İçeriğe Yönlendir

Fiesta '10 Bordo-kırmızı

Gökhan Sevinç

Recommended Posts

Gence Renda
jantları değiştiricem, aslında görüntü konusunda ben çok memnunum ama, ince yanak lastık Türkiye şartlarında kullaışlı değil, 15 standart jantı olup da takas etmek isteyenlere duyurulur bu arada =)

hayırlı ugurlu olsun gule gule kazasız belasız kullanın..jantların ve lastıklerın tam ebatını ogrenebılırmıyım bende 15 jant var degıstırmek ıstıyorum fakat standart fıesta jantı değil...

Yorum bağlantısı
Gökhan Sevinç
hayırlı ugurlu olsun gule gule kazasız belasız kullanın..jantların ve lastıklerın tam ebatını ogrenebılırmıyım bende 15 jant var degıstırmek ıstıyorum fakat standart fıesta jantı değil...

jantlar 17", 8 bijonlu. bijonların üstünde kapak var ayrıca, onun civataları ve alyanı herşeyi var.

lastıkler Neuton marka, 205'45'17 ebatlarında. araç zaten 10000 km yeni oldu lastıklerde 8 bim km civarında yaptı. sakin kullandığım için tertemiz tepsi. fotoğrafı varsa ve lastıkleriniz de temizse düşünebiliriz, orta yolu buluruz sanıyorum tabiki.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
17"

yay konusunda da arkadaş haklı ama biraz zamanı var =) yükseklik normal aslında jant büyürken lastik yanağı küçüldüğünden mesafenin değişmediğini düşünüyorum. ölçmedim ama tahmini taktırırken dikkat etmiştim, parmak hesabı filan :nazar:

çok teşekkürler, ilk başlarda fazlaydı aslında ama şimdi düzene girdi, yol bilgisayarındaki ortalamayı hiç sıfırlamadım, başlarda 6.2 gösteriyordu, zamanla azaldı. şu an 4.9da. ekonomik kullanıyorum, özellikle kalkışta sıkıştırmıyorum. onun dışında 90-110 arası hızda seyrediyorum o kadar :D 10000km 'yi devirdim. dizel olunca kullandırıyor kendini :nazar:

Ben alalı 4,5 ay oldu km de 4500 de yakıt olarak nazik kullanımda 4,5-4,8 lt biraz agrasif kullanımda 5,3-5,8 lt

ama yinede iyi

Yorum bağlantısı
Gence Renda
(düzenlendi)
jantlar 17", 8 bijonlu. bijonların üstünde kapak var ayrıca, onun civataları ve alyanı herşeyi var.

lastıkler Neuton marka, 205'45'17 ebatlarında. araç zaten 10000 km yeni oldu lastıklerde 8 bim km civarında yaptı. sakin kullandığım için tertemiz tepsi. fotoğrafı varsa ve lastıkleriniz de temizse düşünebiliriz, orta yolu buluruz sanıyorum tabiki.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Ve-Mutlu-S....html&st=40 linkte aracın jantlarının resmı goruluyor lastıkler 5000yaptı yapmadı cok yenı 195/55/15 goodyear eagle f1 kalıtelı lastık ve 2 yıl(1 yıl 4 ayı falan kaldı) garantılı kullanıcı hatası dısında herturlu sorunda bedava değiştiriyorlar :D jantlar 2.ayının ıcınde sag jantta cok hafıf ıyıcene dıbıne gırıp bakıldıgında fark edılen 4-5 cm uzunlugunda hafıf bı sürtme dısında yoldan sıcrayan tas carpasının ızı bıle yok:D 8 şifreli bijon....sizde bakın begenırsenız konusuruz orta yolunu buluruz...

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Sevinç
http://www.otoclubturkiye.com/forum/Ve-Mutlu-S....html&st=40 linkte aracın jantlarının resmı goruluyor lastıkler 5000yaptı yapmadı cok yenı 195/55/15 goodyear eagle f1 kalıtelı lastık ve 2 yıl(1 yıl 4 ayı falan kaldı) garantılı kullanıcı hatası dısında herturlu sorunda bedava değiştiriyorlar :good1: jantlar 2.ayının ıcınde sag jantta cok hafıf ıyıcene dıbıne gırıp bakıldıgında fark edılen 4-5 cm uzunlugunda hafıf bı sürtme dısında yoldan sıcrayan tas carpasının ızı bıle yok:D 8 şifreli bijon....sizde bakın begenırsenız konusuruz orta yolunu buluruz...

pm attım, umarım anlaşırız.

saygılar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...