İçeriğe Yönlendir

Nissan Note 1.5dci Tekna Veya Yeni C3 90hp 1.6hdi Exclusive

Ahmet Büyüktopçu

Recommended Posts

Ahmet Büyüktopçu

Merhaba,

Nissan Note 1.5DCi Tekna

Yeni Citroen C3 90HP 1.6HDi Exclusive

modellerinden hangisini alırdınız?

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Nissan Note 1.5DCi Tekna :D

Fakat bana göre yeni c3 ün kasası da başarılı. Fiyat farkları hakkında bilgim yok fakat neden Fiesta düşünmüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Note'a bakıyorsanız bence C3 Picasso'ya bakmalısınız.Bunlardan 2.sini tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

note'un artık kasası eskidi.. bence c3 picasso mantıklı büyük araç istiyorsanız, yada c3 panoramik tavanlıda ideal..

Yorum bağlantısı
O.Doğuş Bahçekapılı

Bencede C3 gayet güzel görünüyor , ödediğiniz paranın hakkını veririmi bilmem ama tasarımı güzel.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Picasso derseniz durum değişir, gerçekten ço k geniş ve ferah bir mekan sunuyor. Bu arada ds3 geldi mi Tr ye?

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

geldi.. hafta sonu 3-4 tane gördüm.. o fiyata satması mucize.. çünkü çok temiz cooper s alınabilir o rakamlara..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mucize derken? En dolu 156Ps Ds3 ile, tamtakır 95 Ps Cooper aynı fiyat=43.000TL. Kaldı ki Cooper S ile aynı motora sahip. Tabi ki su yerine imaj içmek isteyenler bu faturayı ödeyecek, Mini hala satışta olabilecek.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Çağlar abi ben ikinci el cooper s ile karşılaştırıyorum.. sıfır ile arasında dağlar kadar fark var orası gerçek.. ama ikinci el çok temiz s parasına, yarın öbürgün büyük değer kaybedeceği yada satmak için göbek çatlatılacak c3'e vermezdim..

ayrıca fiyatlar böyle..

DS3 1.6 HDi 92 HP DStyle M/T 43.000 TL 43.000 TL

DS3 1.6 VTi 120 HP DStyle BVA 43.000 TL 43.000 TL

DS3 1.6 THP 156 HP DSport M/T 46.000 TL 46.000 TL

yani mesela 1.6 120hp otomatik 43binTL, biz 1 ay önce arkadaşıma 2008 model ful kazasız boyasız 30binde cooper otomatiği 40bin'e aldık..

aynı şekilde 46binTL verene kadar otomatik s bile alınır temiz :rolleyes:

birde bu 156hp'lik motor s'teki motor değil diye biliyorum r56 kasa cooper s'teki motor ile 207RC de bulunan 175hplik motor aynı..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...