İçeriğe Yönlendir

Kayıp Ruhsat

Erkan Öcal

Recommended Posts

Erkan Öcal

daha öncedende sölemiştim aracıma polis aracı sürttü diye geçen hafta çarşamba bugün bi baktım ki ruhsatım yok aradım tarafım heryere baktım yok daha yeni vize işlmei felan olmuştu..şimdi kaza raporunu alırken acaba oradamı unuttum diycem ama kaza raporunu alırken ruhsat istemiyolar acaba diyorum trafikpolisi işlem yaparken onda kaldımı diyorum yarın oralara bakıcam yoksa bidaha çıkartma işlemini yapıcam size bir kaç sorun olacak vize yeni yaptırdım takrar vizeye muayeneye sokamam gerekiyor mu ruhsat kaç günde çıkar?araç babamın üstüne onun nufus cüzdanını alsam gitsem hallederler mi ne kadar bir maliyeti war yardımcı olursanız sevinirim?konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yeni ruhsat için zaten Tüvturk işlemlerinin tümünü yaptırıyorsunuz, hatta motor-şase kontrolü daha dikkatli şekilde yapılıyor. İsterse vasıta 1 günlük olsun.

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal
Yeni ruhsat için zaten Tüvturk işlemlerinin tümünü yaptırıyorsunuz, hatta motor-şase kontrolü daha dikkatli şekilde yapılıyor. İsterse vasıta 1 günlük olsun.

sistemde tüv den geçmiştir belgesi var elimde sistemde gözükür ztn neden bidaha giriyorum ki kayıp sonuçta

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ya bana birisi ruhsat kaybettiğinde sakın kaybettim deme ruhsatım yandı de demişti.Yandı deyince çok daha çabuk çıkartılıyormuş ve daha az masraf oluyormuş böyle bir şey olur mu?

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Ya bana birisi ruhsat kaybettiğinde sakın kaybettim deme ruhsatım yandı de demişti.Yandı deyince çok daha çabuk çıkartılıyormuş ve daha az masraf oluyormuş böyle bir şey olur mu?

Bunu bende duymuştum. Kimlik çıkarmaya giden bi arkadaşıma demişler. Kaybettim dersen yeni kimlik çıkarma ücreti 40 50 tl galiba, yandı ya da makinede parçalandı filan deyince ücret değişiyormuş diye duydum. Ne kadar doğrudur acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nüfus cüzdanı kaybetmek suçtur ve para cezası vardır...

Ruhsat kaybetmek suç değildir...

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Nüfus cüzdanı kaybetmek suçtur ve para cezası vardır...

Ruhsat kaybetmek suç değildir...

Ayhan abinin dediği durum, kimlik için geçerlimi Mehmet abi?

Yorum bağlantısı
Erkan Öcal
Kaza raporu için polis ruhsatı alır.. Orda kalmıştır.. Nere gidecekki.

poliste kalmış :flowers:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...