İçeriğe Yönlendir

Nihayet Tamamdır.

Kadir Yavuz

Recommended Posts

Kadir Yavuz

Nihayet eski aracımızın müzik sistemini focus un orijinal teybine taktık sonuç beklediğimden daha iyi kullanılan kabloların kalitesi ve işçilik mükemmele yakın

araçta tek delik deşik yer yok kablolar çokk güzel gizlendi alibeyköyde tanıdık bir arkadaş oralı arkadaşlar kesinlikle bilir orayı. L7 subwoofer var şimdilik arkadaştan ödünç aldım ancak yoğun bir bass var araçta ve kaporta beklediğimden daha esnek! Aracın her yanı oynuyor hele bagaj kapağı :) inş uzun vadede sorun çıkmaz en kısa sürede fotolar gelecek inş.

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Ses yalıtım uygulamazsanız iç döşemelerinizden başlar, heryeri gıcırtı yapıp oynak olmaya başlar :good1: Bendeki öyle :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Nihayet eski aracımızın müzik sistemini focus un orijinal teybine taktık sonuç beklediğimden daha iyi kullanılan kabloların kalitesi ve işçilik mükemmele yakın

araçta tek delik deşik yer yok kablolar çokk güzel gizlendi alibeyköyde tanıdık bir arkadaş oralı arkadaşlar kesinlikle bilir orayı. L7 subwoofer var şimdilik arkadaştan ödünç aldım ancak yoğun bir bass var araçta ve kaporta beklediğimden daha esnek! Aracın her yanı oynuyor hele bagaj kapağı :) inş uzun vadede sorun çıkmaz en kısa sürede fotolar gelecek inş.

Saygılar...

Ali, senin saçlar beyaz mı yoksa benim gibi gür ve kıcırcık mı? Resimde tam belli olmuyor. Daha yakın çekimin yok mu? :good1:

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz
Ali, senin saçlar beyaz mı yoksa benim gibi gür ve kıvırcık mı? Resimde tam belli olmuyor. Daha yakın çekimin yok mu? :good1:

Beyaz da değil kıvırcık da :) düz bildiğiniz saç :good1:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Beyaz da değil kıvırcık da :) düz bildiğiniz saç :good1:

Resmin yakın çekim olsaydı anlardık. "düz bildiğiniz saç" demişsin de ben saç nasıl bir şeydi pek hatılamıyorum ya. :good1:

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı olsun güle güle dinle inşallah sorması ayıp amfinin güç kablosunu nereden geçirdiniz aküye giderken?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Sedan araçta kesinlikle bagaj kapağının içine yoğun yalıtım şart. Yoksa bagaj kapağı sacı zamanla alt kasnaktan ayrılıp zangır zangır ses yapıyor. Bagaj kilidine de ayrıca dikkat. Benimki şuan bozuk. Bas titreşimi yüzünden de davlumbaz vidaları gevşiyor. Arada kontrol şart. Ha bi de pandizot sıkıntısı var. :) Onu da güzelce bikaç yerinden vidalamak lazım. :good1: Kısaca sedanda bas,iş değil. :good1:

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz
Hayırlı olsun güle güle dinle inşallah sorması ayıp amfinin güç kablosunu nereden geçirdiniz aküye giderken?

Aküden sol çamurluğa oradan da kapının menteşesinde görünmeyecek yerde bir kapak var o kapağı çıkarınca tam kabloluk bir delik var oradan da araç içine alındı gerisi malum zaten kapı altı plastikleri çekince çıkıyor. ( Bu arada sigortayı aküye en yakın yere koymalısınız mantık olarak aküye ne kadar yakın o kadar iyi ;)

Sedan araçta kesinlikle bagaj kapağının içine yoğun yalıtım şart. Yoksa bagaj kapağı sacı zamanla alt kasnaktan ayrılıp zangır zangır ses yapıyor. Bagaj kilidine de ayrıca dikkat. Benimki şuan bozuk. Bas titreşimi yüzünden de davlumbaz vidaları gevşiyor. Arada kontrol şart. Ha bi de pandizot sıkıntısı var. :) Onu da güzelce bikaç yerinden vidalamak lazım. :) Kısaca sedanda bas,iş değil. :p

Kesinlikle katılıyorum önceki araç r19 hatchback idi şuanda bass ın bagajda boğulduğunu hissedebiliyorum hatta bagaja girip kapağını kapattırarak test bile yaptık :) zaten gözden geçirdim plakalık vidalarını bagaj vidalarını filan bagaj kilidi konusunu hatırlattığınız iyi oldu ona da arada bakmak lazım pandizotun arkasına fabrika bez şeklide birşey koymuş havalandırma için sanırım onlardan bir tanesi şimilik yırtıldı :D ben de ufak bir modifikasyonla hallettim :p ilerki süreçte vidalamak zorunda kalabilirim pandizotu :( şimdilik böyle yanlız korkum ön camda: aşırı titreşimden kağıt gibi dalgalanıyor ancak o kadar kolay yerinden çıkacağını sanmıyorum , umuyorum :D

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Kadir Yavuz

Bu konuda niyetli arkadaşlar nasıl duruyor falan derler diye fotoğraf ekledim. "Cuk diye oturdu" denir ya tam öyle tabi bagaj hacmimizden biraz fedakarlıkta bulunmuş olduk. :)

p1010599w.jpg

p1010602d.jpg

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

Edison ED1000A ama jbl 301.1 ile de denedik bir süre o da fena değildi tabi edison farklı.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

iyi günlerde güm gümletmeniz dileğiyle :) Tesisat bambaşka birşey ben tesisatsız düşünemiyorum bir aracı :D

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz
...ben tesisatsız düşünemiyorum bir aracı :)

Kesinlikle katılıyorum ve insan her zaman daha fazlasını istiyor kendimden biliyorum :D

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram
iyi günlerde güm gümletmeniz dileğiyle :) Tesisat bambaşka birşey ben tesisatsız düşünemiyorum bir aracı :)
Kesinlikle katılıyorum ve insan her zaman daha fazlasını istiyor kendimden biliyorum :)

Gençlik işte ahh ahh :rolleyes::rolleyes:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Edison ED1000A ama jbl 301.1 ile de denedik bir süre o da fena değildi tabi edison farklı.

max. 1 ohm empedans ta 1000 rms güç üretebiliyor bu anfi. 1 ohm hem kalite açısından iyi bir değer değil hemde anfi bas için yetersiz bence. Zaten sizin L7 1000rms bunu en az (1000rms X 1.20 değerinde) jbl 1201.1 ile beslemek lazım teknik açıdan.

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz
max. 1 ohm empedans ta 1000 rms güç üretebiliyor bu anfi. 1 ohm hem kalite açısından iyi bir değer değil hemde anfi bas için yetersiz bence. Zaten sizin L7 1000rms bunu en az (1000rms X 1.20 değerinde) jbl 1201.1 ile beslemek lazım teknik açıdan.

Evet teknik açıdan katılıyorum yanlız bir öğrenci olarak ekonomik açıdan da olaya bakmak lazım dimi? :lol2: Zamanla daha da iyi olacak :rofl:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Evet teknik açıdan katılıyorum yanlız bir öğrenci olarak ekonomik açıdan da olaya bakmak lazım dimi? :) Zamanla daha da iyi olacak :)

yahu o bagaja nasıl valiz koyacaksın market alışverişini nasıl taşıycaksın :unknw: :unknw: :D

güle güle kullan sesi güzeldir eminim

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

Gül ve dikeni misali zaten büyük bir sorun değil benim için gerekirse aracın içini bagaj olarak kullanıyoruz :) Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...