İçeriğe Yönlendir

35 Ad 8913 Narlıdere Güzeli..

Erkan Öcal

Recommended Posts

Erkan Öcal
(düzenlendi)

aracımdan bahsedeyım biraz..aracım 2001 model Ghia olup modelının en full olanıdır 1.6 motor hacmı olup zavolli marka tüp e sahiptir..aracımda ekstra olarak..3M cam filmi(ön cam dahil),komple hava fitre kit,pıonner marka teyp sislerde h1 8000 bin k xenon ve far içi karartma vardır..he arabamı cok sevdiğim için ve onunla çok ilgilendğim için bide isim verdım FİRUZE :) buyrun arkadaşlar bunlarda firuzenın resimleri..

09052010153.jpg

Uploaded with ImageShack.us

04062010199.jpg

04062010201.jpg

04062010197.jpg

04062010202.jpg

23052010163.jpg

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
chia > ghia olacak.Profilinizden de d
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yağmurlu gecelerde, ön camdan dışarısı nasıl gözüküyor? Antifrizi siz mi değiştirdiniz?

:)

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal
Yağmurlu gecelerde, ön camdan dışarısı nasıl gözüküyor? Antifrizi siz mi değiştirdiniz?

herkes der ön cam tehlikeli diye ama inanın ki gece gündüz farketmez okadar rahat ki helekı gece karşımdakı uzunlarlada gelse banamısın demıyorum..antifiriz derken tam anlıyamadım hocam..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

focus antifrizleri kırmızıdır, fotoğrafta sizinkini mavi-yeşil gibi gördüm de.

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal
focus antifrizleri kırmızıdır, fotoğrafta sizinkini mavi-yeşil gibi gördüm de.

valla shell koymuştu yaklaşık 6 bin km önce..tam olarak bilemiyce ama dediğinizi dikkate alıcam..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

iyi günlerde kullanın.

dikatimi bişi çekti, arka plaka neden içerde.

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal

iyi günlerde kullanın.

dikatimi bişi çekti, arka plaka neden içerde.

plakalık vardı tam plakamda plakalıga oturmuyordu düşücek korkusu ile çıakrtım arka cama koydum..deldırtmekte istemiyorum plakamı..plakalık olmadan taksam takılcak yerde çıkıntı war tam oturmuyor kısacası bir çare bulana kadar orada duruyor ztn sınavlarım oldugu için kullanmıyorum arabamı..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

anladım.

plakalık kullanmayın bencede. slikon ve çiftaraflı bantlarla çözülebilir sanırım.

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal
anladım.

plakalık kullanmayın bencede. slikon ve çiftaraflı bantlarla çözülebilir sanırım.

dediğim gibi plakayı takacagım yerde dışa doğru ortalama plakanın bi başında bi sonunda silikonda yapsam tam oturmadığı için düşme tehlikesi var sanırım deldiricem..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

shell in kışın kampanyası vardı, kontrol + ilave. Yazık olmuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
dediğim gibi plakayı takacagım yerde dışa doğru ortalama plakanın bi başında bi sonunda silikonda yapsam tam oturmadığı için düşme tehlikesi var sanırım deldiricem..

Deldirmeyin.. Forumda örneği çok, yolunu da bulacaksınız... ;)

Ayrıca v yerine w kullanmayın lütfen, çok kızarız :D

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal
Deldirmeyin.. Forumda örneği çok, yolunu da bulacaksınız... ;)

Ayrıca v yerine w kullanmayın lütfen, çok kızarız :D

özür dilerim..bundan sonra w yok v var..

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)

Abi araban çok güzel.Ama arabanın donanım seviyesi chia olarak değil ghia olarak yazılıyor. Bu arada bence farlara mercek montajı ve yay olsa bu araç dehşet-i vahşet olur... ;):D

Not: Bir de ön tamponun altındaki siyah plastik parça tez zamanda takıla çünkü ön tampon kısa gibi gözüküyor. :)

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

tampon rüzgarlıksız ön tampon hoş durmuyor. kapı kolunuda boyatsaydınız keşke motordaki plastikelr entersan durmuş :D

iyi günlerde binin.

plaka için 1 yılı aşkınıdr silikonlu kullanıyorum düşmediler ;) sökmek sitesemde söküleceğini pek sanmıyorum. sadece arka plaka biraz bombeli oluyor o kadar.

arka sağ kapı mı boyalı çamurlk -tampon mu? bende bir ara çıta boyatacaktım ama ton farkı olur gözüme batar diye çekiniyorum.

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal
(düzenlendi)

çıtaları sonradan kendım boyadım..renk farkı oldu sorun degıl bence hoş durdu..ön ve arka tamponum malesef boyalı ve onlardada orjinalınden renk farkı oluştu..kapı kollarını yıne kendım boyayacağım ama 4 kapı döşemelerini sök kurumasını bekle üşendim onlarıda en kısa zmanda halledicem..yukarda bi kardeşimiz güzel bir benzetmede bulunmuş dehşet-i vahşet..fk marka 5mm yay takmayı planlıyorum önümüzdeki günlerde ve tabikide kule gergisi olmazsa olmazları..alt tampon lip açıkcası çok araştırdım ama fiyattaları beni şoke etti uygun bir lip bulursam takıcam inş..

bu resimde aracıma yay takarsam bu görüntüğü elde etmiş olıcam tabiri caizse detşet-i vahşet misali..

040620102011.jpg

tarihinde Erkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

çıtalar arç üzerinde mi boyandı (bayadım demişsiniz)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

DİREKSİYON hidroliği seviyeniz çok yukarıda, bir kısmını boşaltıp normal aralığa getirin bence, birde akünün orada kırmızı bir kablo var o nedir?

bende geçen aylarda antifirizin kırmızı konması gerektiğini öğrendim. şimdilik değiştirmedim. değiştirmemin bana sağlayacağı bir avantaj var mıdır?

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Arkadaşımın aracı bu hafta biraz daha basılcak çamurluklar açılıp. Bizim dükkanda yapıcaz belki örnek olur size :good1:

focus.jpg

Maşallah kazasız belasız...

Yorum bağlantısı

kazasız,belasız günlerde kullanın,çaglar abinin dedigi gibi;antifiriz pembe olmalı,ford organik pembe tavsiye ediyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Arkadaşımın aracı bu hafta biraz daha basılcak çamurluklar açılıp. Bizim dükkanda yapıcaz belki örnek olur size :good1:

focus.jpg

Maşallah kazasız belasız...

Fiestaya yakışıyor da focus'a bu kadar alçaklık hiç yakışmıyor. Sanki ayakta değil de dizlerinin üstünde çökmüş gibi duruyor. Küçük hüsamettin gibi.. :shok:

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...