İçeriğe Yönlendir

10 Temmuz'da Kapıda :)

Erkan Yılmaz

Recommended Posts

Erkan Yılmaz

arkadaşlar bende bir ford sevdalısı olarak ve inşallah yakında kullanıcısı olarak aranıza katılcam. 2010 1.6i comfort buz beyazı sedan aracımızın siparişi bugün verildi.. temmuz 10'a kadar aracı teslim alıcaz şuanda gümrükte çekilmeyi bekliyor kaporası verildi umarım hayırlı olur 1 aydır focus üzerine araştırma yapıyorum artı ve eksi yönleriyle sevdıgım bi arac... umarım hayırlı olur... :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hayırlı olsun.

Teslim alınca resimleri isteriz :)

:)

Hatırlatma: Avatar'a sadece kendi resimlerimizi koyuyoruz :crazy:

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
Hayırlı olsun.

Teslim alınca resimleri isteriz :crazy:

:)

Hatırlatma: Avatar'a sadece kendi resimlerimizi koyuyoruz :)

teşekkür ederim hepinize ayrıca avatarı düzelttim :)

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz

teşekkürler arkadasşar hepinizze aracı Ulus taki yetkili satıcı olan ALTINSOY A.S. den aldık fiyat olarak ise 30.500 tl ye anlaştık peşin fiyatı. diger bayilerin elinde aradıgımız model yok en erken teslim tarıhınıde altınsoy verdıgı için orayı tercıh ettık ustelık en ucuz fiyatı veen yerde burası bize... üstelık yüz yüze henüz görüşmedik telefondan siparisi verdik havale ile kaporayı verdık yarın evrak işlemleri için gidilip tüm para ödenecek...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Hayırlı olsun...

Ağustosa kadar geçici plakayla dolaşın ruhsata 2011 yazdırırsınız.

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz

can bey tesekkur ederiz bilginiz için ancak aracı bulana kadar cok zaman kaybettık zaten artık varsın 2010 olsun :D gecıcı plakayla ugrasamam :Dbi an önce herseyıyle camdan bakmak istiyorum :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

30.500TL :D , liste fiyatlarına aldanmamak gerekiyormuş, bence bu fiyata, bu otomobiller bedava. :D

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz

evet bu fiyata bedava zaten :) biz 2009 yılında symbolun fullüne 25.800 vermiştik... ( 1.4 expression konfor paketi+güvenlik paketi) bu arac 30.500 e baz donanımı symbolun full une esit:D

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz

evet sahibinden.com da da 28-29 isteyenlere bile denk gelmiştik :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

şimdiden hayırlı olsun lastikleriniz yere hep düz bassın inşallah

focus için süoer bir fiyat tekrar hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz

teşekkür ederim arkadaşlar hepinize...hep beraber kazasız cezasız arızasız sürüşler!!! :)

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
Ben de Altınsoy'dan aldım. Hatta forumlardan bir arkadaşa da tavsiye ettim bir sonraki gün siparişi geçtiler. Gittiğinizde mutlaka Münir Bey'e Emre Turan'ın selamı var demeyi unutmayın. :) .

Altınsoyun müşterilerle ilişkileri gerçekten iyi münir beye selamınızı iletirim... Ayrıca arac bayiye gelmiş önümüzdeki hafta içi bi aksilik olmazsa teslim edecekler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...