İçeriğe Yönlendir

Focus Film Cam

Erol Mutlu

Recommended Posts

Mehmet Mercan

Gökhan güzel fiyat almışsın. %10 indirimli görünüyor. LLumar bayileri ortalama olarak hep aynı fiyat uyguluyor. İişcilik önplana çıkıyor. Söğütlüçeşme'deki bayinin işcilikleeri gerçekten iyi. Yine Zeynep Kamil şubesi onların.

Bu cam filmi olayında LLumar gerçkten iyi. Verilen paranın hakkını veriyor. Focus camlarında film kendini daha belirgin hissettiriyor. Tercih meselesi. Bugün yeni bir araç alsam ilk yaptıracağım marka yine LLumar olurdu. Çok memnunuö gerçekten. Gökhan'da gördü. İçerde oturduğunuz zaman film varmı yokmu şahit ister..

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
Gökhan güzel fiyat almışsın. %10 indirimli görünüyor. LLumar bayileri ortalama olarak hep aynı fiyat uyguluyor. İişcilik önplana çıkıyor. Söğütlüçeşme'deki bayinin işcilikleeri gerçekten iyi. Yine Zeynep Kamil şubesi onların.

Bu cam filmi olayında LLumar gerçkten iyi. Verilen paranın hakkını veriyor. Focus camlarında film kendini daha belirgin hissettiriyor. Tercih meselesi. Bugün yeni bir araç alsam ilk yaptıracağım marka yine LLumar olurdu. Çok memnunuö gerçekten. Gökhan'da gördü. İçerde oturduğunuz zaman film varmı yokmu şahit ister..

Evet de Mehmet ben senin çektirdiğin filmi bulamadım yani koyuluk olarak bana 2 çeşit gösterdi biri açık biri koyu ortası yoktu yada küçük numune kartlarından anlaşılmıyor araç üzerinde farklı görülür.Seninki %35 geçirgen miydi? Çünkü adamlar 2 numara 3 numara diye adlandırıyorlar.

Birde bu vogtland ları sen nereden temin etmiştin hatırlıyamıyorum.Büyük ihtimal stok yoktur

Yorum bağlantısı
Yaşar Şişer

geçen yıl 250 tl cam filmi taktırdım +128 tl trafik cezası +25 tl camı söktürmeye verdim =yaklaşık 400 tl maloldu şimdi 650 tl komle renkli cam taktırdım kelebek camlarda dahil üzerinde v işareti tse damgası vs hepsi var tarfikte çevirmiyor muayenedende yeni geçtim hafif kusur bile yazamadılar filmleri toplamda 4 ay kadar kullandum aylık maliyeti 100 tl oldu tavsiyem renkli cam hemde trafik cezası olmadan bu arada araç f1

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Ben yaptırmıyorum çünkü İstanbulada ki muayne istasyonlarında trafik polislerinin ceza kesip gönderdikleri araçlarla dolu.. ayrıca en az 330lira film + trafik cezası 130lira yani toplamda 460lira havaya atacak param yok..

Yorum bağlantısı
Erol Mutlu
Ön cam hariç focus için nakit para 270 tl söğütlüçeşme camii karşısı üçler oto cam llumar bayii daha bugün sordum.Uygulama güzel işçilik güzel Mehmet Mercan ın araba orada yapılmış ve işçilik güzeldi. 3-4 saat sürer dediler ve aracı yıkatıp getirmek gerekiyormuş.

söğütlüçeşme bana çok yakın haftasonu gidip görüşecem. teşekkür ederim yardım ettiğiniz için :)

Ben yaptırmıyorum çünkü İstanbulada ki muayne istasyonlarında trafik polislerinin ceza kesip gönderdikleri araçlarla dolu.. ayrıca en az 330lira film + trafik cezası 130lira yani toplamda 460lira havaya atacak param yok..

istanbulda şansa bakıyo bu iş... ters bir memura denk geldin mi kesin bir şeylere takıyorlar. umarım öyle bir şey gelmez başıma. ben 2 numara yaptırcam koyu reng sevmiyorum güneş ışıgını kırsın yeter

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bu Cumartesi Film çektirdim Niğde de lumar marka sordum usta bilmem ben lumar mumar dedi orda rulo var ordan çekiyoz işte dedi . Kapı camlarını söktü Light Black varmış ondan çekti bayağı güzel oldu fotoları ekliycem çekince...

Yorum bağlantısı
Erol Mutlu
Bu Cumartesi Film çektirdim Niğde de lumar marka sordum usta bilmem ben lumar mumar dedi orda rulo var ordan çekiyoz işte dedi . Kapı camlarını söktü Light Black varmış ondan çekti bayağı güzel oldu fotoları ekliycem çekince...

cam filmleri folyo ve bunların kalitelisi kalitesizi var parasına göre diyim. herkes maddi durumununa göre bir şeyler yaptırıyor.

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
cam filmleri folyo ve bunların kalitelisi kalitesizi var parasına göre diyim. herkes maddi durumununa göre bir şeyler yaptırıyor.

Ayrıca uygulamada önemli mesela söğütlüçeşmedekiler hiçbirşeyi sökmeden uyguluyorlar.Trim söküldümü işi yapana bağlı olarak başlar gıcırdamaya heleki focus ta senfoni olur

Yorum bağlantısı
Erol Mutlu
Ayrıca uygulamada önemli mesela söğütlüçeşmedekiler hiçbirşeyi sökmeden uyguluyorlar.Trim söküldümü işi yapana bağlı olarak başlar gıcırdamaya heleki focus ta senfoni olur

söğütlüçeşmedeki sökmeden yapıyorsa çok güzel olur ama acaba nasıl olur iyi bir işçiliği var mı ?

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
söğütlüçeşmedeki sökmeden yapıyorsa çok güzel olur ama acaba nasıl olur iyi bir işçiliği var mı ?

Ben Mehmet in arabada inceledim gayet güzel ve temizdi isterseniz Mehmet Bey e sorun.(Mehmet Mercan) Bende yaptırmak istiyorum ama polis mevzuu düşündürüyor

Yorum bağlantısı
Erol Mutlu
Ben Mehmet in arabada inceledim gayet güzel ve temizdi isterseniz Mehmet Bey e sorun.(Mehmet Mercan) Bende yaptırmak istiyorum ama polis mevzuu düşündürüyor

teşekkür ederim. Mehmet Beye danişim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fırat Ozan Atılgan

1 ay kadar önce iki aracımızada yorumlarıda okuyarak internetten elgard marka, light black, çizilmez cam filmi aldım. bir adet 20 TL taktırma işinede 15 yıldır damacalık işi yapan bir yere 50 TL ye anlaştım. Yani bir aracı 70 TL ye maal ettik :) Uygulamayı yapan kişi kaliteli bir film olduğunu söyledi doğruluğunu zamanla görürüm sanırım ama uçuuk fiyatlardaki cam filmlerinden görünüşte pek bir farkını göremedim şimdilik. Komşumunda hoşuna gitti mondeo aracına yaptırmak istedi şimdi onada sipariş verdik. Polis sorun çıkarırsa sökeriz artık ne yapalım :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mehmet Ulusoy_2

Selam arkadasşlar,

Bende Gaziantepten işin ehli olan bir ustaya gidip aracıma film çektirmek istiyorum. Eğer Gaziantep olursa çok sevinirim.Olmadı Adana da olabilir ikinci seçenek olarak

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...