İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Connect!

Oğuz İlker

Recommended Posts

Oğuz İlker
(düzenlendi)

26226416522964531273813.jpg

32224397060207487672182.jpg

32224397060192487672182.jpg

32224397056187487672182.jpg

30924403863832487672182.jpg

26226416522979531273813.jpg

Buda Benim Oyuncagım:)

tarihinde O?uz ?lker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:crazy: jant ve daha detay foto herhalde şart oldu. Her derim, bu dodikler boyansın , hele ki gri ise. Bedavaya yapacaktım, gönüllü müşteri bulamadım.
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Vayt Hemşom :ohooh: Şekil connectmiş haa :) Bir bana bir sevgilime hesabı :p Sen bi uğra bakayım Çınarda Sühanet taraflarına sana bi sticker yapıştıralım, eksik kalmış :crazy:

Yorum bağlantısı
Oğuz İlker
Vayt Hemşom :) Şekil connectmiş haa :p Bir bana bir sevgilime hesabı :p Sen bi uğra bakayım Çınarda Sühanet taraflarına sana bi sticker yapıştıralım, eksik kalmış :crazy:

saol hemsom . Valla yollar bozuk cıkamıom cınar tarafına hemso ama bi ara ugrarım özleden dükkanın adını yaz ugrarım::ohooh:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Özele gerek yok yahu Sühanet dedim ya :crazy: Kütüphanenin çarprazkarşısı ganyanın yanındaki büyükçe internet kafe. Sticker vereyim en tazesinden :ohooh:

Yorum bağlantısı
Oğuz İlker
Özele gerek yok yahu Sühanet dedim ya :crazy: Kütüphanenin çarprazkarşısı ganyanın yanındaki büyükçe internet kafe. Sticker vereyim en tazesinden :ohooh:

tmm kardeşim zaten bende kayalıkta oturuom gelirim en kısa zamanda:)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Jant+lastiklerin ölçüsü nedir acaba? Alçaltma var mı? Nacizane: Ben olsam gri kapı direklerini de siyah yapardım, camların bütünlüğü gelip, araç uzasın diye.

Yorum bağlantısı
Oğuz İlker
Jant+lastiklerin ölçüsü nedir acaba? Alçaltma var mı? Nacizane: Ben olsam gri kapı direklerini de siyah yapardım, camların bütünlüğü gelip, araç uzasın diye.

18" jantlar 225*40*18 lsatik ölcüleri. araba son seviyesine lkadar basıldı yere. valla yapacamda vakit yoq arkadasım:)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Arka makas nasıl basıldı? Yaprak sayısı yetersizdir?

Yorum bağlantısı
Oğuz İlker
Arka makas nasıl basıldı? Yaprak sayısı yetersizdir?

tek makas var arkada makas preslendi. önlerde helezyonları kestik

Yorum bağlantısı
Samet Karabulut

keşke askere hiç gitmeseymişsiniz desem? kızarmısınız? :D önceki halide bi okadar güzelmiş:D kazasız cezasız sürüşler:nazar:

Yorum bağlantısı
Ahmet Berksoy Çabuk

aracınız çok şık olmuş :D güle güle kullanın memlekete gelirsem yakından görmek isterim aracı :D

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bi connect bu kadar mı olur çok güzel olmuş maaşallah kazasız belasiz binin inşallah.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Maşallah nazar değmesin çok şık

Yorum bağlantısı
Oğuz İlker
aracınız çok şık olmuş :selo: güle güle kullanın memlekete gelirsem yakından görmek isterim aracı :)

saol kardeşim. Burlara yolun Düşerse Beklerim:)

herkese Teşekkür Ederim. Allah herkese Kazasız Belasız Binmesi Nasip Etsin

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

basık olsun amortisörcüye borcum olsun valla ;) çok güzel duruyor maşallah ender güzellikteki connectlerden :)

Yorum bağlantısı
Oğuz İlker
basık olsun amortisörcüye borcum olsun valla :lol2: çok güzel duruyor maşallah ender güzellikteki connectlerden :unknw:

teşekkür ederim;)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Oğuzcum o kadar reklam var aracında, bir de forumun stickerı olsun. Deyver gari gelive bakem :lol2:

Yorum bağlantısı
Oğuz İlker
Oğuzcum o kadar reklam var aracında, bir de forumun stickerı olsun. Deyver gari gelive bakem :lol2:

abi o reklamlar sadece akhisar yarışları içindir yarın ugramaya calısacam;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...