İçeriğe Yönlendir

Taktım Xenonları

Mustafa Mermertas

Recommended Posts

Alptekin Hacisalihoglu

Gayet parlak gorunuyor, resimlerden bile belli oluyor guclu bir aydinlatma sistemi oldugu, gule gule kullanin.Karsidan gelenlerin gozunu aliyor mu?Trafikteki tepkiler nasil ;) .

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Trafikte benim gibi cakma Xenonlarla dolasan bicok kisi var :nazar: ,hatta TÜV bile göz yumar durumda ..Türkiyede ise calismayan klima yüzünden ,silegec suyu olmadigindan TÜV verilmedigi duyumlari karsisinda yazacak baska bisey bulamiyorum :bravo: ;yükseklik Far ayari yapilmis olup karsidan gelenlerin gözünü almayacak sekilde özellikle ayarlanmis olup icim rahat diyorum :bambam:

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Ertugrul bey;yazdiklarinizda hakli oldugunuzu belirtmeden edemicem ,gelgelelim Xenon kitlerinin illede mercekli olma(ma) mecburiyetlerinin bulunmama hususuna, kaldiki 02-03 BMW lerin dahi Far yikama+silegeclerinin olmadan Avrupa'da ;özelliklede Almanya 'da bi dönem satilmis olmalarina ne demeli,Volvo larda da mercekli Xenon yok?Demek istedigim kati trafik kurallari olan bi ülkede yasiyorum ;kurallara uymadigimiz taktirde olacaklarin gayet farkindayiz buralarda.Polisten ,trafik polisinden cekiniriz daha da dogrusu saygi duyariz cünkü olasi bi durumda tanittirabilecegimiz herhangi bi(dayimiz ,amcamiz veya akraba milletvekilimiz ) kimsemiz yoktur ;) Son yazdigim satirlarin memleketimizde günlük yasanan trajik-komik olaylara nispeten degindigmdendir

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Guest Hakan Tar?m

Vay ayyyyyy ben bu başlığı kaçırmışım :) enişte beyyyyyy TR' ye geldiniz herhalde sesiniz soluğunuz çıkmıyor, haber de etmiyorsunuz :D

Bu arada tepeden geçen trende babamın ne zamanları geçmiş, anlatır dururdu :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Serdar Can

Ertugrul bey;yazdiklarinizda hakli oldugunuzu belirtmeden edemicem ,gelgelelim Xenon kitlerinin illede mercekli olma(ma) mecburiyetlerinin bulunmama hususuna, kaldiki 02-03 BMW lerin dahi Far yikama+silegeclerinin olmadan Avrupa'da ;özelliklede Almanya 'da bi dönem satilmis olmalarina ne demeli,Volvo larda da mercekli Xenon yok?Demek istedigim kati trafik kurallari olan bi ülkede yasiyorum ;kurallara uymadigimiz taktirde olacaklarin gayet farkindayiz buralarda.Polisten ,trafik polisinden cekiniriz daha da dogrusu saygi duyariz cünkü olasi bi durumda tanittirabilecegimiz herhangi bi(dayimiz ,amcamiz veya akraba milletvekilimiz ) kimsemiz yoktur :unsure2: Son yazdigim satirlarin memleketimizde günlük yasanan trajik-komik olaylara nispeten degindigmdendir

Merceksiz olan xenon farların, yansıtıcı aynaları xenon far ampuluna göre dizayn edilmiştir. KUllandığınız aracın yansıtıcı aynaları halojen ampule göre dizayn edilmiştir ayrıca far camlarınızda ışığı iyice dağıtması açısından çizgili camlıdır. trafikte böyle araçlar cidden karşıdan gelenin gözlerine çok zarar vermekte ve ciddi kazalara neden olabilmektedir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
(düzenlendi)

Zaten fazla bi süre de kalmadi arac üstünde ;cikartip Blue vision kullanmistim..

Merceksiz olan xenon farların, yansıtıcı aynaları xenon far ampuluna göre dizayn edilmiştir. KUllandığınız aracın yansıtıcı aynaları halojen ampule göre dizayn edilmiştir ayrıca far camlarınızda ışığı iyice dağıtması açısından çizgili camlıdır. trafikte böyle araçlar cidden karşıdan gelenin gözlerine çok zarar vermekte ve ciddi kazalara neden olabilmektedir.

tarihinde Mustafa Mermertas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...