğinde pazarlık yapıp bi rover almıştım :) trenyolunun falan yanında büyük bi shell di galiba yanlış hatırlamıyorsam. Araç DU plakaydı, Dönüştede 265km/hz ile Foto çektirmiştim otobanda :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
Yolunuz açık olsun Almanyanın neresi acaba?

Kuzey Ren Vestfalya(NRW) Wuppertal ...cevremizde ise Düsseldorf ,Köln ve Dortmund var :)

İyi yolculuklar, Hangi güzergahı kullanıcaksınız. Gemi en güvenlisi ve rahatı. Karayolu kullanıcaksanızda bulgaristanı es geçerek gelin :)

Wuppertal'a gecenin ikisinde gelip shell benzinliğinde pazarlık yapıp bi rover almıştım :) trenyolunun falan yanında büyük bi shell di galiba yanlış hatırlamıyorsam. Araç DU plakaydı, Dönüştede 265km/hz ile Foto çektirmiştim otobanda :p

Onur kardes,aracim Ford Explorer LPG li ...ne tren nede gemi ...almanya - avusturya -macaristan-sirbistan-makedonya-yunan ve memleket :good1: toplam 2550km Canakkaleye kadar ..gecen senede ayni arabayla ve ayni istikameti kullanmistim..bana en uygun gelen bu sekilde ..ne diyelim :)

:good1: doğru diyosun ;)

Lokman abi ..Gelsenkirchen 30 km bana ...Offenbach ise Frankfurt yani 250 km de orasi :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Gelsenkirchen de Mehmet Alemdar arkadaşın adı Nevşehir Kozaklıdan.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İyi yolculuklar, Hangi güzergahı kullanıcaksınız. Gemi en güvenlisi ve rahatı. Karayolu kullanıcaksanızda bulgaristanı es geçerek gelin :)

Wuppertal'a gecenin ikisinde gelip shell benzinliğinde pazarlık yapıp bi rover almıştım :) trenyolunun falan yanında büyük bi shell di galiba yanlış hatırlamıyorsam. Araç DU plakaydı, Dönüştede 265km/hz ile Foto çektirmiştim otobanda :good1:

Ben de Osnabrück çıkışında Alpine B10 ile anca solladığım Rover ı kim kullanıyordu diye kara kara düşünüyordum yıllardır. Hız limiti olmayan yolda yazmak serbest tabii :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
Gelsenkirchen de Mehmet Alemdar arkadaşın adı Nevşehir Kozaklıdan.

Lokman abi..eger özel ,acil bi durumsa bulurum o arkadasinizi :yes:

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Ben de Osnabrück çıkışında Alpine B10 ile anca solladığım Rover ı kim kullanıyordu diye kara kara düşünüyordum yıllardır. Hız limiti olmayan yolda yazmak serbest tabii :yes:

Abi Fotoyu çeken Burdaki adıyla EDS kameralarıydı zaten :ohooh: Aracı aldığım adam; 1 hafta sonra, aracın satış kağıdını ve polisin onra verdiği çok şekil çıkmış fotografımla kargolamıştı bana :ohooh:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Lokman abi..eger özel ,acil bi durumsa bulurum o arkadasinizi :yes:

yok abim teşekkürler, ben öylesine sordum.

sen hayırlısıyla gel :ohooh:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Kuzey Ren Vestfalya(NRW) Wuppertal ...cevremizde ise Düsseldorf ,Köln ve Dortmund var ;)

Babam da aynını söyler her daim :)) :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...