İçeriğe Yönlendir

Stil Sahibi Olmak...

Burak Öksüz

Recommended Posts

Furkan Esgin

Gerçekten maşallah. Çok güzel bi aracınız var. Böyle güzel bir araca neden Bİ xenon far koymaz bu ford bi türlü anlamıyorum :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:nazar: beyaz şeritler orjinal mi? folyosu ne durumda acaba? Solma, çizlime var mı?
Yorum bağlantısı
Burak Öksüz

evet çizgiler orjinal yan kapı bantları hariç onlar ebay dan aldık...

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Güle güle kullanın kazasız belasız. 2 gün önce bakmıştım St'lere çizgisiz olanı varmı acaba merak ettim? Ben alsam çizgisiz olanını alırım. Görüntüsü güzel ama ben gücü dışardan belli etmemeyi seviyorum :)

:nazar:

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Güle güle kullanın abi... :)

Ama anlamıyorum St diyorlar 130 ps. Şöyle tak bi St170 motoru 170 beygir . :nazar: Bunda sport trendlerle aynı motor var diye biliyorum...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

:) Güle güle kullanın. Çok güzel ve alımlı bir araç. Plakalıklara el atmak lazım, yada komple plakalığı atmak lazım :)

Coilover tamamda Jant olayını anlamadım, Bence Bu araca bulup bulabileceğiniz en iyi jantlara sahipsiniz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Güle güle kullanın abi... :D

Ama anlamıyorum St diyorlar 130 ps. Şöyle tak bi St170 motoru 170 beygir . :D Bunda sport trendlerle aynı motor var diye biliyorum...

kim 130 diyor :)

150 ps

motor duratec 2.0 he :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bunda turboda yok dimi :) Ama bu motorlara supercharger daha uyumluydu sanırım ?

Yorum bağlantısı
Burak Öksüz

çizgilerin olmasının sebebi fabrika çıkışlı ralli paket olması.

motor 150hp stock...kısa süre sonra 60mm Large Bore Throttle Body ve chip ile 182hp olacak.

jant olarak ford ralli takımının kullandığı oz superturısmo wrc modelini istiyorum.

ST zaten sport trend demek...

ve herkese iyi niyetleri için teşekkürler ilk buluşmada görüşmek dileklerimle..

3200 sterlin istemeseler tek değişiklik o olacak ama... :)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

maşallah kazasız belasız kullanmanız dileğiyle allah herkese böyle bi st nasip etsin :s ama önce bana

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...