İçeriğe Yönlendir

Arkadaşlar Bu Bizim Arabaya Uyar Mı?

Huriye Ceritlioğlu

Recommended Posts

Huriye Ceritlioğlu

Sizlerin yardımına ihtiyacım var :D

Lokman'a babalar günü için hediye ne alsam diye düşünüyordum(Bursaya götürüyorum zaten de :shok: ) da kendisine değilde arabasına hediye alırsam daha

çok sevineceğini bildiğimden,bir süredir kafasına taktığı memnun olmadığı vites topuzu almaya karar verdim.Bir model beğendim.Ama bizim arabaya uyar mı uymaz mı anlamıyorum.Hediye olduğu için kendisine de soramıyorum.Sanki burada görmeyecek(İnşallah görmez :shok: )

Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Arabamız 05 C-Max TDCi Ghia

1802600001796.jpg

Fiyat 41,85 TL

Açıklama:

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

Tüm yerli ve yabancı araçlarda ?düz vites?kollarına uygun bir gövdeye sahiptir" diyor ama uyar mı acaba?

Yorum bağlantısı
Huriye Ceritlioğlu
Tüm yerli ve yabancı araçlarda ?düz vites?kollarına uygun bir gövdeye sahiptir" diyor ama uyar mı acaba?

Evet öyle diyor da anlamadığım için bende emin olamadım :D

Yorum bağlantısı
Huriye Ceritlioğlu
eee ben bunu gördüm hediye sayılırmı şimdi bu :D

Görmesen olmaz dimi :shok:

Hediyeden sayılmazsa bende almam :shok:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

bana olur gibi geliyor Süha, bizim topuzun derileri açılmaya başladıydı yapıştırdım yine açıldı. bu iyi olacak.

Canın sağolsun hanım :shok: düşünmen bile yeter :D

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

yengeme helal olsun.alın derim görmesi iyi olmuş bence.beraber seçin moraliniz iyi olsun saglıklı günler mutlu yıllar dilerim.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Marka olarak çok iyi bir ürün olmayacağını tahmin ediyorum,JSV genellikle harcı alem ürünler üretir,madem bir hediye düşünülüyoir,bence orjinal ford vites topuzu süper bir hediye olacaktır,bu arada bu tip davranışların artmasını ve diğer hanımlara da örnek olmasını temenni ederim:))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin
(düzenlendi)

lokman abim yengemin jestine bak yahu, insaN görsede hiç ses etmez. bak biz yeni fio muza krom siparişler verdik diye hanım hemen tek cümle etti; borcumuz çok şimdi gerek yok dedi, geçti. geçti de noldu; ama hanım gerek varmı diye sormadıkki şimdi dedik lütfen sorunca söyle problem olmasın dedik :lol2::)

topuza gelince yengem nefis bir seçim olmuş. forda uyması lazım

tarihinde Hayrettin G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
bu arada bu tip davranışların artmasını ve diğer hanımlara da örnek olmasını temenni ederim:))

+1

nerdeeeeeeeeeeeeeeee

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
yengeme helal olsun.alın derim görmesi iyi olmuş bence.beraber seçin moraliniz iyi olsun saglıklı günler mutlu yıllar dilerim.

çok teşekkürler :D

Marka olarak çok iyi bir ürün olmayacağını tahmin ediyorum,JSV genellikle harcı alem ürünler üretir,madem bir hediye düşünülüyoir,bence orjinal ford vites topuzu süper bir hediye olacaktır,bu arada bu tip davranışların artmasını ve diğer hanımlara da örnek olmasını temenni ederim:))

inşallah :(

lokman abim yengemin jestine bak yahu, insaN görsede hiç ses etmez. bak biz yeni fio muza krom siparişler verdik diye hanım hemen tek cümle etti; borcumuz çok şimdi gerek yok dedi, geçti. geçti de noldu; ama hanım gerek varmı diye sormadıkki şimdi dedik lütfen sorunca söyle problem olmasın dedik :):)

topuza gelince yengem nefis bir seçim olmuş. forda uyması lazım

aslında yaptığım şeylere hep karşı çıkar :) bu sefer nasıl olduysa bende anlamadım, heralde bu arabamızı oda sevmeye başladı :p

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Onur Demir

Ohooo, bahsi geçen topuz alınalı 6ay oldu neryse :s Lokman Abimde kullanıyor güzel güzel. İstanbulda arabasına bindiğimde görmüştüm.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
http://www.ford.com.tr/download/?fp=hizmet...dAksesuar_1.pdf

Yengecim burda orjinalleri var siz beğenin ben sizin için fiyatlarını filan da araştırırım.

Lokman abi bu mesajı okuma, görme, sayın yönetici ve adminlerim Lokman Abinin bu konudan uzaklaştırılmasını talep ediyorum. Aman duymasın. :)

Ahmet geç kaldın :)

lades..... :D olmadı ama şimdi lokman abi.....

aynen öyle Erkan :)

Ohooo, bahsi geçen topuz alınalı 6ay oldu neryse :) Lokman Abimde kullanıyor güzel güzel. İstanbulda arabasına bindiğimde görmüştüm.

teşekkürler Onur, ama 2 ay ancak gitti şimdi eskisini taktım, memlekete gittiğimde vites topuuzu aldım bir ayakabıcı tamircisine götürdüm tekrardan deri kaplattım süper oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...