İçeriğe Yönlendir

İgo8 Speedcam

Ersen Tapan

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
yeni speedcam dosyası: 683 nokta

Abi speedcam yerine speedcams yazmışsın.. Çalışmasında engel teşkil edebilir mi. ?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Abi speedcam yerine speedcams yazmışsın.. Çalışmasında engel teşkil edebilir mi. ?

emmi indirdiğimiz speedcam proğramı varya bu şekilde kaydediyor, bende değiştirmedim benim cihazda normal gözüküyor ama bunu araştıracağım cevabı yazarım.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
iphone da iGo8 kullananlar da yükleyebiliyor mu?

İGO8 ise evet bu sayfadaki spedcams dosyasını indirin 1.mesajdaki uygulamaları yapın.

emmi herhangi bir sorun yok speedcams olayında en kötüsü yanlışlık olsa çalışmazmış başka hiç bir yan etkisi yok kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Murat Onat
iphone da iGo8 kullananlar da yükleyebiliyor mu?

Önemli olan iGO8 yazılımıdır.iGO8 olan her cihazda kullanılabilir.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

ben değiştircem artık benim navigasyonu özelliklerinin hiçbiri yüklü değil Lokman abi senin cihazın markası modeli nedir acaba ?

bir de bu bursadaki zımbırtlar 2 km geriden ölçüm yapabiliyormuş yani speedcam i görünce yavaşlamak çok fayda etmiyor :rofl:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kameranın bakış açısına bakınca pek 2 km. yi görecek gibi durmuyor Arda, görse bile fotoğraf için dibine gelmek şart...Zoom yapacak hali yok herhalde... :rofl: Ben ortalayıp geçsem acaba plakanın yarısını çeker mi diye düşünüyorum, belki geniş açı yoktur...:good1:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
bir de bu bursadaki zımbırtlar 2 km geriden ölçüm yapabiliyormuş yani speedcam i görünce yavaşlamak çok fayda etmiyor :rofl:

1 km kala yavaşlamakta fayda var :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

100 metreden uzağı çekebilmesi, çekip kullanabilmesi mümkün değil..

O zomlayıp odaklayana kadar araya bir çok araç girer...

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Kameranın bakış açısına bakınca pek 2 km. yi görecek gibi durmuyor Arda, görse bile fotoğraf için dibine gelmek şart...Zoom yapacak hali yok herhalde... :) Ben ortalayıp geçsem acaba plakanın yarısını çeker mi diye düşünüyorum, belki geniş açı yoktur...:)

ben bilmez trafikte çalışan birini tanıyan birinden duydum bunu :)

fotoğraf olayı ayrı hız tespiti olayı ayrıdır hem değil mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ben bilmez trafikte çalışan birini tanıyan birinden duydum bunu :)

İyide abi.. 2 km geriden hızımı okuyup bana kilitlenip beni mi takip edecek sadece...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Ankara'da şuan oturduğum yerden 4 km uzaktaki Carreforur'a gitmek için 8-9 tane kameradan geçiyorum. Sayıyı siz düşünün. :good1:

Yorum bağlantısı
Arda Akbay
Selam,

Redlight Cam, Speedcam ile Mobile Speedcam 'lar farklıdır.Mobil olanlar laser sistemi ile çalışıyor (son 1 senedir otoyol polislerinde sayısı ciddi derecede arttı,ayrıca hareket halindede olabilirler) ve 2km mesafeden kilitlenebiliyor ve radar tespitinide yapabiliyorlar.Normal speedcam'lere 500mt mesafede yavaşlamakta fayda var,ancak yeni bazı yerlere konulan 2 yönlü (ki yurt dışında 4 yönlülerde mevcut) sizi resmen izliyor,eğer onu gördünüz yavaşladınız,ama çıkarken nasılsa görmedi diyip hızlanırsanız 1km'ye kadar (yol durumuna göre) izleyip plakayı rahatça çekiyor.Bu tip yeni cihazlarda zaten 8 kamera birden bulunuyor,yani rahatça 8 araca kilitlenebiliyor.Ancak bunları EDS ler ile karıştırmayın.Onlar sadece kırmızı ışıklara ve süreye duyarlı,resim mesafesi ise 50mt civarı.

2Km'ye örnek evet bursa'da bulunanlar,ancak istanbul ve ankara'dada artık arttı sayıları.

Ayrıca zaten hız sınırlarında kullanırsanız bu kadar şeye gerek kalmıyor :good1:

Ama otoban ve paral yollarda dikkat edin,hareketli radarlar ciddi can yakıyor.

Saygılar

hehe iyi madem arkadaşımın arkadaşının yalancısı olmadım :blush:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
ben değiştircem artık benim navigasyonu özelliklerinin hiçbiri yüklü değil Lokman abi senin cihazın markası modeli nedir acaba ?

abim marka önemli değil önemli olan İGO8 olması İGO8 lere güzel skinler var uyguluyabilirsin. bende prinha voyger var

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)
Önemli olan iGO8 yazılımıdır.iGO8 olan her cihazda kullanılabilir.

İyi de nasıl yükleyebiliriz :s

Bu kameralar tam baş belası hakikaten. Ne zaman nerede karşınıza çıkacağı belli olmuyor. Tek teselli 7 gün içersinde tebliğe çıkartılmayan cezanın mahkeme tarafından iptal ediliyor olması

http://www.internethaber.com/arac-surucule...ber-244339h.htm

tarihinde R?dvan Erg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Davut Çavdar
abim marka önemli değil önemli olan İGO8 olması İGO8 lere güzel skinler var uyguluyabilirsin. bende prinha voyger var

IGO 8 den sonra IGO Amigo çıkmadımı, yanılıyormuyum yoksa :s

Yorum bağlantısı
Emrah Akdeniz
(düzenlendi)

Arkadaşlar kendi el emeğimdir . Tr'deki kayıtlı radar noktalarını harita üzerinde göstermektedir. Igo8 speedcam dosyasını baz almaktadır. Kullanabilmek için .Net Framework 3.5 yüklü olması gerekiyor.

1675.jpg

İndir

tarihinde Emrah Akdeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...