İçeriğe Yönlendir

2010 Fiesta 1.4 Tdci

Gökhan Taşkın

Recommended Posts

Gökhan Taşkın

Teşekkürler arkadaşlar..

rampa cok dik değilse sorun olmuyor ama bursada bi kere 1. viteste bile inkayada zorlanmıstı :) karsıdan arac geliyodu yavasladım ama hızlanırken baya bi teklemişti. ama yollardaki rampalarda hiç sorun yasamadım klima açıkkende. bende 1,6 co istedim ama getirtmiyoruz dediler 1.4 hem yakıt olarak daha avantajlı dediler ve yeterli demişerdi mecburen 1.4 aldım ama yine 1 ay bekledim siyah olması için. Sizin renginiz nedir

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Bana 1.6 sı için fiyat sabitlemesi yapmadılar onun için vazgeçtim.

1.4 ü Buz beyazı tecih ettim daha hoş duruyor diye

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın

evet beyazda cok güzel duruyo ben siya h cok istedim ama bakımı gercekten cok zor her cizik cnaını sıkıo insanın

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın
(düzenlendi)

05.07.2010 Ertugrul Kent Opet ;)

30900449.jpg

25648569.jpg

42460272.jpg

44327120.jpg

Buda photoshop lu :stop:

ps800x600.jpg

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Gökhan Taşkın
Cihan Tiftik

Geçmiş olsun. Siyah zor renk hakikaten,şu sıralar inatla kaçıyorum ama bi yerde yakalayacak bu siyah beni kesin. :vampir: Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın
Geçmiş olsun. Siyah zor renk hakikaten,şu sıralar inatla kaçıyorum ama bi yerde yakalayacak bu siyah beni kesin. :vampir: Güle güle kullanın.

teşekkür ederim uzun yolda cok kullandıgım için kaputumda bi kaç tas izim var hatta tas göçüğüm bile var..

cakıl tasıyan bi belediye kamyonu arka kapagı yapatmamıs tek tek taslar düşüyomus bende carpınca farkettim gecerken korna morna iice güzel dilekler sundum içimdende ama neye yarar adam oralı bile olmadı ilerde durup bekledim ama gecmedi yanımdan herhalde anladı kapagı kapatmak için durdu..

cok düşüncesiz insanlarımız var malesef sen korusanda bişey cıkıyor

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın
Hayırlı olsun. ;)
Hayırlı olsun güle güle kullanın :nazar:

cok teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...