İçeriğe Yönlendir

Babama Aldığımız Babalar Günü Hediyesi.

Yusuf Celebi

Recommended Posts

Yusuf Celebi

Arkadaşlar Babama aldığımız Mercede Viano Trent Activity (2.2 motor ve 150 Hp gücündeki) otomatik olan bu araç hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.Arabaya oldukça yabancıyız.80.000 Km.orjinal bir araç 48.000 TL.'ye alındı.Benim bir haftalık izlenimim sonunda Çok konforlu ve seri bir araç olduğu ve kullanımı keyifli bir araç olduğu yöninde.5+1 Komyonet olarak geçiyor.Sigortası 402 TL olup Altı aylık vergisi 480TL felan.Bu hafta bakıma sokup birde Carbon Clean yaptırmayı düşünüyorum.Maslakta Bosch servisi kayalar otomotivde kampanyalı Fiyatı 70 TL.Ayrıca 300 TL üzeri bakımlarda ücretsiz olduğunu belirttiler.Birde Unutmadan söyleyim araç Trabzondan geldi ve şunu ögrendimki aramızda kalsın Trabzonun erkekleri arabalarına eşlerinden daha çok bakıyorlarmış.:aracın eski sahibi söyledi:) Araçta en ufak bir çizik yok.

Yorum bağlantısı
M.Eray Özer

hayırlı olsun babanıza :) Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin .

Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi
hayırlı olsun babanıza :) Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin .

Amin.Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi

Teşekkür ederim arkadaşlar.Eksik olmayın.

Dediğim gibi daha önce kullanan arkadaşlar varsa bilgilerine ihtiyacım var.Mesala hız sabitlemeyi hala kullanamıyorum.

Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi
Çok güzelmiş güle güle kullanın kazasız belasız :)

Teşekkür ederim.Amin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Dediğim gibi daha önce kullanan arkadaşlar varsa bilgilerine ihtiyacım var.Mesala hız sabitlemeyi hala kullanamıyorum.

Sinyal konunu üstünde biraz kısa bir kol var..

Sağa sinyal verir gibi yapınca devreye giriyor.. Sağ sinyal verir gibi tekrar edince hız 2 km artıyor.. Sola sinyal verir gibi yapınca hız 2 km düşüyor...

Devreden çıkarmak için, kola korna çalar gibi basmak gerekiyor.

Devrede ise kolun üstünde bir ışık var ve yanıyor...

Benim aklımda kalan böyle...

Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi
Sinyal konunu üstünde biraz kısa bir kol var..

Sağa sinyal verir gibi yapınca devreye giriyor.. Sağ sinyal verir gibi tekrar edince hız 2 km artıyor.. Sola sinyal verir gibi yapınca hız 2 km düşüyor...

Devreden çıkarmak için, kola korna çalar gibi basmak gerekiyor.

Devrede ise kolun üstünde bir ışık var ve yanıyor...

Benim aklımda kalan böyle...

Mehmet abi doğru diyorsun.Basınca ışık yanıp devreye giriyor ve sağa sola ileri geri yaptıkça hız değeri ayarlanıyor.Ancak ayamı gazdan cekiyorum araba yavaşlıyor acaba çalışmama ihtimali varmı diye düşünüyorum.Bilgisayardaki değerlere bakıyorum adamlar tarabzondan arabayı getirirken 202 km'ye sabitleyipte gelmiş.Ben biraz daha kurcalayım akşam olmadı bir servis yapacaz artık.Gülsoylarda kampanya varmış.

Hayırlı olsun, çok güzel görünüyor. :)

Teşekkür ederim

Hayırlı olsun güzel hediye :)

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sıfırını incelemiştim (showroomda) Fiyatına göre bedava bir vasıta gibi gelmişti. Kaç model acaba? Şanzımanları biraz narin diye duymuştum. Ama ticari yüklü kullanımda tabii.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi doğru diyorsun.Basınca ışık yanıp devreye giriyor ve sağa sola ileri geri yaptıkça hız değeri ayarlanıyor.Ancak ayamı gazdan cekiyorum araba yavaşlıyor acaba çalışmama ihtimali varmı diye düşünüyorum.Bilgisayardaki değerlere bakıyorum adamlar tarabzondan arabayı getirirken 202 km'ye sabitleyipte gelmiş.Ben biraz daha kurcalayım akşam olmadı bir servis yapacaz artık.Gülsoylarda kampanya varmış.

50 km'nin altında çalışmayabilir.. 40 km'nin altında kesin çalışmaz..

Işığı yanıyorsa devrededir...

Devreden çıkıyorsa, frene yada debriyaja basıyorsundur... Diyeceğim bu kadar..

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
(düzenlendi)

Karadeniz insanının arabasına daha önem verdiği muhakkak bugün yaklaşık olarak 12 saat sanayilerde araba için uğraştım.

Aracınız hayırlı olsun. İyi bir tercih.

tarihinde Cavit tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin abi.

plaka böyle kalsın lütfen değiştirme abi :D

Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi
sıfırını incelemiştim (showroomda) Fiyatına göre bedava bir vasıta gibi gelmişti. Kaç model acaba? Şanzımanları biraz narin diye duymuştum. Ama ticari yüklü kullanımda tabii.

Çağlar Abi yazmayı unuttum tabi.2008 model.sıfırı şuanda orta kasa için 91000 TL.Bu nası bir rakamdır.Sağ olsun para ile pul ile işi olmayan trabzonlu gönlü zengin bir abimizle tanışıp almak nasip oldu.Sahibinden Com'un faydası çok büyük ya:)

hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin abi.

plaka böyle kalsın lütfen değiştirme abi :unsure2:

Bende çok istedim kalmasını ama.İstanbulda harbiden sıkıntı veriyor.insanların eski sabrı ve misafirperveliği kalmamış.Polislarin bile istanbul plaka dışındaki araçları itina ile durudurduğu bir devirdeyiz.istanbulda bu aracın trafi sigortası 402 tl.Trabzonda 160 TL.düşün artık.

Karadeniz insanının arabasına daha önem verdiği muhakkak bugün yaklaşık olarak 12 saat sanayilerde araba için uğraştım.

Aracınız hayırlı olsun. İyi bir tercih.

Sizi çok iyi anlıyorum.:)Herkese teşekkür ediyorum.

Emmi Hız sabirlemede Olayı çözdüm:)Sağa sinyal verir gibi kolu itersen devreye giriyor.Kornaya basar gibi basınca ışık yanması ise hız limitörüymüş.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Bende hastasıyım bunların... Çok güzel, İyi günlerde kullanmak nasip olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...