İçeriğe Yönlendir

Dünden Bugüne C-max

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Oooo Lokman abim hayırlı olsun :D:nazar:

amerikan işi ne oldu abi ne zaman yapıyoruz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Lokman abi araban her zaman çok güzel tekrar güle güle kullan.Bi hafta sonu beraber yıkatalım arabaları amerikan işini bende yaptırmak istiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Valla gündüz farları yakıyor Lokman Abi çok beğendim ...kıskandım be :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Oooo Lokman abim hayırlı olsun :D:nazar:

amerikan işi ne oldu abi ne zaman yapıyoruz ?

çok sağol abim.

Süha boş bir zamanında abim, bak Fatih te sıradaymış. :)

Lokman abi araban her zaman çok güzel tekrar güle güle kullan.Bi hafta sonu beraber yıkatalım arabaları amerikan işini bende yaptırmak istiyorum.

yıkamacı cariumun oto parkında, ne zaman istersen gel yıkatalım Fatih. ;)

Abim, araba yeni yıkanıp pırıl pırıl olunca, sana da sanki daha iyi gidiyor izlenimi veriyor mu :) nedense ben hep öyle hissediyorum :D

Sadık aynen abim, daha sessiz, yolda kayıyormuş gibi oluyor. ;)

Valla gündüz farları yakıyor Lokman Abi çok beğendim ...kıskandım be :biggrin:

Metin çok sağol, teşekkürler, ledlerini Servet bir ara değiştirecek ozaman daha güzel olacak inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

çok sağol abim.

Süha boş bir zamanında abim, bak Fatih te sıradaymış. :)

:nazar:

Banada haber verin ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Sağol Emin. ;)

3 kişi olduk ;) Süha sabahtan akşama kadar vakit ayarlaman lazım bize. :D

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Sağol Emin. ;)

3 kişi olduk ;) Süha sabahtan akşama kadar vakit ayarlaman lazım bize. :D

Hee Süha yapacaktı değil mi abi sana..

Bende biryere yaptıracağız diye düşündüm, şimdi hatırladım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Sınar

Lokman abi ledler çok güzel olmuş, dediğin gibi eklediğin son foto da harika gerçekten :) güzel günlerde kullan abi :)

Dün akşam Kuşadası'nın tek Oto Camcısı Ali abimiz ile birlikteydik, sohbet sırasında senin aracına yaptıklarından/eklediklerinden titizliğinden bahsettim biraz :yes: punta cam rüzgarlığı taktığını da anlattım, o da bu zamana kadar gelen c max lere cam rüzgarlığı takamadan gönderiyormuş, sayende o da fikir aldı ve artık c max lere uygulayacakmış :rolleyes: hatta ben 7 cm uzun geliyor, kesmek gerekiyor deyince, linea nın cam rüzgarlığının puntoyla aynı olduğunu, sadece arka rüzgarlığın 5-6 cm kısa olduğunu söyledi, bu sefer de c max lere linea rüzgarlığının kesmeye gerek kalmadan uyabileceği fikri oluştu :) tabi bu akşam geç saatte konuşuldu, uygulamasını da nasip olursa bugün saat 16:00 dan sonra yapıcaz, taktıktan sonra fotoları ekleyip izlenimleri paylaşırım abi :good1: dilerim seninki kadar yakışır :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hoca senin gözler maviyi beyaz görmeye çalışmasın ?? :)

Çalışsın beaa. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hepinize teşekkürler arkadaşlar. ;)

Emin sonuç ne oldu merak ettim. inşallah tam gelmiştir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

APP plaka siparişini geçtim, pazartesi elimde olur heralde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Sınar

hepinize teşekkürler arkadaşlar. ;)

Emin sonuç ne oldu merak ettim. inşallah tam gelmiştir.

abi dün taktık mugen cam rüzgarlıklarını hem de 15-20 dk içinde :) ve birebir uydu Fiat Linea nın rüzgarlıkları :good1: kesmeye gerek kalmadı, hatta fotoları çektim ama yükleyemedim :unsure2: şuan işteyim, akşam eve gittiğimde yüklücem, :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Sınar
(düzenlendi)

arkadaşlar yapılan cam rüzgarlığı uygulaması, linea cam rüzgarlığı takıldı. sizce nasıl olmuş arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum :rolleyes:

tarihinde Emin Sınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Sınar

diğer resimler... çok net değiller ama acele ile çekilince anca bu kadar oldu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Paylaşılarak öğrenilmiş bir bilgi daha.. :bravo:

Linea'ların cam rüzgarlıkları C-Max'lere birebir uyumlu ve gayette şık duruyor..

İyi günlerde kullanın..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Sınar

Gayet hoş olmuş :nazar:

teşekkür ederim Ersan Bey :)

Paylaşılarak öğrenilmiş bir bilgi daha.. :bravo:

Linea'ların cam rüzgarlıkları C-Max'lere birebir uyumlu ve gayette şık duruyor..

İyi günlerde kullanın..

teşekkür ederim adaş :) haklısın "Bilgi paylaşıldıkça önem kazanır" derler ;) Bu arada ucuz veya pahalı bilgiyorum ama 75 TL ye takıldı arkadaşlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

teşekkür ederim adaş :) haklısın "Bilgi paylaşıldıkça önem kazanır" derler ;) Bu arada ucuz veya pahalı bilgiyorum ama 75 TL ye takıldı arkadaşlar.

Lokman abi aldığı ürünün fiyatını 40 TL demişti yanlış hatırlamıyorsam..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Sınar

Lokman abi aldığı ürünün fiyatını 40 TL demişti yanlış hatırlamıyorsam..

usta bana " eğer Puntonun rüzgarlığı 7 cm uzun geldiyse, Lineanın ki birebir uyabilir! " cümlesini kurduktan sonra zıpladığımı hatırlıyorum :biggrin: neredeyse gece gece dükkanı açtıracaktım usyata :D onun için ertesi gün hemen taktık, heyecandan fiyatını sorgulayamadım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

usta bana " eğer Puntonun rüzgarlığı 7 cm uzun geldiyse, Lineanın ki birebir uyabilir! " cümlesini kurduktan sonra zıpladığımı hatırlıyorum :biggrin: neredeyse gece gece dükkanı açtıracaktım usyata :D onun için ertesi gün hemen taktık, heyecandan fiyatını sorgulayamadım :)

Hayırlı olsun, güle güle kullan :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Emin hayırlı olsun gerçekten birebir olmuş, güle güle kullan, cam rüzgarlık takacaklar için müthiş bir bilgi. fiyat konusunda doğru hatırlıyorsun ben 40 Tl. ye aldım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Lokman abi, rüzgarlıkların üstündeki yapışkanları çıkarmamışsın. Dün akşam baktım kolayca çıkıyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Özaltun

aranıza yeni katıldım başka bir forumda var mı bilmiyorum.Benim c max uzun yolda düşük süratler de bile iceriye muazzam rüzgar sesi alıyor nedeni ne olabilir basit bir uygulama ile çözülebilir mi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...